Linia frontu > [PL] RedOrchestra.PL RO:TDM & Fun Maps

[13th]Pvt.Szajbus a kultura osobista

<< < (2/3) > >>

white:
Dzieci? Hm, pewnie jesteś jego pokroju i rzucasz mięsem na lewo i prawo. Ja osobiście takich ludzi nie znoszę i będę zgłaszał każdy taki przypadek, bo miejsca dla buractwa brak. Jeżeli tego nie akceptujesz, to już jest to wyłącznie twój problem.

5 ® î Ð A ¥:

Film skierowany do bandy dzieciaków z funmapsa

Ryszka:
 Ufo ogólnie rzuca na lewo i prawo ołowiem wirtualnym ;)
Polako niezłe, uśmiałem sie że hej. ;D ;D ;D

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: white on 21 January 2012, 19:15:45 ---Dzieci? Hm, pewnie jesteś jego pokroju i rzucasz mięsem na lewo i prawo. Ja osobiście takich ludzi nie znoszę i będę zgłaszał każdy taki przypadek, bo miejsca dla buractwa brak. Jeżeli tego nie akceptujesz, to już jest to wyłącznie twój problem.

--- End quote ---

czego sie pienisz ..?? dzieci dotyczy 13th czy jak oni się tam nazywają.. a Ty swoją drogą po kiego grzyba grasz z przedszkolakami ? nie ma ci już normalnych serwerów w sieci ? :D

white:
Szanowny Panie Ufo.
Myślałem, że ta aluzja skierowana była w moją stronę. Jednak tak nie jest, wiec przepraszam. Co do gry z 13th to grałem z nimi tylko raz, gdyż zostałem zaproszony przez nich. Serwery do wyboru mam inne, bo zwykle gram na TaT'sie lub w DH na serwerze [JR]. Opinia już mi się wyrobiła co do tej ekipy.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version