Author Topic: Garść informacji z TWI  (Read 182235 times)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #345 on: 05 December 2013, 11:09:40 »
Najważniejsze że Prezydent TW I ( k.... prezydenta mają i może republikę Dave-a założą sobie ) moze się pochwalić M1 Garand kupionym dzięki nam za zakup RO 2

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #346 on: 05 December 2013, 11:19:56 »

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #347 on: 05 December 2013, 14:50:40 »
   
president
   
prezydent, prezes, przewodniczący, dyrektor, przewodnik, prezydentowa

Co się czepiasz, między sobą też go nazywamy prezydentem :p

Insanity

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #348 on: 05 December 2013, 15:01:34 »
Morticore - lepsze jazdy są na słabych komputerach, mówię o naprawdę słabych - jak grasz na mapie typu Bridges of Druzhina, czy Red October Factory, w pewnym momencie komputer zaczyna się dławić i gra przestaje wyświetlać tekstury i widzisz wszystko przez ściany, przez podłoże itd. Prawie jakbyś jechał na wallhacku. jak mi się to przytrafi następnym razem zrobię screena.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #349 on: 05 December 2013, 18:24:40 »
Morticore - lepsze jazdy są na słabych komputerach, mówię o naprawdę słabych - jak grasz na mapie typu Bridges of Druzhina, czy Red October Factory, w pewnym momencie komputer zaczyna się dławić i gra przestaje wyświetlać tekstury i widzisz wszystko przez ściany, przez podłoże itd. Prawie jakbyś jechał na wallhacku. jak mi się to przytrafi następnym razem zrobię screena.
Takich rzeczy od przedpotopowych czasów (2011) to nie widziałem, ale ja mam mam stosunkowo rzadko jakieś cyrki z tą grą. Gdy ci się to przytrafi wpisz w konsoli umbra culling - pomoże, jeśli to to o czym myślę. Szczęśliwie mój staruszek przyzwoicie sobie radzi ze średnimi ustawieniami, choć dawniej nie było tak wesoło...

Insanity

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #350 on: 05 December 2013, 19:43:23 »
No ja na najniższych mam około 50-60 fps na wszystkich mapach jak gramy sparingi.
Ale jak wchodzę na publik z 64 graczami to się zaczynają jaja głównie na Druzhinie i Factory, i to wygląda tak, że jak zaczynają znikać tekstury to wystarczy się obrócić i w innym kierunku widać normalnie, ale wracasz obrazem w miejsce gdzie zniknęły i nadal ich tam nie ma...

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #351 on: 05 December 2013, 21:11:39 »
Morticore - lepsze jazdy są na słabych komputerach, mówię o naprawdę słabych - jak grasz na mapie typu Bridges of Druzhina, czy Red October Factory, w pewnym momencie komputer zaczyna się dławić i gra przestaje wyświetlać tekstury i widzisz wszystko przez ściany, przez podłoże itd. Prawie jakbyś jechał na wallhacku. jak mi się to przytrafi następnym razem zrobię screena.
Kur.wa, zaraz idę po starego 486 do piwnicy i będę wymiatał jak nigdy.

Insanity

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #352 on: 05 December 2013, 22:46:41 »
Na forum TWI sa screeny, tak to wygląda:











MJ

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #353 on: 06 December 2013, 12:58:32 »
Pograjcie sobie na serwerze CCCP tam są sami genialni gracze ("radar", aimot, wallhack i kto wie co tam jeszcze). Wymiatacze z 30lvlami. Generalnie ruska strona musi wygrywać a jak już przegrywa to zawsze można zrestartować serwer- niby problemy techniczne. Odpuściłem już sobie nie chcę być żywicielem tych pasożytów.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #354 on: 06 December 2013, 13:19:17 »
Morticore - lepsze jazdy są na słabych komputerach, mówię o naprawdę słabych - jak grasz na mapie typu Bridges of Druzhina, czy Red October Factory, w pewnym momencie komputer zaczyna się dławić i gra przestaje wyświetlać tekstury i widzisz wszystko przez ściany, przez podłoże itd. Prawie jakbyś jechał na wallhacku. jak mi się to przytrafi następnym razem zrobię screena.

To w dawnych latach tez takie rzeczy słyszałem - gracze klanowi, pierwsza liga w Polsce, ale komputerki słabiuuuutkie, 16 bit, tekstury znikają i "to nie był wallhack".

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #355 on: 06 December 2013, 13:32:47 »
Ten numer na Domie Pawłowa to nic nowego, kompa niby mocnego mam ,ale zdarza się to regularnie   :-X

Insanity

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #356 on: 06 December 2013, 17:20:17 »
Ten numer na Domie Pawłowa to nic nowego, kompa niby mocnego mam ,ale zdarza się to regularnie   :-X

U mnie właśnie ciekawostka, na Dom Pavlova wszystko ok jest, za to na Mamayev Kurgan, Red October Factory czy Bridges of Druzhina po 10 minutach gry zaczynam mieć takie problemy jak na screenie. Ale to tylko przy 64 graczach. Preferuję grę max do 32, bo niektóre mapy jak Apartments czy GrainElevator to rzeźnia i bezsens w 64 osoby, bo mapy powierzchnią nie różnią się od siebie dla 32 i 64 slotów, są tak samo małe. Station jeszcze by przeszedł, ale też czasem jest porażka przy 64 zapełnionych miejscach na serwerze.
No ale cóż, kłamałbym gdybym powiedział, że jak już tekstura zniknie to się nie skorzysta z info ^^

Telesfor

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #357 on: 06 December 2013, 21:42:10 »
Od kiedy w ogóle macie te problemy z teksturami? U mnie zaczęło się jakoś w sierpniu może i w połączeniu z lagami na pełnych serwerach tak mnie to zniechęciło, że do tej pory nie włączyłem dwójki. Pomyśleć że kiedyś chodziła mi prawie jak marzenie. Eh te patche.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #358 on: 07 December 2013, 16:02:35 »
Z ciekawszych cudów z grafiką miałem takie smerfy:




Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #359 on: 07 December 2013, 16:24:23 »
Mi natomiast zdarza się tak,że broń "nabiera kształtów" dopiero po 30 sekundach, tekstury są albo nieostre, albo latam z długim kijem,który ma przypominać Mosina, zanim tekstura się załaduje.