Author Topic: tez szukam  (Read 8593 times)

SoPociek

  • Guest
tez szukam
« Reply #15 on: 05 September 2006, 22:04:03 »
a co bede flamowal w innych tematach ^^ tez poszukam

wiek 17+
mic/gra w zespole: w zestawie
specjalnie upodobania: z powodu ciezkiej choroby umyslowej gram glownie zwyklymi riflami, jednak posiadam skilla na kazda inna bron
dodatkowe: poczucie humoru, umiem juz grac czolgami (nauczylem sie wreszcie! ha czuje sie lepszy! , jednak dalej z jakiegos dziwnego powodu lepiej rozwalam czolgi ptrd/panzerfaustem niz czolgami ;) ),

Mati

  • Guest
tez szukam
« Reply #16 on: 05 September 2006, 22:07:20 »
SoPociek, my... to znaczy Assasin Clan rekrutujemy więc jeżeli jesteś chętny aby do nas wstąpić to daj mi znać na GG - 3786975

mikeLL również...

mikeLL

  • Guest
tez szukam
« Reply #17 on: 05 September 2006, 22:32:14 »
Quote
ciocia|Ola :
na chwile obecna mówi, że grałes w RO 4 godziny - dobra reklama :D


..ale uczciwa - kupilem RO via steam na wiosne pogralem wtedy calkiem sporo - losy zycia potoczyly sie tak ze wlasnie wrocilem do gry w RO i ostatnio gralem troszke wiecej :) - te 4h starczyly mi jednak by raz Cie z Panzerfaust'a na scianie rozmazac :P Ciociu.

ciocia|Ola

  • Guest
tez szukam
« Reply #18 on: 05 September 2006, 23:28:37 »
Quote
mikeLL :
4h starczyly mi jednak by raz Cie z Panzerfaust'a na scianie rozmazac :P Ciociu.

Haah, to ty jesteś tym łobuzem, co w ludzi strzela z ppanc!!!  Już Cię lubię. No akcja przebojowa - aż mnie zamurowało &#8211; ja tu pełen relaks widzę, że Niemiec ma ppanc w rekach mam dużo czasu - &#8216;przymierzę&#8217; myślę sobie i&#8230;&#8230;<resp>
 Wstąp do AC &#8211; może kiedyś będę tam grać :P jak mi się znudzi piłka siatkowa :)

Goral

  • Guest
tez szukam
« Reply #19 on: 05 September 2006, 23:43:30 »
Quote
ciocia|Ola :
aż mnie zamurowało

Skoro Cię ciociu rozmazało na ścianie to chyba ją otytkowałaś (czy też wszelka inna okładzina) a nie zamurowałaś? :D
[_]
Nie ma co, ten obłok krwi po takim spotkaniu jest thebest :) Prawie tak piękny jak zdziwiona mina trafionego, siedzącego przed ekranem monitora :)
[_]
Hmm, ale co to ma z rekrutacją wspólnego? Aaa, szukam klanu... jeszcze nie wiem za co, ale szukam :D

Mati

  • Guest
tez szukam
« Reply #20 on: 06 September 2006, 09:21:20 »
Tak jak mówiłem... Klan AC rekrutuje! Moje gg jest wyżej ^^

Lokomotiv

  • Guest
tez szukam
« Reply #21 on: 30 September 2006, 15:53:42 »
Jeżeli komuś jeszcze brakuje mięsa armatniego to ja się zgłaszam.   xfire: lokomotif

oferuję

*doświadczenie - gra we wszystkie części coda od momentu premiery - w uo z sukcesami . wcześniej pogrywałem w ut'99
*teamplay - grałem w paru klanach więc wiem o co chodzi w temacie ^^
*wiek - 18 się zbliża , po za tym chyba mam opinię dojrzałego więc nie powinno być problemu
*organizacja - sporo się tym zajmowałem swego czasu w codzie , więc jeśli jakiś klan byłby szczególnie upośledzony pod tym względem to moge pomóc
*skill - co prawda dopiero zacząłem grać i potrafie nieźle zlamić to wspomnienia z poprzednich gier wydają się mówić , że można będzie się spodziewać , że nie będe ciągle nubem
*taktyka - jest pewna wprawa z trybów domination  , ctf  i bardziej niż popisywanie się "ownowaniem" interesuje mnie zdobywanie obiektów co narazie wydaje sie jakos wychodzić

niestety mam straszna wadę , albowiem oczekuję że :

*będe grał z ludźmi dojrzałymi wiekowo i emocjalnie - z doświadczenia wiem , że w klanie z przewagą dzieci nic się nie ugra
*gra w ligach
*nie będe musiał bulić za serwer - tzn. dobrze jak klan ma sponsora , jeżeli nie to wole pograć jakiś czas żebym wiedział czy warto płacić za przyjemność obcowania z graczami tegoż klanu.
*nie chcę też , żeby ktoś wymagał odemnie od zaraz super zajebistej itd. gry
----------------------------------------------------------------
jeśli chodzi o mikrofon i inne bzdety to mam 0_o

czasem się denerwuje , ale rzadko