Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > MODYfikacje Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu

Nowe mapy do RO2

<< < (2/40) > >>

morticore:
RO France, dzisiaj prawdopodobnie wieczorem też będzie sporo ludzi http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=73277&page=9 o nawet na szkrinie jestem  8)

Wawer:
Butovo przypomina mapy z DH i choć nie jest zbyt oryginalne jeśli chodzi o architekturę ( wszystkie budynki pokradzione z innych map) to ma klimacik taki jak trzeba. Przyznam, że chętnie pograłbym na serwerze gdzie są 3,4 customowe mapki.

Ryszka:
 www.RO2Maps.com 68.232.177.121:7777 wczoraj grałem na tym serwerze, na zmianę jest po jednej rundzie butovo i ogledow. Na jednej i drugiej sa boty, tylko się trochę na butovie wieszają na płotach, przy większej liczbie graczy problem znika i jest super. Co do skopiowanych budynków to fakt, ale ułożone jest to z głową, zdobywanie jednego po drugim sprawia naprawdę wiele frajdy. Te mapki to dobra odskocznia od tych z podstawki , więc wchodzimy i gramy, mozemy się nawet jakoś umówic.

Weffels:
a ja jak miałem tak mam problem z mapami wchodzę na serwer gdzie jest np.Ogledow_B4.i od razu  wywala mnie do pulpitu i pisze ze rogame.exe ze niepoprawnie działa

marcinz:
A ściągnąłeś i zainstalowałeś poprawnie mapę?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version