Author Topic: Nowe mapy do RO2  (Read 81583 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #165 on: 29 July 2012, 08:07:29 »

Ponoć tak przekopali mapy, ze szkoda gadać, wszędzie ściany, osłony, tunele dla atakujących. tyt

Niestety tak właśnie jest. Mapy stają się z każdym apdejtem coraz mniej wymagające...staczają grę do poziomu durnych strzelanek typu wolfenstein III.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #166 on: 29 July 2012, 17:17:40 »
Niech lepiej robią RO i KF na Linux-a.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #167 on: 21 August 2012, 16:26:40 »
Na ten tydzień planowane jest wydanie mapy EagleNest , której autorem jest Shakenbake. Poniżej najświeższe wideo z mapki.

Od 0:30 jest moment gdzie widzimy umierające postacie na tle tarcz strzeleckich. Mało smaczny żart moim zdaniem. Jedynie ta babcia co kule w zęby złapała ujdzie.
« Last Edit: 21 August 2012, 16:41:52 by Ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #168 on: 21 August 2012, 20:26:48 »
na serwerach hula już Bridges of Druzhina, świetny materiał na mapkę , bugów nie wiele, rozległa, ładna, dużo własnej inwencji autora. Brakuje tylko trochę sprzętu, jakiś dział ppanc, może transporterów... poza tym super. Zdecydowanie najlepszy custom jaki do tej pory powstał. Widziałem też że pojawił się Koitos 1943 remake z RO1 i parę innych nowości które są na etapie szlifowania. Widać , że konkurs TWI ożywił nieco scenę, z pozytywnym skutkiem. Niech teraz dorobią trochę sprzętu i dalej już rozkręci się to samo :)

Ryszka coś słabo buszujesz ostatnio po forach skoro o nowych mapach dowiadujemy się z serwerów grając w nie :)

Wawer

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #169 on: 21 August 2012, 20:45:14 »
na serwerach hula już Bridges of Druzhina...  Zdecydowanie najlepszy custom jaki do tej pory powstał
To jest mapa w której widać ducha RO-ost front, szkoda, że o takie mapki nie postarało się TWI w dniu wyjścia gry a dali małe i ciasne mapy bez możliwości flankowania...

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #170 on: 21 August 2012, 20:55:17 »
Oj mało, więc nie pisałem już o tych mapkach co zostały wyżej wymienione, bo pewnie każdy je zna i coś o nich wie . Po urlopie nadal jestem myślami gdzie indziej ;). Poprawię się na pewno, tylko nie wiem kiedy. Teraz chłopaki z mumbla do mnie przyjeżdżają to pewnie poprawię się jak wytrzeźwieję. Przy okazji dla wszystkich zaproszonych info. Jak nie będzie mnie na mumblu jutro albo w czwartek z rana, to dzwonić do mnie jak będzie jakiś kłopot, numer na mojej stronie. Młodzi możecie słać sms-y oddzwonię.
« Last Edit: 21 August 2012, 21:02:20 by Ryszka »


Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #171 on: 23 August 2012, 11:54:01 »
Ja nie grałem z 2 tygodnie (winny jest niejaki Geralt z Rivii) i muszę mapy poaktualizować. Ro2 cache extractor & downloader jest bardzo wygodny do tego celu :)
---------------------------------------------------------------------------
Widzę, że remaki map z Ostfonta ciągle powstają - zapowiada się fajny wieczór dziś.

I Bakovka (Basovka)

http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=82906

Jeffrey Hammond

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #172 on: 23 August 2012, 13:01:05 »
Quote
Ja nie grałem z 2 tygodnie (winny jest niejaki Geralt z Rivii) i muszę mapy poaktualizować. Ro2 cache extractor & downloader jest bardzo wygodny do tego celu

Dzięki, świetny program ;] Kiedyś community wysmażyło coś podobnego w ledwo zipiącym OF: Dragon Rising, ale to tak na marginesie...


marcinz

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #173 on: 25 August 2012, 01:47:51 »
niedługo nie będzie potrzebny :)
http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=82969
W skrócie: dodają obsługę Steam Workshop

Jeffrey Hammond

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #174 on: 25 August 2012, 12:54:47 »
Quote
niedługo nie będzie potrzebny

To samo wczoraj pomyślałem po przeczytaniu newsa :D
I dobrze niech się starają, mam nadzieje, że zaowocuje to jakimś nowym sprzętem...

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #175 on: 25 August 2012, 15:28:42 »
Wrzucam linka do Eagle Nest http://www.mediafire.com/?9cykwg7xqw0ml0d. Sam nie mam czasu sprawdzić, ponieważ koledzy AS, Zeiss i Zajcew, przyjechali i walczymy na innych frontach ;). Niedługo wrzucę fotki ze spotkania.


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #176 on: 30 August 2012, 13:15:28 »
Tutaj koleś zrobił wiatrak z trójstopniowym systemem zniszczeń. Można do niego wejść i kampić ponoć. Pewnie mapkę szykuje i będzie walka z wiatrakami ;)



A o tym nie wiem co myśleć. Prawda czy fałsz? Skoro na oficjalnym forum widnieje to pewnie prawda. Tylko optyki  nie ma.
[ Invalid YouTube link ]

Tutaj mapka niejakiego Omano gdzie tylko rifle będą.


« Last Edit: 30 August 2012, 13:23:58 by Ryszka »


gustavo

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #177 on: 30 August 2012, 14:06:46 »
Cytując pewnego przedsiębiorcę pogrzebowego "moje słabe serce" ;D
Czy w czasie kiedy toczyłem ciężkie boje z licencjatem w ro 2 wstąpiło jakieś życie :yes
Jedynie co to ten pak jakiś dziwny się wydaje w sensie pod koniec facet strzela z pistoletu i działa jednocześnie ba nawet je przeładowuje w tym czasie ???

kazmirzk

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #178 on: 30 August 2012, 14:17:49 »
Quote
Tutaj mapka niejakiego Omano gdzie tylko rifle będą.




Jego nick to właściwie Romano, sporo czasu spędziłem z nim na TSie grając w Ostfronta.. bardzo sympatyczny Francuz ;)

A co do samej mapy to jest to remake fullmj z Ostfronta.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #179 on: 01 September 2012, 11:54:33 »
Shakenbake i Pred pracują nad nową mapą , która zwała się będzie "Der  Führerbunker." http://pl.wikipedia.org/wiki/F%C3%BChrerbunker ,opis obiektu z wiki , a na dole materiał poglądowy na którym będą się wzorować.
« Last Edit: 01 September 2012, 12:01:45 by Ryszka »