Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Potrzebna pomoc techniczna!

O co chodzi?

(1/2) > >>

Wojtas:
Niech mi ktos wytłumaczy o co chodzi tej grze bo ja juz nie wiem :
Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1835 MHz with 2046MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 6800 GT (9131)
General protection fault!

History: RenderLevel <- RO-Basovka.myLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Basovka: L'vov, 2nd July 1941 <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

Wyskakuje mi bład krytyczny i mnie wywala...zaznaczam ze mam oryginał od marca...

Goral:
Głównie przyczyną w takich wywałkach jest zbyt słaby zasilacz. Sprawdź czy Ci się napięcia nie rozjechały.

Pogooglaj sobie na "General protection fault! History: RenderLevel" jest sporo pozycji do poczytania.

krv[PL]:
hmm ja tak mialem w aao!!
musialem wywalic i sciagnac jeszcze raz! moze to zadziala!

ChaoS:
Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1824 MHz with 1023MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 6800 GS (8421)

General protection fault!

History: ProcessLeaf <- RenderLevel <- RO-StalingradKessel.myLevel <- FLevelSceneNode::Render <- RenderLevel <- RO-StalingradKessel.myLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Stalingrad, 26th December 1942: Stalingrad Kessel <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free


Ja mam taki problem. Hmm zasilacz mam 400 W wiec to nie w tym problem chyba. Pomocy : P

pastor44:
Coz nie mam pojecia, jest tylko jedno wyjscie przeszukac forum www.Redorchestragame.com
Zaraz tam zajze moze uda mi sie cos  o tym znalezc....
a i jeszcze zapytam dlaczego zmienia Ci się ilosc pamieci?
i zajzyj na Validate RO files http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=7282
tam w pierwszym poscie masz  linka do tego calego Validate
juz mam kliknij na to tylko chyba trzeba miec odpalonego steama steam://validate/1200
Podobno pomaga....odpisz jak Ci idzie, moze wspolnie z Forumowiczami cos  zdzialamy....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version