Author Topic: Problem z nickiem  (Read 3097 times)

Giorgio

  • Guest
Problem z nickiem
« on: 29 October 2011, 18:08:34 »
Witam serdecznie posiadam oryginalną gre RO2 i proszę o pomoc dotyczącą mojego nicku w grze. We wszystkich grach posiadam swój nick, jak w stem'ie tylko w RO2 wyskakuje mi ''Playerxxx'' proszę o pomoc. czytałem wcześniejsze wątki ale nie znalazłem tam odpwiedźi. Próbowałem wszystkiego i nic:| proszę o pomoc:)

Pozdrawiam   Gio®Gio™   (steam)


Apos

  • Guest
Odp: Problem z nickiem
« Reply #1 on: 29 October 2011, 18:33:05 »
Witam serdecznie posiadam oryginalną gre RO2 i proszę o pomoc dotyczącą mojego nicku w grze. We wszystkich grach posiadam swój nick, jak w stem'ie tylko w RO2 wyskakuje mi ''Playerxxx'' proszę o pomoc. czytałem wcześniejsze wątki ale nie znalazłem tam odpwiedźi. Próbowałem wszystkiego i nic:| proszę o pomoc:)

Pozdrawiam   Gio®Gio™   (steam)

Spróbuj użyć samych liter oraz cyfr z nazwie nicka (bez znaków specjalnych)

Giorgio

  • Guest
Odp: Problem z nickiem
« Reply #2 on: 29 October 2011, 19:23:24 »
Spróbuj użyć samych liter oraz cyfr z nazwie nicka (bez znaków specjalnych)

niestety to już tez próbowałem masz jeszcze jakiś pomysł? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mam RO ostfront 41-45. i tam mam inny nick bo w ust. się go ustawia

Sowson

  • Guest
Odp: Problem z nickiem
« Reply #3 on: 29 November 2011, 14:42:36 »
Podepnę się pod pytanie, gdzie w RO2 można zmienić nick. Wiem że pytanie durne i głupie dla większości ale po prawie 4 latach grania w RO1 nie mogę zmienić nazwy nicku, a ten który się wyświetla nawet nie jest moją nazwą konta Steam! ???

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Problem z nickiem
« Reply #4 on: 29 November 2011, 14:55:39 »
W steamie zmieniasz jedynie, w grze się nie da.

cyklop28

  • Guest
Odp: Problem z nickiem
« Reply #5 on: 02 December 2011, 20:35:00 »
ja po zainstalowaniu RO2 miałem od razu ten sam nick co w RO1  ;) ale na steam mam trochę inny