Author Topic: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera  (Read 39550 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #60 on: 23 November 2011, 21:26:18 »
hehe :D za ze swoich od razu na starcie wyrywam te debilne klawisze windows i start bo przypadkowe ich wciśniecie powoduje opuszczanie gry do paska a wtedy jest rage :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #61 on: 23 November 2011, 22:05:50 »
Haha dalej nie kupuje tego komercyjnego gówna. Zostaje przy 1 i modach. BTW panowie z mumbla wróciłem już ze sklepu :-)

Wybaczcie za offtop: Kurde,a ja już ci noworoczne życzenia przecie złożyłem. Wracaj tam natychmiast :D

Daazzz

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #62 on: 24 November 2011, 10:37:24 »
 mnie sie gra bardzo podoba :D

Niemam z nią żadnych probemów, gra sie bardzo przyjemnie, ostatnio miałem male lagi ale po aktualizacji PB ronież ten problem się rozwiazał :)

Ilość graczy jest różna, czasami wiecej czasami mniej, ale istnieje 4-5 serwerów na których jest zawsze prawie max graczy.

Taka sugestia do tych co maja stale problemy i są "zniesmaczeni" RO2 - może wasz sprzęt nie daje rady albo konfiguracja się sypie?


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #63 on: 24 November 2011, 13:06:56 »
lol , mnie się "program ro.exe przestał działać" już po wejściu na serwery wywala :D. Po ostatnim paczu mam taki cyrk. Do tej pory chodziło mi jak rakieta, za wyjątkiem tych lagów ostatnio. Nigdy z grą nie miałem problemów, a teraz po prostu nie mogę grać bo się sama wyłącza. Integralność plików już zrobiłem, nie pomogło :( parafrazując człowieka pytającego premiera - jak grać ?!

Daazzz

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #64 on: 24 November 2011, 14:07:00 »
@ufo_has_landed_!

Miałem taki sam problem po pierwszych patchach (2 albo 3, (crashe wyrzucanie z serwa albo gra wogóle nie odpalała), bylo to dziwne bo gra działala, w moim przypadku zadziałało:
1. ustawienie firewall ( blokował program rogame.exe)
2.ustawienie antywirusa (gryzł sie z grą)
3.ponowna instalacja sterowników graficznych.
4. zwiększenie pamięci wirtualnej.

Dlatego też wspomniałem w poprzednim poście o konfiguracji.
Może jak pokombinujesz coś z tym to gra będzie działać normalnie.

Jednocześnie dodam ze po każdym nowym patchu musze wykonywać pkt 1 i 2.

Taki jest mój sposób, z którego wywnioskowałem że to nie gra jest winna a mój komputerek.

Apos

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #65 on: 24 November 2011, 14:59:15 »
@ufo_has_landed_!

Miałem taki sam problem po pierwszych patchach (2 albo 3, (crashe wyrzucanie z serwa albo gra wogóle nie odpalała), bylo to dziwne bo gra działala, w moim przypadku zadziałało:
1. ustawienie firewall ( blokował program rogame.exe)
2.ustawienie antywirusa (gryzł sie z grą)
3.ponowna instalacja sterowników graficznych.
4. zwiększenie pamięci wirtualnej.

Dlatego też wspomniałem w poprzednim poście o konfiguracji.
Może jak pokombinujesz coś z tym to gra będzie działać normalnie.

Jednocześnie dodam ze po każdym nowym patchu musze wykonywać pkt 1 i 2.

Taki jest mój sposób, z którego wywnioskowałem że to nie gra jest winna a mój komputerek.

Dodaj na stałe folder steam/common jako wyjątek dla anty-wirusa. Nie będzie wtedy sprawdzał plików gry co zniweluje w/w problemy oraz może spowodować wzrost wydajności.
Firewall również proponuje na sztywno dopisać do exe gry.

Przy niektórych konfiguracjach PC może zajść potrzeba usunięcia plików konfiguracyjnych gry z folderu My Games i ponowne odpalenie gry.

Sharik, gra osiągnęła sukces marketingowy, taki sam jak np. Homefronta czy Brinka, które pomimo znacznie większych funduszy i wydawców AAA mają podobną liczbę graczy co RO2. Ale developerzy tych gier skończyli je supportować, zwineli manatki oraz kasę, a gracze pozostali z zabugowanymi tytułami. TWI będzie nadal naprawiać grę (pomimo tego, że gra dla mnie i mojego teamu chodzi już b. dobrze od około miesiąca) oraz dodawać darmowy content update'ty pomimo tak niskiej ilości graczy. Np. na Święto Dziękczynienia jest planowany pierwszy taki update.

Jeżeli chcesz więcej SMG to cóż... polecam Firefight - tam nie ma limitu broni, a rozgrywka jest na tyle banalna, że przypomina Battlefielda, którego tak ponoć lubisz.

Radzisław

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #66 on: 24 November 2011, 15:33:01 »
Dodaj na stałe folder steam/common jako wyjątek dla anty-wirusa. Nie będzie wtedy sprawdzał plików gry co zniweluje w/w problemy oraz może spowodować wzrost wydajności.
Firewall również proponuje na sztywno dopisać do exe gry.

Przy niektórych konfiguracjach PC może zajść potrzeba usunięcia plików konfiguracyjnych gry z folderu My Games i ponowne odpalenie gry.

Sharik, gra osiągnęła sukces marketingowy, taki sam jak np. Homefronta czy Brinka, które pomimo znacznie większych funduszy i wydawców AAA mają podobną liczbę graczy co RO2. Ale developerzy tych gier skończyli je supportować, zwineli manatki oraz kasę, a gracze pozostali z zabugowanymi tytułami. TWI będzie nadal naprawiać grę (pomimo tego, że gra dla mnie i mojego teamu chodzi już b. dobrze od około miesiąca) oraz dodawać darmowy content update'ty pomimo tak niskiej ilości graczy. Np. na Święto Dziękczynienia jest planowany pierwszy taki update.

Jeżeli chcesz więcej SMG to cóż... polecam Firefight - tam nie ma limitu broni, a rozgrywka jest na tyle banalna, że przypomina Battlefielda, którego tak ponoć lubisz.
   
 
   Lubię to !

Duqq

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #67 on: 24 November 2011, 15:49:12 »
Święto dziękczynienia w USA wypada dziś, więc co? Jakiś uptade się szykuje na wieczór? A co to ma być? Kolejny patch, czy może jakieś nowe rzeczy?

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #68 on: 24 November 2011, 17:06:44 »
Dzięki Panowie, wprowadzam zalecenia w życie, mam nadzieję, że pomoże :D

A co do update-a też słyszałem od znajomego który zna osobiście prezesa TWI, że temat jest na ukończeniu i zawiera to co obiecali czyli dwa czołgi, dwa wozy bojowe piechoty (nie wie jakie) i "kilka" map. Czekamy !!

A tak btw, temat crashy jest dość popularny na forum TWI gdzie są specjalnie przeznaczone do tego wątki. TWI prosi o przesyłanie plików .dmp zawierających info odnośnie crasha Sam osobiście wysyłam tam dmp po każdym crashu. Polecam innym , dzięki temu gra szybciej nabierze ostatecznego kształtu.
Pliki .dmp znaleźć można tutaj :

C:\Users\MyNameHere\Documents\my games\RedOrchestra2\ROGame\Logs

« Last Edit: 24 November 2011, 17:12:02 by ufo_has_landed_! »

Apos

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #69 on: 24 November 2011, 17:40:42 »
Święto dziękczynienia w USA wypada dziś, więc co? Jakiś uptade się szykuje na wieczór? A co to ma być? Kolejny patch, czy może jakieś nowe rzeczy?

To co słyszałem to z okazji Święta w USA (obecny tydzień) zostanie wydany kolejny patch oraz nowa mapa, która "ma spodobać się weteranom RO:O". Zgaduje, że będzie to Stalingrad Kessel, Tractorworks albo inna mapa z dużą ilością otwartych przestrzeni. Trwają jeszcze testy content'u więc może być obsuwa...

2 nowe czołgi, 2 APC oraz inne mapy zostaną dodane "soon".

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #70 on: 24 November 2011, 18:05:24 »
Jeżeli bedzie stalingrad kessel to <3 <3   8)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #71 on: 24 November 2011, 19:52:27 »
Dziękuje serdecznie za informacje. Brakuje niestety informacji o tym, administrator WWW powinien zamieścić jakieś info na stronie głównej.


Zamieszczone, chociaż grupa głównie służy(ła) do informowania / przypominania o FajtNajtach w RO1 i modach do niej, bo cała reszta tutaj na stronce przecież sie pojawiała, ale chceta no to mata  ;)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #72 on: 26 November 2011, 18:52:34 »
Ja od wczoraj nie mam możliwości uruchomienia gry (błąd, gra czasowo nie dostępna...), właśnie sprawdzam spójność plików gry. Ktoś też tak ma? W zeszłym tygodniu działało, ostatniego patcha jeszcze nie pobrałem, bo nie mogłem włączyć...
-----------
Dzisiaj rano wreszcie zaczęło działać...  :o
« Last Edit: 27 November 2011, 08:23:15 by morticore »

pprzemo66

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #73 on: 27 November 2011, 22:27:38 »
901mb co to?:)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Minipatch RO2 oraz aktualizacja Punk Bustera
« Reply #74 on: 27 November 2011, 23:34:14 »
Też mi to dzisiaj rano ściągnęło, ale co to nie mam pojęcia. Nic się właściwie nie zmieniło, tylko przy wybieraniu roli jak zbyt szybko chcę zaznaczyć i zatwierdzić to mnie wywala z błędem krytycznym.