Author Topic: Nie łaczy sie z serwerem  (Read 3746 times)

krislizak

  • Guest
Nie łaczy sie z serwerem
« on: 27 September 2011, 10:50:49 »
Witam

Ponownie mam problem z tą bądź co bądź fajna grą która potrafi równie fajnie "wkur..."

Mianowicie problem polega na tym... że kiedy wybieram serwer z którym chce się połączyć
 ( sposób kolegi sajdor z forum; Nie lepiej jest kliknać w okienku STEAM'a na zakładke Widok -> Serwery w Zmień filtry ustawić Red Orchestra 2, pokażą się serwery i połączyć ?)
Steam odpala grę wszystko śmiga pojawia się adres IP. i te takie zmieniające się obrazy w tle.. do nie dawna chwile po tym pojawiały się już obrazki z mapki na której aktualnie śmiga serwer..
A teraz z niewiadomego mi powodu nic się nie dzieje pisze cały czas łącze i nic ...

Nie wiem czy ma to znaczenie zainstalowałem teraz Kasperskiego wcześniej miałem NOd32 ale zaznaczam ze próbowałem już z wyłączonym antywirusem i niestety nie pomogło

System Wind & 64bity reszta sprzętu chyba nie ma tu znaczenia

Mam nadzieje że w miarę jasno opisałem problem ? Jeśli nie przepraszam ...za kłopotliwy język

Pozdrawiam

YankeSmgn

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #1 on: 28 September 2011, 12:46:08 »
Ja miałem problem z serwerami po każdym patchu, przeinstalowałem całego steama, na nowo ściągałem gre i było OK. Od wczoraj niestety nie wyszukuje mi w ogóle serwerów, przez steama oraz console też się nie łączy mam to samo co Ty i kilka osób wcześniej też na to narzekało.
Irytujące to jest na maksa...

krislizak

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #2 on: 24 October 2011, 16:10:03 »
Ktoś tu nie dba o klientów przykre jest to...no ale takie są smaczki PC ....u mnie proble cały czas jest nie rozwiązany :(

Apos

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #3 on: 24 October 2011, 17:15:04 »
Steamowa przeglądarka działa bez problemów.

krislizak

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #4 on: 17 November 2011, 13:17:44 »
Odświeżam temat

Niestety znowu problem...
Teraz w przeglądarce serwerów steam bardzo długo czekam na odświeżenia a jak już coś znajdzie mam problem z połączeniem się...
mianowicie:
Wybieram serwer klikam dołacz...czekam gra zaczyna się ładować ...i tu problem bo pojawia się menu gry a na środku napis "pause"
i na tym koniec..... chociaż raz na 10prób jakiś sposobem się połączyło z serwerem..

Steam przeinstalowałem nic to nie dało....

A i problem pojawił się po ostatniej aktualizacji...

Ma ktoś podobny problem bądź rozwiązanie ?


PS Jest już jakiś sposób aby normalnie wybierać serwery przez wyszukiwarkę w grze a nie przez steam ?


Pozdrawiam

Tradytor

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #5 on: 17 November 2011, 14:33:14 »
Mam nieraz podobnie, że po prostu nie ma listy serwerów muszę wyjść z gry załączyć ponownie i pomaga choć nie zawsze wtedy wbijam przez znajomych na steamie.

krislizak

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #6 on: 17 November 2011, 16:04:34 »
Hmm czyli to jeden z tych cudownych błędów które nie wiadomo jak naprawić?

Skoro pozostaje mi tylko próbowanie do skutku ...będę to robić ...chociaż nie mam cierpliwości do takich rozwiązań...

Jestem strasznie zirytowany... Kupić oryginalna grę...i mieć tyle problemów z graniem po sieci .....chyba w nie jedna grę łatwiej na piracie zagrać... no ale co tu dużo mówić RO i RO2 to wyjątkowe tytuły :)

anonim.pl

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #7 on: 17 November 2011, 16:30:49 »
Łatwiej naprawić błąd który wszyscy mają niż ten który występuje u nielicznych pechowców. Ja od premiery nigdy nie miałem z tym problemu i dla mnie taki błąd nie istnieje.

krislizak

  • Guest
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #8 on: 17 November 2011, 17:05:18 »
Pech czy też nie jak widać nie tylko ja mam problem... no ale nie o to chodzi czy ktoś ma pecha czy też nie :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Nie łaczy sie z serwerem
« Reply #9 on: 17 November 2011, 18:06:19 »
Jak wspominał Apos, steamowa przeglądarka działa bez zarzutów. Aby ją odpalić należy prawym przyciskiem myszy kliknąć na ikonę steam, tam gdzie jest czas i wybrać "serwery".