Author Topic: Dłuuuga aktualizacja przez Steam  (Read 9394 times)

Tuco

  • Guest
Dłuuuga aktualizacja przez Steam
« on: 23 October 2011, 21:00:19 »
Witam wszystkich;) Wczoraj kupiłem RO2. Dzisiaj próba instalacji z płyty a potem niespodzianka, mianowicie Steam zaczyna ściągać aktualizację a raczej "przygotowanie do uruchomienia...". Program pokazuje przybliżony czas ściągania 4,15h ale po 8h ściągania z prędkością 20-30 kb/s aktualizacja nadal trwa?! Czy coś jest nie tak z moim łączem czy ten "typ tak ma". Dodam że net u mnie działa raczej stabilnie na poziomie 3 MB/min.

Heniu

  • Guest
Odp: Dłuuuga aktualizacja przez Steam
« Reply #1 on: 23 October 2011, 21:46:33 »
1. Nie instalujemy żadnych gier steamowych z plyty, tylko wpisujemy CD-Key w aktywacji steamowej
2. Możliwe ze jest teraz jakas aktualizacja gry w ktora gra zylion ludzi typu TF2 i Steam sie krztusi
3. Mozesz probowac zmienic serwer pobierania w opcjach steama- probuj a noz trafisz na jakis z ktorego ciagnie szybko.

Duqq

  • Guest
Odp: Dłuuuga aktualizacja przez Steam
« Reply #2 on: 23 October 2011, 22:58:39 »
1. Nie instalujemy żadnych gier steamowych z plyty, tylko wpisujemy CD-Key w aktywacji steamowej

Nie obraź się, ale to wierutna bzdura. To czego nie zainstalujesz z płyty i tak musisz ściągać ze steama, a chyba szybciej jednak jest zgrać te dane z płyty.

Pamiętam, pewnego razu instalowałem ponownie Empire TW, który jest na 4 płytach i jakoś z roztargnienia zacząłem instalować go ze Steama. Strasznie byłem na siebie zły, bo przy instalacji z płyty jest o wiele szybciej. Wystarczy, że po zakończonej instalacji z płyty Steam ściągnie aktualizacje, a nie cała gra + aktualizacje.

Co do pytania to masz dwie opcje, albo zainwestowac w szybszy internet, albo jak poradził Heniu zmienić lokalizację pobierania ze Steam. Może masz ustawioną jakąś Anglię, albo co lepsza Australię i dlatego ci leci 3kb/s jak krew z nosa? Sprawdź to i ustaw na Polskę, albo na Niemcy i powinno się poprawić.

Ja mam ustawioną Polskę i ściąga mi z prędkością 3-4Mb/s.

Tuco

  • Guest
Odp: Dłuuuga aktualizacja przez Steam
« Reply #3 on: 24 October 2011, 01:02:18 »
Witam,

w końcu się zassało i chrzest bojowy mam już za sobą..., a raczej krwawą łaźnie;)! Problemy "techniczne" poszły w niepamięć!
Dzięki za garść informacji!