Author Topic: Patch #6  (Read 35526 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Patch #6
« Reply #60 on: 10 October 2011, 20:25:29 »
Mi też framerate na prawdę się poprawiło, tylko na fixa z czarnym ekranem czekać ;)
jednym słowem co ja odje...em mogłem za 100zł się dobrze najebać
Kupiłeś nieszablonową grę z potencjałem, tylko musisz poczekać na doszlifowanie jej przez twórców ;) Ja przykładowo crashy nie widziałem ani razu...

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #61 on: 10 October 2011, 20:57:20 »
Quote
Wniosek prosty jako ze specjalizuje sie w snajperce zostaje z tylu ale w innym przypadku to nic innego jak kampienie dla fragow.
Rola i przeznaczenie postaci jest jasne w RO 2 ale ty widac ale ty tego nie zakumales wiec proponuje zakonczyc dyskuje bo wiekszosc kamperow tak sobie tlumaczy swoja role jak ty i pewnie po to rifle se bierze.
Za tą zniewagę powinienem ci w podobnym tonie odpisać, ale zapewne nie grałeś w pierwsze RO a ja nie mam zamiaru kontynuować offtopu więc ci wybaczam.
Quote
Wczoraj na serwerze francuskim [o dziwo nie ma tam crashy i sa nowe/inne mapy] dostalem kicka z serwera a po powrocie grzecznie mi wytlumaczono ze z tylu zostaje snajper i obslugi km a reszta atakuje.
Każdy serwer rządzi się własnymi zasadami, na innych nie będziesz miał  takich zakazów. Na privie możesz mi podać nazwę serwera jestem ciekaw tych nowych map i osobiście sprawdzę czy mnie wywalą.
« Last Edit: 10 October 2011, 21:05:14 by anonim.pl »

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #62 on: 10 October 2011, 21:47:13 »
w 1 RO gralem od samego poczatku[ok 7 miechow] to moj klimat [kocham takie gry]dlatego wkurzam sie ze gra nie jest dopieszczona i draznilo mnie kampienie w 1 czesci ,i zabijanie swoich dla zdobycia snajperki.
Nie mam zamiaru sie klocic ,jak by co przepraszam:)

ps:gralem tam prawie 3h,po stronie rosjan ,wiec jak spodoba ci sie i trafisz na ekipe to sam jestem ciekaw czy wylecisz.
adres serwera poszedl na pm.

Shock

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #63 on: 11 October 2011, 00:48:54 »
Nic dodać, nic ująć. Nie ma to jak siedzenie przy jednej grze przez 5-6 lat  :D

PS. Dzisiaj grałem pierwszy raz (3H) od momentu wyzerowania statystyk. Nabiłem Poziom 20, ubiłem równo 120 graczy grając szturmowcem z pepeszą. Trafiłem na bardzo fajny serwer gdzie szturmowcy walczyli na bardzo krótkim dystansie, strzelcy ostrzeliwali się z flanek a kmy prowadziły ogień zaporowy z naszych tyłów lub prowadziły ogień krzyżowy (zalezy od mapy). Przeciwnik grał bardzo podobnie, przez co gra stała na wysokim poziomie i świetnie się bawiłem.

Mam wersję PL. Na angielską nie zamierzam zmieniać, zaimplementowałem tylko nativ fix. Czarny ekran występuje ale zauważyłem że im dłużej grałem było to rzadsze.
« Last Edit: 11 October 2011, 00:57:52 by Shock »

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #64 on: 11 October 2011, 00:57:55 »
Niestety tylko 7 miesiecy bo tyle rodzina zniosla przesiadywanie przed kompem.Na super produkcje nie mialem czasu ani odpowiedniego kompa i kasy a piratow nie preferuje.Grales kilka lat? to milo ja wybralem rodzine ty gre twoj wybor.

Masz negatywne emocje to pisz pm chetnie cie poczytam :)
Co do dalszej czesci posta nie bede sie odnosil bo chyba RO2 nie grales.Czytajac cie nie dziwie sie ze trafiam na mapy/druzyny gdzie wszyscy/wiekszosc uprawia "taktyke" a przeciwnik zajmuje spokojnie wyznaczone punkty.

I jak bys nie wiedzial to rozgrywka bedzie przypominac wojenke jak ktos ogarnie druzyne i nia dowodzi a narazie to przypomina to bezladne bieganie po mapie gdzie kazdy robi co chce.

Chcesz mi co udowodnic to spotkajmy sie na/w grze....

ps:wlasnie skonczylem mapke gdzie byla ciekawa rozgrywka gdzie kazdy ogarnial swoja role........ hmm Shock serwer jarzebiny nie byl to czasem?


BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #65 on: 11 October 2011, 01:15:20 »
Ja w RO grałem 5 lat, łącznie ok. 2000 godzin czyli 3 miesiące z tych 5 lat spędziłem w grze. I co ? Mam rodzinę, pracę, znajomych, mam czas na czytanie książek o II wojnie światowej. . Jeżeli jako kamper umiałbyś zdobyć 10 pkt za fraga to byś nie był kamperem. To nie misja to tchórzostwo i tyle :)

Radzisław

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #66 on: 11 October 2011, 02:25:39 »
Wcześniej coś napisałem. Jednak zdecydowałem się to skasować ;).Bo naprawdę z niektórymi użytkownikami(bez urazy) nie chce już wchodzić w żadną polemikę. Wydaje mi się że na tym etapie jest ona zbędna i tyle. Wracając do tematu patcha ,to ja nie mam tego czarnego obrazu.
 Za to zniknęły mi kolorowe pasy u dołu ekranu, co do fps to są takie jakie były ,nawet na średnich 30,40 i nagle 24 i 16.Zależy od mapy.Cóż oby dalej pracowali.Jak na starcie dali ciała. Pozdrawiam
« Last Edit: 11 October 2011, 02:43:10 by Radzisław »

Koller

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #67 on: 11 October 2011, 07:23:43 »
Litości ludzie...jakie babskie przechwałki i off-top.
Grałem w RO z 20h, mam rodzinę, strzelałem po głowie niemcom z PPSzy z 200m przy wyłączonym monitorze. Czyż nie jestem z*****y?
A w dwójeczkę nie mogę, bo ***********************. Anonim już 5 dzień leci jak nie ma prostego patcha! Ale wiem, pracują, są na kacu po weekendzie, dużo spraw na głowie i dużo do naprawy, więc cierpliwości...
« Last Edit: 11 October 2011, 10:59:25 by Shock »

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #68 on: 11 October 2011, 10:35:57 »
Radzisław po co dyskutowac ? zrozum ze kazdy ma swoj styl gry ,ulubiona bron i przyzwyczajenia , i tylko gra zespolowa je wyeliminuje bo chyba taki byl zamysl tworcow dajcego do gry dowodcow.

Moze jakas wspolna gra zastapi dyskuje? gdzie gracie?

Co do łatki jest lepiej ale w zaleznosci od serwera crashe sa nadal ale nie sa juz tak męczace.
Co do" czarnego ekranu to" jak swistaja ostro kule to niestety tez ekran robi sie ciemny.Odnosze wrazenie ze szukaja po omacku co skopali.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #69 on: 11 October 2011, 13:05:43 »
Quote
PS. Dzisiaj grałem pierwszy raz (3H) od momentu wyzerowania statystyk. Nabiłem Poziom 20, ubiłem równo 120 graczy grając szturmowcem z pepeszą. Trafiłem na bardzo fajny serwer gdzie szturmowcy walczyli na bardzo krótkim dystansie, strzelcy ostrzeliwali się z flanek a kmy prowadziły ogień zaporowy z naszych tyłów lub prowadziły ogień krzyżowy (zalezy od mapy). Przeciwnik grał bardzo podobnie, przez co gra stała na wysokim poziomie i świetnie się bawiłem.
I tu Shock bardzo dobrze opisał rolę jaką każda klasa spełnia w grze. I ja właśnie do tego się stosuję.

BRAT_MIH
Quote
Ja w RO grałem 5 lat, łącznie ok. 2000 godzin czyli 3 miesiące z tych 5 lat spędziłem w grze. I co ? Mam rodzinę, pracę, znajomych, mam czas na czytanie książek o II wojnie światowej. . Jeżeli jako kamper umiałbyś zdobyć 10 pkt za fraga to byś nie był kamperem. To nie misja to tchórzostwo i tyle
Zapewniam cię że strzelcy że swoimi Riflami nie są ofiarami losu którzy muszą specjalnie włazić pod twoją lufę byś mógł nacieszyć się z prostej zdobyczy. A wbieganie że swoim jednostrzałowcem na gościa który wystrzeliwuje 30 pocisków na minutę nie jest odwagą tylko głupotą i niepotrzebną stratą uzupełnień. :) W ten sposób można zaszkodzić drużynie a nie pomóc.

Koller zaczynasz mnie niepokoić, mam nadzieje że nie niszczysz swojej ściany stawiając kreseczki oznaczające ile dni już czekasz na łatkę. Jak brakuje ci cierpliwości zainstaluj angielską wersje tam czarnego ekranu nie ma. Plik uczący Niemców gadać po niemiecku a Rosjan po rosyjsku też jest, wystarczy temat na forum znaleźć.

Quote
Mam wersję PL. Na angielską nie zamierzam zmieniać, zaimplementowałem tylko nativ fix. Czarny ekran występuje ale zauważyłem że im dłużej grałem było to rzadsze.
Coś w tym jest. W porównaniu z tym co było na samym początku też mi znacznie rzadziej się pojawia.
« Last Edit: 11 October 2011, 13:14:41 by anonim.pl »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Patch #6
« Reply #70 on: 11 October 2011, 17:36:53 »
Dziś w końcu po długim ściąganiu, zassał się patch.
Powiem tak nigdy nie byłem tak wkurw (zdenerwowany) na twórców gier.
Staty pousuwali-dobrze. Reszte spieprzyli. Crashe jak były tak są. Czarny ekran podczas obstrzału wroga nie daje grać. Jedyen plus to to ze trochę fps podskoczyły. Reszta ssie. Mimo iż czekałem baaardzo długo na premierę tej gry,to stwierdzam,ze jak wyjdzie bf3 to nie będę jakoś za nią płakał. Pewnie nazwiecie mnie neo kidem,ale wole juz jedna taka grę,nzi niedopracowany bubel,niczym niektóre produkcje naszych rodzimych studii.



Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Patch #6
« Reply #71 on: 11 October 2011, 17:56:19 »
Widocznie gra działa źle na niektórych konfiguracjach. Ja nie mam żadnych crashy i itp. Narzekam tylko na czarny ekran oraz to, że ro2 zżera więcej fps/ów niż inne bardziej wymagające gry, np. bf 2 bc
« Last Edit: 11 October 2011, 19:11:43 by ShariK PL »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Patch #6
« Reply #72 on: 11 October 2011, 18:04:16 »
Na niektorych?
Kuzwa mam:
Phenoma Quad 3,2 GHZ
Amd Radeon 5770 x2
4 gb ram.
Win 7 64 bit


To ja nie wiem jaka konfiguracje musiałbym mieć,żeby w to normalnie grać...

Dark Soldier

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #73 on: 11 October 2011, 19:24:23 »
Pobor zainstaluj od nowa system mi pomogło wszystkie crashe zniknęły. Myslałem, że to była wina gry a problem tkwił zupełnie w czym innym. Teraz kiedy Ro2 śmiga jak należy nie żałuje wydanych pieniędzy i mogę śmiało powiedzieć że był to strzał w dziesiątke.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Patch #6
« Reply #74 on: 11 October 2011, 20:03:15 »
System juz dwa razy przeinstalowałem. Mam najnowsze sterowniki do wszystkiego ;/