Author Topic: Patch #6  (Read 34541 times)

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #45 on: 09 October 2011, 19:29:49 »
Ja wiem po prostu jak go unikać i mój styl gry sprawia że ekran rzadko się pojawia. Jestem graczem wspierającym a nie atakującym.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #46 on: 09 October 2011, 23:01:29 »
Powyzszy post wyjasnia dlaczego wszyscy/wiekszosc nagle kampi na tyłach zamiast atakowac.Ciekawe kiedy kocura odrobacza z pchełek..
Gra ma potencjał ale para poszła w gwizdek.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #47 on: 09 October 2011, 23:13:00 »
Zawsze ktoś musi być na tyłach by czyścić przedpole dla atakujących.

Shock

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #48 on: 09 October 2011, 23:14:04 »
Zawsze ktoś musi być na tyłach by czyścić przedpole dla atakujących.

 :o

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #49 on: 09 October 2011, 23:36:32 »
Np. Oczyszczać Okna budynku z wrogich strzelców lub odcinać dopływ posiłków dla wroga zabijając przeciwników zanim dojdą do celu.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #50 on: 10 October 2011, 00:14:36 »
Tlumaczenie ciekawe ale gdy masz taka wyznaczona role a obecnie to polowa ludzi zostaje z tyłu:) i chowa sie po krzakach..

A wracajac do tematu przewodniego to malo ludzi na serwerach lub narzekania na ciemnosc widze ciemnosc....

AdRain

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #51 on: 10 October 2011, 12:21:33 »
Np. Oczyszczać Okna budynku z wrogich strzelców lub odcinać dopływ posiłków dla wroga zabijając przeciwników zanim dojdą do celu.

Powiedzieli wszyscy z riflami :)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #52 on: 10 October 2011, 13:32:25 »
Teraz kampienie tak się nazywa ? Leże sobie z tyłu czekam na kogoś kto mi wbiegnie pod lufę, czasem trafię czasem nie, ale jestem kimś, bo odcinam posiłki i osłaniam kolegów, bla bla bla. :-\

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #53 on: 10 October 2011, 14:05:26 »
Zapewne dlatego giniesz od kamperów że nikt ciebie nie osłania.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #54 on: 10 October 2011, 16:55:04 »
Wczoraj na serwerze francuskim [o dziwo nie ma tam crashy i sa nowe/inne mapy] dostalem kicka z serwera a po powrocie grzecznie mi wytlumaczono ze z tylu zostaje snajper i obslugi km a reszta atakuje.

Wniosek prosty jako ze specjalizuje sie w snajperce zostaje z tylu ale w innym przypadku to nic innego jak kampienie dla fragow.
Rola i przeznaczenie postaci jest jasne w RO 2 ale ty widac ale ty tego nie zakumales wiec proponuje zakonczyc dyskuje bo wiekszosc kamperow tak sobie tlumaczy swoja role jak ty i pewnie po to rifle se bierze.

kuniu

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #55 on: 10 October 2011, 17:33:19 »
hehe mały offtopic się tu robi :) poza tym, tak na marginesie, gdzie jak gdzie, ale w tej grze ciężko mówić o "kampieniu", wiadomo, że jak ktoś ma rifla (czy snajperkę), to najlepsze co może zrobić, to przyczaić się gdzieś i ściągać przeciwników z ukrycia. I to jest moim zdaniem norma. Szarżujący kolesie z bagnetami to są anomalie - choć i ja często taką anomalię uskuteczniam :)
Ale płakanie, że w RO ktoś "kampi" jest, moim zdaniem, niedorzeczne co najmniej :)


a na temat patcha, rzeczywiście, lepiej mi gra śmiga, fps troszkę wzrosło i w ogóle jest miło. Oby tak dalej.

Wrona

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #56 on: 10 October 2011, 18:15:18 »
Jak offtop, to offtop: Ludzie, jakie kampienie? Ten termin pochodzi ze świata gier typu Quake. Jest niestosowalny do RO. Tu mamy wojnę, grę aspirującą choć po części do bycia quasi - symulatorem;  O kampieniu można mówić może jeszcze w CS, ale nie w RO.

Paczyk nic mi nie skopał poza blackscreenem, choć po włączeniu motion blur jeszcze nie doświadczyłem, nie wiem, może nie byłem przez przypadek przygnieciony ogniem ani razu (tak, tak, na bank kampiłem :D)
Czekam na reset statystyk. Póki co, bardzo miło mi się gra bohaterem i z ulepszeniami do giwer.

kryszek

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #57 on: 10 October 2011, 18:25:27 »
A tak z ciekawości się zapytam, zrobią możliwość zdejmowania ulepszeń z broni, czy już zawsze będe musiał mieć bagnet na broni itd?

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #58 on: 10 October 2011, 18:59:05 »
Gdyby nie ciemnosc w czasie ostrzalu artylerii i gdy do mnie strzelaja to by bylo ok....

ps: sciaganie bagnetu chyba nie bedzie mozliwe.

Weffels

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #59 on: 10 October 2011, 20:25:08 »
jednym słowem co ja odje...em mogłem za 100zł się dobrze najebać