Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Między nami żołnierzami

Front Wschodni widziany żołnierskimi oczami

(1/7) > >>

BartBear_[PL]:
Skoro nowy silnik naszego Forum pozwala na umieszczanie bezpośrednio treści multimedialnych w postaci "embed" w postach, to aż się prosiło aby założyć taki wątek.
Co tutaj wrzucamy? A wszystko co przydarzyło się naszym "avatarom" podczas gry w HoS i było to na tyle interesujące, że chcemy się podzielić tym z innymi Forumowiczami.
Obojętnie czy to będzie "focia" czy filmik, ważne że śmieszne/ciekawe/heroiczne itd. Wicie-rozumicie jak to dawniej w PRL-u mówili. ;D
Jeżeli nie będzie wiadomo o zo chozzziiiy to warto zawsze materiał multimedialny zawinąć w komentarz  ;)
No to zapraszamy!

BartBear_[PL]:
No dobra sam zacznę  ::)
Nic tu szczególnego, tyle że w 2-giej minucie grania timkilował mnie patałach żeby odebrać mi broń  :-X

Wrona:


Fasolowe uniesienie skutkiem żołnierskiej diety.

mAKs:


dieta to chyba temu mojemu bardziej zaszkodziła, nawet pampers nie przytrzymał

BartBear_[PL]:
Teraz nie tyle śmieszne, co zaskakujące i mylące. Zanim załapałem o co chodzi to już nie żyłem ;)
Serwer zrobił psikusa i przerzucił gracza do mojej drużyny w momencie jego uśmiercenia przeze mnie i wyświetliło sie jakobym zrobił TK tylko bez kary a z dodatnimi punktami...problem w tym że włączając mój "analizator" sytuacji byłem w kropce do kogo w następnym ruchu "walić" no a przeciwnik tego problemu nie miał  :D

Sytuacja jest na 2:45

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version