Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Mapy

Twoje ulubione mapy (TE)

<< < (6/7) > >>

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: Apos on 21 September 2011, 13:39:02 ---Cześć,

pora zacząć rozmowę o mapach dostępnych w RO2. Jakie są Wasze ulubione dwie mapy?

--- End quote ---

wszystkie dwie :D

Siwy60:
Moje dwie ulubione mapy to Spartanovka i Apartments a ponadto jeszcze Baraks.
Spartanowka jest rozległa i posiada dużo miejsc dla każdej klasy, Apartments przypomina walki w mieście jak i Baraks.

MJ:

--- Quote from: BRAT_MIH on 22 September 2011, 01:49:01 ---Spartanówka - the best :) Rifelka rządzi i grafika miła dla oka. Tak sielsko i wiejsko :)

Elevator - bardzo klimatyczna, w książce "Stalingrad" czytałem, że elewatora broniło około 50 ludzi, mieli dwa maximy i dwa działka przeciwlotnicze. Po zapaleniu się zboża było strasznie gorąco i nastąpiło duże zadymienie. Atakujący Niemcy strzelali nie do ludzi, a do głosów, ponieważ nic nie było widać. Z braku wody Rosjanie używali do chłodzenia luf maximów własnego moczu. Elewator stanowił niejako twierdzę i tak też był traktowany.

--- End quote ---

Co to za książka?

morticore:
Antony Beevor Stalingrad (w wersji ang z podtytułem A fateful city) - całkiem zgrabna książka. W RO trochę mi brakuje tego płonącego zboża :D

MJ:
Niestety nie było w empiku jak przyjechałem, a nie chciało mi się czekać na przesyłkę. Za to fundnąłem sobie "Berlin 1945.Upadek"- tego samego autora. Z 2 mce temu czytałem Ostatnią bitwę Corneliusa Ryana na ten temat. Będzie fajna lektura a Stalingrad nie ucieknie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version