Author Topic: This game is currently unavailable, please try again at another time  (Read 3864 times)

Rabus71

  • Guest
Dziś rano przy uruchomieniu RO 2 dostałem taki komunikat : "This game is currently unavailable, please try again at another time"

nie wiem ale zauważyłem ,że folder steam z grą dziś waży 7,56 gb a wczoraj przecież pobierał 8,195 gb więc nie wiem czyżby wyparowały jakieś pliki ?

Czy ktoś miał podobną przygodę ?
----------------------------------------------------------------------------------------------
POMAGA TO :          https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7241-EYON-2343
« Last Edit: 20 September 2011, 19:57:08 by Rabus71 »

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Steam nie uruchamia gry
« Reply #1 on: 20 September 2011, 11:30:49 »
Miałem problem, zamknij steam ściągnij sobie jego instalkę, przy instalacji wciśnij "repair", powinno Ci zaktualizować stema i pociągnąć patcha. Po tym gra powinna śmigać.

Vuko

  • Guest
Odp: Steam nie uruchamia gry
« Reply #2 on: 20 September 2011, 14:04:18 »
Wejdz na steama daj prawym na ro2 daj wlasciwosci i sprawdzanie plikow zrodlowych czy jakos tak.
« Last Edit: 20 September 2011, 14:35:15 by Shock »

KawMAN

  • Guest
Odp: Steam nie uruchamia gry
« Reply #3 on: 20 September 2011, 19:13:30 »
Weryfikacja plików gry ->> KLIK

Jak to nie podziała to wyłącz steam, wejdź do folderu steam-a i wykasuj wszystkie pliki *.blob
Jeśli nadal nie działa to wywal wszystko oprócz SteamApps i Steam.exe

trawiator

  • Guest
Odp: Steam nie uruchamia gry
« Reply #4 on: 20 September 2011, 19:57:22 »
Autor już sam sobie odpowiedział.

----------------------------------------------------------------------------------------------
POMAGA TO :          https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7241-EYON-2343

Rabus71

  • Guest
Odp: This game is currently unavailable, please try again at another time
« Reply #5 on: 20 September 2011, 19:59:50 »
Panowie wszystkim dziękuję , myślę że te podpowiedzi na pewno się jeszcze przydadzą dla innych użytkowników ,  mój problem rozwiązany i każdy sposób był dobry .  ;)