Author Topic: Problem z tlem  (Read 8660 times)

Offline Ptaku

  • Towarzysz broni
  • Posts: 5
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • www.basteam.pl
Problem z tlem
« on: 14 September 2011, 21:30:26 »
 Witam,ja oraz 2 moich kolegów,którzy mieli Digitala na Steamie,mamy nastepujący problem...
Po sciągnięciu wszystkich łatek do finalnej wersji gry mamy brak tła w menu,
wyszukiwarce serwerów oraz w momencie dołączenia do drużyny.
Zamiast standartowego tła mamy migające w kolorach: zółty/pomarańczowy/czerwony.
W trakcie łaczenia z serwerem boki ekranu mamy czarne oraz na środku kolorowy
j.w kwadrat na którym widać tylko:Cancel i nic wiecej.
Reszta dziala bez zarzutow.Czy ktoś z Was spotkał się z podobnymi błędami, ewentualnie czy ktoś wiem jak temu zaradzić.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Shock

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #1 on: 14 September 2011, 21:59:33 »
Też to mam. W becie było ok ale jak ściągneło pełną (8GB) to mi tło znikneło a pojawiły się kolory tęczy zabójcze dla epilektyków.

Błąd TWI. Na FB pisza, że naprawiają lvl, acziwy i inne.

Yanek[PL]

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #2 on: 14 September 2011, 22:11:02 »
Ale mi błąd. Po prostu configi z bety gryzą się z full wersją. Wystarczy usunąć foldery związane z RO 2 bety znajdujące się w C:\Users\'uztkownik'\Documents\My Games (dla Windows 7). U mnie były to foldery o nazwie RedOrchestra2 oraz Unreal'coś' tam. O dziwo pojawił się też język polski po tej operacji.  :)

Ps. Bardziej mnie interesuje ustawienie "native" języka, zamiast polskiego "badziewnego" gadania...

Offline Ptaku

  • Towarzysz broni
  • Posts: 5
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • www.basteam.pl
Odp: Problem z tlem
« Reply #3 on: 14 September 2011, 23:37:28 »
Problem rozwiazany,dzieki za pomoc.Nalezy usunac pliczek Red Orchestra.

Shock

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #4 on: 14 September 2011, 23:49:56 »
Dziękuję, pomogło.

PS. Następnym razem jak zauważycie coś podobnego i znacie rozwoązanie umieście to w dziale technicznym.

matchaus

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #5 on: 15 September 2011, 16:26:38 »
Quote from: Yanek[PL
Ps. Bardziej mnie interesuje ustawienie "native" języka, zamiast polskiego "badziewnego" gadania...

Drogi Yanku ;) Wystarczy w steamie kliknąć PPM na RO2 (w "szczegółach gier"), wybrać "właściwości" i przejść do zakładki "język" (wybierz język w którym chcesz prowadzić rozgrywkę).

UWAGA! Po tej operacji (zmianie języka na angielski) jest do doczytania, bagatela, 2,43Gb danych...

Ein-Volk

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #6 on: 15 September 2011, 16:32:58 »
Mam wersję pudełkową Ro2.

Dzisiaj rano ściągnęło mi 2gb jakiś aktualizacji i posypało mi się tło w menusach, jak i większość komend głosowych podczas gry.

Apos

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #7 on: 15 September 2011, 16:48:13 »
Mam wersję pudełkową Ro2.

Dzisiaj rano ściągnęło mi 2gb jakiś aktualizacji i posypało mi się tło w menusach, jak i większość komend głosowych podczas gry.

Usuń folder RedOrchestra 2 z Moje Dokumenty/My Games

Ein-Volk

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #8 on: 15 September 2011, 17:15:56 »
Danke, czołem sława heil

Yanek[PL]

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #9 on: 15 September 2011, 21:31:16 »
Drogi Yanku ;) Wystarczy w steamie kliknąć PPM na RO2 (w "szczegółach gier"), wybrać "właściwości" i przejść do zakładki "język" (wybierz język w którym chcesz prowadzić rozgrywkę).

UWAGA! Po tej operacji (zmianie języka na angielski) jest do doczytania, bagatela, 2,43Gb danych...

Bardziej chodzi mi o native gadanie. Czyli Ruscy po rusku, Niemcy po niemiecku. :)

Ein-Volk

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #10 on: 15 September 2011, 23:00:47 »
Bardziej chodzi mi o native gadanie. Czyli Ruscy po rusku, Niemcy po niemiecku. :)
Myślę, że te english-germ-russ spicze to były z premedytacją popełnione.
Nie mogłem słuchać tego bełkotu "Attack scheisse stupid russen" i temu podobne. Tak nie mogłem, że zmieniłem język na polski, bo polskie spicze - chociaż też okropne, są o niebo lepsze od oryginalnych. Nawet buców "w rolach głównych" zdzierżam, byle nie wracać do nowolengłydżu englisz-germ-russ w jednym.

To już naprawdę nie mogli chociażby skopiować tych porządnych voice commands z oryginalnej RO?

matchaus

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #11 on: 16 September 2011, 08:21:46 »
Bardziej chodzi mi o native gadanie. Czyli Ruscy po rusku, Niemcy po niemiecku. :)

Chyba jedynym rozwiązaniem jest zmiana lengłiczu na niemiecki. Wtedy jest szansa, że Niemcy zagadają po niemiecku, choć co do Ruskich pewności nie mam ;)
Tja, tylko że cała gra (menu, itd.) zmieni się na niemiecki...

P.S. Swoją drogą to idiotyczne, że w wersji angielskiej zostawiono język rosyjski, a niemiecki zastąpiono angielskim...

matchaus

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #12 on: 16 September 2011, 22:03:24 »
Mały przepisik na native spicze w RO2 (właśnie sprawdziłem i to działa! :))

Just following 5 steps, you can easily change language voice to native in Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad.

1. Go to \Steam\steamapps\common\redorchestra2beta\ROGame\CookedPC\Sounds

2. Save all chattersounds like:
AUD_VOX_Chatter_GerEng_01_Cue
AUD_VOX_Chatter_GerEng_02_Cue
AUD_VOX_Chatter_RusEng_01_Cue
...

3. Copy from the folder:
Steam\steamapps\common\redorchestra2beta\ROGame\CookedPC\Packages\Audio
The AUD_VOX_Chatter_GerGer_01
The AUD_VOX_Chatter_GerGer_02
The AUD_VOX_Chatter_RusRus_01
...

4. Rename all the file above as the original ones.

5. Take the ones from Packages, which are the native language voice, and change it to the names of the English ones.

Weffels

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #13 on: 07 October 2011, 16:23:37 »
nie będę zakładał nowego tematu więc napisze tutaj mój problem polega na tym że po ściągnięciu najnowszej łatki podczas gdy mój żołnierzyk się boi to zamiast takiego zamazanego ekranu robi mi się kompletnie czarny i lipa bo nie wiem skąd  ktoś do mnie strzela lub nie wiem gdzie mam biec jak jest ostrzał artylerii może ktoś ma takie coś lub miał wcześniej bo nie wiem jak ten problem rozwiązać

Duqq

  • Guest
Odp: Problem z tlem
« Reply #14 on: 07 October 2011, 16:31:50 »
Sporo ludzi tak ma (wszyscy?), można o tym wyczytać na forum RO2 na Steamie. Wygląda na to, że panowie z TWI przesadzili z efektami w nowym patchu i takie są efekty. Wydaje mi się, że do czasu nowej łatki, która to poprawi nic nie da rady poradzić.