Author Topic: !JUŻ JEST!  (Read 45292 times)

Apos

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #15 on: 17 September 2011, 16:21:43 »
Jak sądzę to było min. do mnie?
Kolego radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. W tekście który umieściłem na ro.pl opisywałem "wrażenia" z udziału w beta testach, na pewno nie była to recenzja. Jasno podkreślałem a kilkukrotnie i Apos o tym wyraźnie wspominał, że obowiązująca mnie umowa nie pozwala na napisanie wszystkiego. Średnio inteligentny człowiek domyśliłby się, że nie mogę pisać o błędach w grze bo te ja mam właśnie wyłapywać i zgłaszać TWI, tak by w finalnej wersji było ich jak najmniej. W ciągu zamkniętych i otwartych betatestów TWI otrzymało ponad 13 000 zgłoszeń o błędach w grze oraz wiele informacji zwrotnych na temat gameplaya. Wiele z tego zostało poprawione, sporo jeszcze zostało do roboty. Niestety nie wszystko można było wyłapać choćby dlatego że np MKB42 nie mieliśmy do dyspozycji, rzadko grało się 32vs32 itp. Fakt, który mnie obecnie denerwuje, czyli przeładowanie map kolesiami z smg,semi itp a w związku z tym marginalne znaczenie riffli w grze wyszedł w praktyce dopiero po wyjściu pełnej wersji RO2.

Prawda jest taka, że gra ma sporo błędów. I jestem daleki od powiedzenia że wszystko gra.
Co do samych błędów - żalenie się na tej stronie nie spowoduje, że będzie ich mniej. Naprawdę warto zgłaszać wyłapane bugi itp na oficjalnej stronie TWI - wtedy jest szansa, że coś z tym zrobią.

this

Heniu

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #16 on: 17 September 2011, 16:26:55 »
Ta, jest fajnie, czuje się potencjał, ale nadal mam poczucie, że to późna alfa, albo wczesna beta.

Rozumiem, ze miales okazje grac w pozna alfe badz wczesna bete i doswiadczyc wszelkich atrakcji jakie te buildy zapewnialy ?

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #17 on: 17 September 2011, 17:09:12 »
Witam. Mam ochotę kupić tą gre, ale obawiam się czy to u mnie pójdzie, a jak pójdzie czy to będzie grywalne. Nie powiem wam co mam w swoim pc bo nie mam pojęcia, ale ostatnio grałem w demo hard reseta i było dobrze. Da się to jakioś przełożyć na to czy ro2 u mnie pójdzie? I w ogóle czy warto już w tej chwili kupować ro2?

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #18 on: 17 September 2011, 17:35:09 »
Bohun, wejdz na strone o nazwie can you run it i dowiesz sie czy gra ci pojdzie.

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #19 on: 17 September 2011, 17:54:26 »
ok. dzięki. Niby wyszło mi jakieś 1/3 między minimum a recomended, bliżej minimum. Śmiało brać czy będzie się ciąć?

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #20 on: 17 September 2011, 19:00:33 »
Trzeba poczekać aż "Para" zorganizuje jakiś tydzień (lub inny okres) z darmowym RO2, jak ostatnio Black Ops'em.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #21 on: 18 September 2011, 00:13:16 »
Rozumiem, ze miales okazje grac w pozna alfe badz wczesna bete i doswiadczyc wszelkich atrakcji jakie te buildy zapewnialy ?

Czuję się chwycony za słówko. Nie. Oczywiście, że nie miałem okazji. Ale odczucia wolno mi posiadać i być zniesmaczonym też. Odniosłem wrażenie, że czujesz się, Heniu, osobiście zaatakowany moimi słowami. Nie jest tak. Zwyczajnie jest parę frustrujących rzeczy w grze i starałem się przybliżyć mój punkt widzenia. Być może mam zeza, albo jestem krótkowzroczny, bądź niedowidzący, ale forum służy przecież do wyrażania opinii.

Rabus71

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #22 on: 18 September 2011, 01:46:19 »
Ja jestem pod wrażeniem uważam że studio zrobiło kawał dobrej roboty pomimo pewnych niedociągnięć . Udźwiękowienie jest mistrzowskie oczywiście 5.1  , będzie co robić na
długie zimowe wieczory  :)

kryszek

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #23 on: 18 September 2011, 10:38:23 »
Rozumiem, ze miales okazje grac w pozna alfe badz wczesna bete i doswiadczyc wszelkich atrakcji jakie te buildy zapewnialy ?


Czyli rozumiem,ze twierdzisz iż  wersja która została wydana jest zajebista, a bledy ktore w niej wystepuja sa male i nic nie znaczace?
Licz sie z tym ze ta wersja tez ma rozne smieszne atrakcje jak chociazby raz dzialajaca,raz nie dzialajaca wyszukiwarka, bledy w statystykach,(badz w ogole nie naliczanie statystyk, mam tak jako squad lider), czy tez crashe i zajebista optymalizacja...
Z tego co mi sie wydaje takie bledy powinny zostac zreperowane juz w becie.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #24 on: 18 September 2011, 11:13:51 »
Udźwiękowienie jest mistrzowskie
o jakim udzwiękowieniu mówisz?  o mówiących po angielsku lub polsku Niemcach i Rosjanach ? fakt, full realizm..:(

sajdor

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #25 on: 18 September 2011, 12:13:52 »

Czyli rozumiem,ze twierdzisz iż  wersja która została wydana jest zajebista, a bledy ktore w niej wystepuja sa male i nic nie znaczace?
Licz sie z tym ze ta wersja tez ma rozne smieszne atrakcje jak chociazby raz dzialajaca,raz nie dzialajaca wyszukiwarka, bledy w statystykach,(badz w ogole nie naliczanie statystyk, mam tak jako squad lider), czy tez crashe i zajebista optymalizacja...
Z tego co mi sie wydaje takie bledy powinny zostac zreperowane juz w becie.

akurat dzisiaj wyszedł w miare dobry patch :)
wyszukiwarka serwerów już śmiga
to samo optymalizacja - na ultra śmiga nawet 55fps ;p w końcu !

Rabus71

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #26 on: 18 September 2011, 12:20:15 »
Oczywiście piszę o tle muzycznym który podkreśla powagę II wojny światowej i oczywiście efekty poruszania się w pomieszczeniach jak i odgłosy broni , język oczywiście
oryginalny nie tłumaczony nie żebym miał coś przeciw panu Bace czy Olbrychskiemu ale tłumaczenie pozbawia klimatu znam to z BC2 

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #27 on: 18 September 2011, 13:01:38 »
Nie wiem, czy ktoś się dokopał/zauważył. Nie mam teraz czasu na tłumaczenie, więc proszę w oryginale:

[TW]Ramm-Jaeger   
Tripwire Interactive President
        
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,424

Default RO2 Updating Coming Today
We've got an update uploaded to Valve that should be released today. The update includes the following changes:

- fixed DDE content being awarded when it should/shouldn't be
- fixed RO1 content being awarded when it should/shouldn't be
- fixed the server browser not responding after disconnecting from a game
- removed MKB/AVT from Squad Leaders/Commanders, only Assault gets it now
And an update released yesterday included an undocumented change:
- improved performance for the Ultra setting

And before anyone asks - no it does not fix/change every other possible thing under the sun It fixes what it says it fixes, nothing more, nothing less. We're chewing through the issues as fast as we can, and you'll probably see another update on Monday.

Heniu

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #28 on: 18 September 2011, 14:53:45 »
Czuję się chwycony za słówko. Nie. Oczywiście, że nie miałem okazji. Ale odczucia wolno mi posiadać i być zniesmaczonym też. Odniosłem wrażenie, że czujesz się, Heniu, osobiście zaatakowany moimi słowami. Nie jest tak. Zwyczajnie jest parę frustrujących rzeczy w grze i starałem się przybliżyć mój punkt widzenia. Być może mam zeza, albo jestem krótkowzroczny, bądź niedowidzący, ale forum służy przecież do wyrażania opinii.


Jezeli piszesz ze masz odczucia jakbys gral w alfa/beta wersje, a ja zadaje proste pytanie, to  sa mozliwe 2 proste odpowiedzi:
1. " tak, gralem i nic sie nie zmienilo"
2. " nie, nie gralem i tak sobie tylko napisalem"

Jezeli pkt.1 to nie pozostaje nic innego jak zasypac forum betatestow TWI logami i crashdumpami, bo ewidentnie cos jest nie tak z gra na twoim sprzecie.

Jezeli pkt.2, to po co piszesz na forum rzeczy o ktorych nie mozesz miec pojecia ? Zeby fajnie brzmialo ?
A przy okazji- odstraszyc potencjalnych nowych graczy ?
Mozna miec odczucia i przyblizac swoj punk widzenia, ale mozna to zrobic w sposob zgodny z tym, co sie widzi.
Mozesz widziec te rzeczy ktore teraz sie kaszania. Nie mogles widziec rzeczy, ktore sie kaszanily przy okazji wersji a/b.

Heniu

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #29 on: 18 September 2011, 15:12:53 »

Czyli rozumiem,ze twierdzisz iż  wersja która została wydana jest zajebista, a bledy ktore w niej wystepuja sa male i nic nie znaczace?
Licz sie z tym ze ta wersja tez ma rozne smieszne atrakcje jak chociazby raz dzialajaca,raz nie dzialajaca wyszukiwarka, bledy w statystykach,(badz w ogole nie naliczanie statystyk, mam tak jako squad lider), czy tez crashe i zajebista optymalizacja...
Z tego co mi sie wydaje takie bledy powinny zostac zreperowane juz w becie.

Twierdze, ze porownywanie tego co jest teraz, do wersji chocby z poczatku sierpnia (ktora sie kwalifikuje do "wczesnej bety") to absurd.
Dzisiejsze bugi sa na tyle nieznaczace, ze pozwalaja tysiacom ludzi z tysiacem roznych konfiguracji sprzetu na granie. Serwery sa pelne.

"Reperowanie" crashow i optymalizacja caly czas idzie do przodu.
W wersjach z sierpnia na FallenHeroes z 64 osobami fps potrafilo stac na 10-15. Obecnie na tych samych ustawieniach leci 30-40.
O crashach nie pisze, bo te zaleza mocno od konfiguracji.

Wiec wylewanie na forum żali w postaci pisania ze gra jest jak alfa, to po prostu niedorzecznosc.
I jak wczesniej wspomnialem- tylko odstrasza potencjalnych graczy.