Author Topic: Pierwsza Odsłona Naszej Nowej Strony  (Read 12162 times)

Ozir

  • Guest
Odp: Pierwsza Odsłona Naszej Nowej Strony
« Reply #15 on: 15 September 2011, 16:51:48 »
Musze przyznać że teraz milej przebywam na farum. Wcześniejsza szata graficzna poprostu była przedpotopowa, nie miła dla oka. Dobra robota ;)

Apos

  • Guest
Odp: Pierwsza Odsłona Naszej Nowej Strony
« Reply #16 on: 15 September 2011, 17:51:30 »
Tu nie ma ani grama nerwów :)
Ot jedno pytanie do Oli oraz małe wyjaśnienie dla wszystkich.

Jutuba umieszczamy tak samo jak na forum, czyli za pomocą (właśnie dodanego) odpowiedniego tagu:
Code: [Select]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jzZiCDVCql4[/youtube]Na stronie głównej można też wybrać widok html i wkleić kod iframki.

Próbowałem z html i iframe ale ramka się nie wyświetlała. Dzięki, będę robił z [youtube]

btw: u siebie na forum zainstalowałem Aeva ~ Auto-Embed Video & Audio - automatycznie przerabia linki z youtube z setki innych serwisów - poręczna rzecz.

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Pierwsza Odsłona Naszej Nowej Strony
« Reply #17 on: 15 September 2011, 22:42:59 »
Fakt - Trawiasty - to jeden z tych spokojnych gości, jakiego znam :P Nawet jak się wnerwi to bije z jego głosu spokój ducha :)

Trawa ja chyba się starzeję :/ - nowa społeczność, jaka napłynie wraz z RO2 odnajdzie się tutaj błyskawicznie - ja chyba potrzebuję czasu.

No dobra przesadziłam z tym wymiarem kosmicznym :P - przepraszam  :-*

Trudno mi jest się przyzwyczaić do tego stałego tła - gdzie jest jakiś obrazek, którego i tak nie widać, bo ‘pływająca’ ramka forum się przesuwa. I w końcu mój mózg się ‘przepala’, bo nie wiem, co widzę i co się rusza :P