Author Topic: Nowy patch-połowa września  (Read 58726 times)

StarskiPL

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #90 on: 21 September 2006, 09:53:23 »
Bug za bugiem i bugiem pogania. Po 2h grania zauważyłem, że większość bugów z poprzedniej wersji została (puste strzały etc) no i pojawiły się nowe np.: w ruskim samochodzie często po zmianie miejsca z kierowcy na strzelca nie widać karabinu ani celownika. Jeśli chodzi o podnoszenie broni to też nie jest dobrze. Chce podnieść STG44 a podnosze granaty, panzerfausty, znow granaty, które sek wcześniej wyrzuciłem itd. czyli wszystko tylko nie to co chce.
Do tego zauważyłem, że coś strasznie zaczęło lagować.

daj5zl

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #91 on: 21 September 2006, 10:07:59 »
Jak to przeciez animacja postaci jest bardzo widoczna, pewnie jak widziales ze ktos biega truchtem to pomyslales ze on biegnie sprintem bo mi tez tak sie wydawalo bo wyglada to teraz podobnie. A teraz juz nie ma takiego dziwnego biegania tak jak by troche szedl a troche biegal. A z tym ze pocisk nie wylatuje to wystarczy przycisk przytrzymac. To ze ciezko jest zmienic bron to tez was nie rozumiem przeciez na dole pisze co mamy wziasc po za tym jak wezmiesz cos innego to co za problem wyrzucic to gdzie indziej. Ja z podnoszeniem broni nie mam problemow...

Tyt@n

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #92 on: 21 September 2006, 10:27:02 »
Pocisk nie wylatuje przez lag -.-

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #93 on: 21 September 2006, 10:49:26 »
"puste strzaly" to nie bug tylko kwestia laga, tak jak pisze Tyt@n.
co do podnoszenia broni to bardzo na to czekalem ale:
-mialem sytuacje na Tower (Odessa) ze chcialem wymienic rifla na stg, a ze lezalo tam tego pelno to podnosilem coraz to nowe bronie prawie puste, jak probowalem podniesc ammo to oczywiscie podnosilem znowu jakas pusta bron.. co chwile przybiegali niemcy i dziwili sie pewnie ze gina ciagle z innej broni :). powinni albo przywrocic stary uklad, albo pojsc krok dalej i zrobic jak w CS - podnosisz bron to z cala amunicja "w zestawie".
-na poczatku probowalem podniesc ruskie torby bo myslalem ze widze Satchele, a to ammo do ppszy

Bathin

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #94 on: 21 September 2006, 12:04:02 »
Quote
StarskiPL :
pojawiły się nowe np.: w ruskim samochodzie często po zmianie miejsca z kierowcy na strzelca nie widać karabinu ani celownika.

A to dziwne, bo ten bug występuje od samego początku, w Sd-ku też czasami nie widać spluwy, czasami skutkuje chwilowa zmiana pozycji.
Pisałem że zmiana broni pochrzaniła się a nie podnoszenie, czasami w ogóle kręcenie rolką w myszce nic nie daje, dzisiaj sprawdzę jak wygląda zmiana klawiszami.
Pzdr

Zdzira

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #95 on: 21 September 2006, 14:22:56 »
"powinni albo przywrocic stary uklad, albo pojsc krok dalej i zrobic jak w CS - podnosisz bron to z cala amunicja "w zestawie"."

oby... do reszty nie mam zadnych zastrzezen a co do bugow ja tam sie nauczylem z nimi zyc.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy patch-połowa września
« Reply #96 on: 21 September 2006, 16:34:55 »
to mam czasem akcje ze po zmainie ustawien w grfice model broni mi znika , ale to juz bylo wczesniej

Bohun

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #97 on: 21 September 2006, 23:20:56 »
Po zainstalowaniu patcha niektóre standartowe mapki ładują mi się i to w strasznie żółwim tęmpie. Można coś z tym zrobić?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy patch-połowa września
« Reply #98 on: 22 September 2006, 00:04:47 »
ja nie wylaczalem opcji precache, jak to ktos sugerowla to mi sie ladowalo strasznie wolno

JUHA

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #99 on: 22 September 2006, 00:11:47 »
Quote
stalker :
Po zainstalowaniu patcha niektóre standartowe mapki ładują mi się i to w strasznie żółwim tęmpie. Można coś z tym zrobić?

Zmien serwer na spatchowany 8) Jezeli wchodzisz na serwer, ktory jeszcze nie zostal zaktualizowany to wtedy RO automatycznie pobiera mape (nawet podstawowa) i sciaga jakby jej wersje z przed patcha. Jako, ze wgrales nowego patcha, to wchodzac na serwer niespatchowany RO automatycznie wykrywa stare mapy (z przed patcha) jako jakies nowe mapy i je zaczyna sciagac.

krv[PL]

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #100 on: 22 September 2006, 22:30:09 »
a jak zrobic zeby miec "stare" nazwy klas??

Goral

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #101 on: 22 September 2006, 23:51:51 »
Jest taka opcja w konfiguracji

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #102 on: 25 September 2006, 07:16:02 »
Informacja dla narzekajacych na czeste ostatnio lagi na festungu - nie jest to wina serwera, lecz "produkt uboczny" patcha :(. pproblem jest znany Tripwire, i miejmy nadzieje ze cos z tym zrobia, bo gra robi sie niemozliwa, kiedy wbiega sie do okopu 10 razy :/.
http://www.redorchestragame.com/forum/showpost.php?p=203822&postcount=122

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy patch-połowa września
« Reply #103 on: 25 September 2006, 10:21:48 »
wczoraj przebieglem na stalingradkessel z respa w warehouse do southern station i mnie cofnęło, myślałem że zginąłem i od razu sie zrespawnowałem, no ale kapnąłem się po tym, że miałem starą broń jaką podniosłem

a innym razem po lagu mnie zrespawnowalo i mi samo zmieniło broń w klasie Assault :)

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #104 on: 25 September 2006, 10:50:36 »
jest plotka-teoria ze te lagi spowodowane sa tym nowym efektem ragdoll-tzn. informacja o latajacych cialach (od wybuchow itp) w jakis sposob przygniata serwer, uniemozliwiajac gre...