Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Broń

SG-43

<< < (3/4) > >>

Haratacz:
Wybrałbym na pewno mausera, SWD wyborowego, PKM, Mosinka, i Maxima:D

Shock:
Dziwne że KWP się wam jeszcze do "tyłów" nie dobrała, bo nie znam ustawy ani rozporządzenia która pozwala podmiotom strzelać z CKM czy RKM. Ale życzę powodzenia, może i u nas się to na "cywilkach" uda.

Dziki_Koziol:
KWP może tylko tupać nóżką i... wydawać kolejne rozszerzenia i świadectwa broni :D Wszystko legalne i każdy kwit na każdy km przeszedł przez WPA w Bydgoszczy :) Nie będę się tu rozwodził na jakiej zasadzie są rejestrowane poszczególne egzemplarze, bo to patent Prezesa, a ja niezbyt interesuję się szczegółami i nie chcę szanownych czytelników wprowadzić w błąd. Grunt, że strzelałem praktycznie z praktycznie każdej broni strzeleckiej WP z lat 1943-90 (za wyjątkiem wkm-ów, no i Wista), hehe. Acha, RPK i SKS nie mamy :P

Shock:
Z tego co wymieniłeś oprócz trzech sztuk znam wszyskie niemalże na pamięć. Obecnie z 3/4 bronią z tej listy pracuję, a 10 sztuk mam przywatnie.
Pogratulowac Prezesa  :)

Dziki_Koziol:
Ja też oprócz klubu pracuję z bronią, nawet całkiem całkiem mamy magazyn - większość to różnego rodzaju Glauberyty: 98, 98M, 06, jest nawet PM-84 (tak, bez "P" na makarona, podoba mi się jego kształt :D ) Z pistoletów MAG98, CZ75, nieśmiertelne p83 i chujowe rewolwery HW.Do Taurusów i Rossi trochę im brakuje. :P  Kiedyś było 30 szt, kbk AKMS, niektóre w stanie idealnym, zupełnie nie porysowane, większość z dobrego moim zdaniem rocznika 1985, seria KT.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version