Author Topic: Bug Orchestra  (Read 35814 times)

Heniu

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #75 on: 27 March 2007, 19:25:11 »
Tia buga bo ja tam umiem wejsc a inni nie ...

daj5zl

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #76 on: 27 March 2007, 19:48:21 »
Nie chodzi o to ze jak da sie tam wskoczyc to mozna se z tego korzystac tylko o to ze tworcy tej mapy chcieli zeby wlasnie dana strona nie miala tam dostepu zeby odegrac sytuacje danej strony dzieki ktorej spokojnie beda mogli zajac jakis teren tak jak to planowali tworcy a wszystko po to zeby jakos wyrownac szanse.

Dziki_Koziol

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #77 on: 28 March 2007, 15:14:20 »
Tzn, co na dachy nie wolno wchodzic bo inni nie umieją tam wejść? To po co są te wszystkie skrzynki, półki, kamienie? Coś takiego jak błąd w teksturze na Kaukazie to oszukiwanie, ale strzelanie z dachu czy z innej ukrytej "kampy" (po uprzedniej gimnastyce z wejściem) moim zdaniem już nie.

Tomciaz_PL

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #78 on: 05 April 2007, 07:58:28 »
Hihihi ja miałem fajny bug. Podłączyłem się pod jakiś serwer z mapą kolno beta_2. Ściągam cierpliwie kolno_T, potem kolno_SM i zonk: kolno_SM ściąga się drugi raz, ale tym razem woooooooolniej. Więc wyłączyłem monitor i poszedłem zrobić sobie śniadanie. Wracam, włączam monitor... i download progress osiągnął 162,3% i cały czas leciał w górę :D. Zastanawiam się do ilu % by doszło jakbym zostawił kompa tak na dłużej :).

edit: aha, na orelu życiodajna woda zabija :p

Hadess

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #79 on: 05 April 2007, 17:18:44 »
Recepta na bieganie sprintem z włączonym iron sight:
1.przyciskamy uderzenie kolbą
2.naciskamy iron sight(dalej trzymając uderzenie kolbą)
3.biegniemy sprinciorem:)
pozdrawiam
Hadess

Desperat

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #80 on: 05 April 2007, 23:46:31 »
:D  JA Mialem takiego ciekawego bug-a na Staliningradzie :P   : Oberwalem, odczekalem dany czas na powrot do gry i co?? jestem ale do gory nogami... heheheh zwalowe bo  poruszalem sie na glowie, moglem wykonywac wszystkie czynnosci ale  no niestety  nie radzilem sobie zbyt swietnie w pozycji odwrotnej :D


Pozdrawiam - DeSpErAt

viatrova

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #81 on: 06 April 2007, 07:17:08 »
co do kaukasusa to nie sądzę, że powinniśmy nazywać włażenie na górke bugiem... Bug kojarzy mi sie raczej ze strzelaniem zza teksturek na podejściu ;) ale wskoczenie na jedna ze skalek - jak dla mnie nic zlego...

YankeSmgn

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #82 on: 06 April 2007, 10:55:10 »
Jak myslicie, czy na krasnym, axis po przejeciu placu, gdy już nie maja pierwszego respa, mogą wchodzic przez gorke na pierwszy resp i zachodzic przeciwnika dalej od ogrodka ?
Jest to wykorzystywanie buga ? Moim zdaniem nie, bo bez niczyjej pomocy można tam wejsc, bez większego problemu i wysilku.

viatrova

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #83 on: 06 April 2007, 11:31:36 »
wiem tyle że w ro:l zabronione i uznawane za exploit - można znaleźć gdzieś na ich forum. Jak dla mnie skoro jest przejście to i można przechodzić ;) Podobnie Kaukas. Inaczej exploitem można by nazwać i wyskakiwanie z okopów na lyesach, i inne sztuczki "magików" ;) A inna już sprawa, że nie są to tez tak proste sprawy aby wykorzystywać nagminnie w meczach bo bywa że, szkoda na to czasu.

Bathin

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #84 on: 06 April 2007, 11:38:13 »
Quote
YankeSmgn :
Jak myslicie, czy na krasnym, axis po przejeciu placu, gdy już nie maja pierwszego respa, mogą wchodzic przez gorke na pierwszy resp i zachodzic przeciwnika dalej od ogrodka ?

Ooo, o tym nie wiedziałem, opowiadaj:D