Author Topic: Bug Orchestra  (Read 35843 times)

Bathin

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #30 on: 22 September 2006, 11:45:19 »
Quote
l()rd Chick3n.pL :
najbardziej nienawidze ślepych pocisków w czołgach, wale z jakiegoś czołgu 3-4 do przeciwnika i nic, ja rozumiem że jakiś niewypał, albo co, ale 4 pociski!

Ponoć to przez lagi.

Soltys

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #31 on: 18 October 2006, 19:25:40 »
Ja dazisiaj miałem bardzo głupi BUG na Odessie, miałem snajpera (ruski) i gdy chcialem przeładowac to koleś wkładał naboje ale nie konczył(tak z 20 wlożył ale póżniej niestety seryjka z STG)

Robson

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #32 on: 18 October 2006, 20:14:41 »
hmm lag?

Soltys

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #33 on: 19 October 2006, 19:25:47 »
Robson jestem pewien że to nie był lag(próbowałem jakoś włączyc lunete ale nie dało sie, dopiero jak wyrzucilem broń i na nowo przeładowałem i to samo):O_o:con

Robson

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #34 on: 19 October 2006, 19:54:23 »
aha, no to bug był :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Bug Orchestra
« Reply #35 on: 19 January 2007, 22:57:10 »
czas wskrzesic martwy topik ;D


taki obrazek nazywa sie samurajem albo ninja ;D
blad grafiki na modelu :)

303_Sid

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #36 on: 22 January 2007, 11:46:27 »
Mieliscie takiego BUG'a?

Ostatnio na mapie Arad. Zalogowalismy sie z kolegą, wybraliśmy ruskich, Antitank rifle i wio..  
po respawnie, moj kumpel byl w mundurze Axis z automatyczna giwera, i Panzerfaustem. No szczena nam opadla. Kiedy w niego wycelowałem, pokazała się czerwona ikona, czyli że nasz. No wiec w transporter i do wiochy. Dolecielismy, a tam jakis rusek lezy i wali do kumpla, tez go widzial jako niemca. Oczywiscie dostal TK. :) Po respawnie bylo to samo. Az do konca mapy biegał jako fryc po stronie allies  :D

Piechor.

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #37 on: 23 January 2007, 10:50:19 »
Mogliscie go wykorzystac jako szpiega :dozingoff

303_Sid

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #38 on: 23 January 2007, 13:00:45 »
OK, jesli chodzi o zolnierzy w innych mundurach, to na forum RO, doczytalem, ze moze byc to wina mutatora ktory jest na serwerze zainstalowany, a który odpowiada za balansowanie teamow.  No byc moze, nie znam sie..

Z innej beczki.
mam tu screena :) na ktorym zaden czolg nie ma wiezyczki. Wiem, ze czasem przez przyrzady celownicze nie widac wiezyczek, ale tu gosciu byl piechociazem i w dodtaku nie bylo wiezyczek na wszystkich czolgach przez cala rozgrywke  :D Lag? Bug?
Parametry kompa bdb, ping ok 80ms. Lag? ale chyba nie przez cala gre?

Mati

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #39 on: 23 January 2007, 13:38:14 »
Żadna gra nie jest idealna i nigdy takiej nie będzie. Poprostu bug, który pewnie zniknął gdy zmieniła się mapa, albo wszedłeś na server jeszcze raz...

Michail_Fir

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #40 on: 23 January 2007, 15:04:24 »
Gdzie byli beta-testerzy przed wypuszczeniem gry? Może gra była dla nich zatrudna i nie testowali :P

_IronMaiden_

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #41 on: 02 February 2007, 17:24:36 »
następny bug to bug przeszkadzajacy tym, co lubią grac z widokiem zza pleców (wiem że są tacy, ja też tak czasem lubię :D) chodzi o to że strzelasz do przodu a pociski lecą w tą stronę, w którą ostatnio byłeś zwrócony w widoku z oczu. głupie to trochę ;]

MajesticO

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #42 on: 02 February 2007, 18:36:48 »
Ja mam taki ze jak uderze z basha to  jak kolba wruci juz do mnie po uderzeniu, reka przeskakuje przez kolbe

breusz

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #43 on: 03 February 2007, 22:32:54 »
a ja 2 dni temu to miałem jazdę. mapka danzig - leżę niemcem przed west bridge obok skrzyń i sobie pykam. co przeładuje to cos mi po nogach wali ale mi nic. pykam dalej.. aż kilku ruskich hura na mnie a mi nadal nic. widze na kanale krzyki cziter itp a co poradzę że mnie dźgają a dla mnie to jak masaż :) a ja jak w kaczki strzelam. gdybym miał granat bym się podminował.. komendy samobójczej nie pamiętałem więc gapiłem w tych 6 czy 7 ruskich co nademną stali :) w końcu po jakiś 2 minutkach któryś skutecznie dźgnął o skończyła się zabawa.. w sumie mogłem nagrać ale jakoś nie przyszło mi to do głowy w tamtym momencie :)

pozdrawiam
andy[pl]

MajesticO

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #44 on: 04 February 2007, 11:21:30 »
hehe breusz ja chciałem wtedy ciebie zabic ale nie mogłem no to jakis dziwny był bug