Różności > Off-topic

Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)

<< < (2/12) > >>

ShariK PL:

--- Quote ---Radzisław :
No i gracz ma do dyspozycji celownik(krzyżyk), na ekranie.Który tak naprawdę,jest zbędny.Bo jakikolwiek ruch postaci po mapie.Powoduje jego rozproszenie i praktycznie niemożliwe jest strzelanie dokładne z biodra.Musimy się zatrzymać,odczekać a i to nie czyni nas celniejszym(a przeciwnik nie śpi,zazwyczaj pada na ziemie i strzela,bo tak lepiej w modzie trafić).Dlatego najlepiej broń podnosić do oka :).Tu też przy każdym strzale z karabinu.Musimy klikać prawy klawisz.Aby od nowa przyłożyć broń.

--- End quote ---


To już normalka w grach FPP więc nie wiem co w tym nowego.

Radzisław:
Tak,tak nie przeczę, bo tak jest.Chciałem tylko powiedzieć,że to różni się od tego co mamy w Ro(bo nie odstaje).Ale jednak FH2 ma wiele wspólnego z naszą ulubioną strzelaną :yes.No chyba że ktoś grał w PR,też modyfikację pod BF2.Tam już celowników(krzyżyków) i pokazanych  trafień nie ma.Wręcz jeszcze bardziej postawiona poprzeczka.
Dla zainteresowanych,film prezentujący walki pancerne.Może nie do końca  to co w Ro.Ale daje frajdę :

Rozumny(PL):
To jest wszystko bardzo fajne Radzisławie. Jednak niestety podobnie jak w społeczeństwie RO z ich ukochanym DeHa modem także i FH2 jest mocno zorientowane głównie na Niemców. I jak tylko się da twórcy zrobili z nich niepokonaną stronę. Jak inaczej niż zwykłą perfidie można odebrać rozstrojenie celowników większości nie niemieckich pojazdów? Jak np. Cruiserze czy M13/40. :((

Czy w ogóle masz czas regularnie w to grać? Jak to pogodzisz ze służbą wobec Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej? :)

Radzisław:
Czas się zawsze znajdzie.W końcu też mam czasami wolne.Dziś np. Postaram się być na naszym FN.Jednak jak cię dopadnę na steam,to zaciągnę do swojego oddziału  w FH2.Jeśli będziesz miał ochotę.Zawsze można,chyba skorzystać ze stolika Asa,w dni powszednie:dozingoff .Co do przypakowanych Niemców.To tego aż tak nie zauważyłem.Czołgi owszem mają lepsze,bo chyba w realu też mieli :dontgetit.Jednak spokojnie,da się im popędzić zadki.Wystarczy mieć zdyscyplinowaną ekipę.
Przecież sam wiesz,że w tym modzie to jest podstawą.Koordynacja,artylerii,działek pp.panc.Odpowiednie ich naprawianie pod osłoną dymną.Daje przewagę.Pozdrawiam

ShariK PL:
DH, FH2 to nic w porównianiu z Company of Heroes. W tej grze szwaby są niepokonani, zwłaszcza w późniejszych etapach gry :/.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version