Serwis RedOrchestra.pl > Uwagi do forum i do serwisu RedOrchestra.pl

Uwagi zebrane

<< < (2/5) > >>

Heniu:
Bart tylko czemu narzekac na to ze poza hydeparkiem nic sie nie pisze ?

Co sie ma dziac ? O tej grze juz napisano wszystko co trzeba. Poza sporadycznymi atrakcjami typu frustracyjne wyczyny chonorowyh klanuf pokroju tego ze szmatą w tagu, na prawde nie ma o czym pisac.

Nie rozumiem czemu mialoby komus przeszkadzac cos typu ostatnia polityczna dyskusja na stronie. Przeciez bez takich zabaw to forum zupelnie zdechnie.

Wyjdzie RO2, wroca tematy zwiazane z tym o czym jest ta strona. Znowy beda sarenki i kroliczki, bedzie mozna robic konkursy pokroju "co to za miejsce na mapie", beda turnieje itp.
Ale teraz ? Narzekac na to ze sobie community dyskutuje o tym kto wiecej kradnie ? Albo o tym czy jest 10 przykazan czy 11 ? Bity na serwerze nie sa jakos chyba spejalnie drogie...

Ciekawe co ten nowy mityczny moderator bedzie mial do moderowania przez nastepne ~5 miesiecy jak nie wiecej...

Odi^PrOfAnUm:

--- Quote ---Ciekawe co ten nowy mityczny moderator bedzie mial do moderowania przez nastepne ~5 miesiecy jak nie wiecej...
--- End quote ---
Jak się władza ludowa nie ma czym zająć to zwykle zajmuje się nie istniejącymi problemami wśród obywateli. W tym przypadku pewnie będzie podobnie :) Nowy moderator będzie tępił patologię na tej stronie; uczył ogłady i wzajemnego poszanowania. Czyli nic sensownego; ale to tylko moje domniemania :wink

Mati:
Wawer, wlepiłem Ci ostrzeżenie za to, że kompletnie nic nie zrobiłeś sobie z upomnienia, jakie napisałem w tamtym temacie i z pełną premedytacją rzuciłeś trzy rwy, myśląc, że skoro jesteś na forum tyle czasu, to pewnie jakiś tam moderator ostrzeżenia Ci nie da. I możesz mi wierzyć, albo i nie, ale nie miało to związku z Twoją aluzją w moją stronę. Dyskusja schodziła na złe tory; mam na myśli to, że za dużo tam było bluzgów i skończyłoby się jak swego czasu z co drugim tematem na forum - zostałby zamknięty. Poza tym nie tylko Ty dostałeś ostrzeżenia. Odi, który się zagalopował również je otrzymał (no, ale to teraz wie każdy odwiedzający ro.pl). I nie ironizuj, bo warna nie dostaniesz za jeden bluzg w poście, a to dlatego, ponieważ nie daję ostrzeżeń bez poprzedniego upomnienia. Jedyne co mam sobie do zarzucenia, to to, że wydzieliłem posty z pytaniami Odiego do hyde parku. Błąd naprawiłem przenosząc go w odpowiednie miejsce.

Jeśli chodzi o Desperata, Wawer, to w mojej wypowiedzi nie było słowa o tym, że mi go żal. Uważam, że głupio postąpił i w efekcie czego został wydalony ze sceny (chodzi mi o to, że niepotrzebnie sięgał po czity; znacznie lepiej by było, gdyby sobie dalej tu egzystował, będąc czystym. Piszę tak dlatego bo go znam, i wiem, że sympatyczny z niego gość). W kwestii jego reakcji na forum po tym jak został złapany, zachował się jak pajac i tyle.

Moje stanowisko zawsze różniło się od administracji ro.pl (nie wchodzę w skład administracji tego serwisu, to tak dla powiadomienia, bo mam wrażenie, że niektóre osoby myślą inaczej) i uważam, że cziterów powinno się oddalać z kwitkiem z miejsca, gdzie gracze się gromadzą. Nawet pomimo tego, że żadnego punktu z regulaminu nie łamią.

Heniu, nikomu dyskusja o polityce nie przeszkadza, temat jest otwarty, możesz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat polskiej polityki.

Co do RO2 i ożycia strony... To źle, że na stronie będzie się coś działo? Jakie konkursy o miejscach na mapie?. Z tego co pamiętam to był jeden post i koniec. Ro.pl zorganizowało za to inny konkurs z prawdziwego zdarzenia. A może to też źle?
I kto narzeka o tym, że sobie community dyskutuje?

Odi, widzę, że dalszym ciągu nie rozumiesz za co dostałeś ostrzeżenie i w ogóle to ono przecież jest bezzasadne i bezsensowne, bluzgajmy sobie dalej, będzie fajno. Tkwij w tym stanie dalej.

KaszankaZTwojegoKota:
Banujcie na IP i nie uganiajcie się za duchami

Odi^PrOfAnUm:

--- Quote ---Odi, widzę, że dalszym ciągu nie rozumiesz za co dostałeś ostrzeżenie i w ogóle to ono przecież jest bezzasadne i bezsensowne, bluzgajmy sobie dalej, będzie fajno. Tkwij w tym stanie dalej.
--- End quote ---
A jakże; podsumowując ile tekstu bez urw napisałem, 3 bluzgi nie robią ze mnie bluzgacza:dozingoff No ale ok; nie mam zamiaru się skarżyć po prostu uważam, że zbytnio zapalczywie się do tego zabrałeś; regulamin to nie tylko suche przepisy ale przede wszystkim umiejętność ich właściwego stosowania; w oparciu o wiedzę, staż, charakterystyke usera etc - tu się zgodzę z Wawerem, że można było się obejść bez warnów - w temacie, gdzie akurat poziom dyskusji był niezły a kilka urw bynajmniej nie zaszkodziły merytorycznej stronie całego wątku.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version