Author Topic: Odnośnie ostrzeżenia  (Read 9126 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #15 on: 24 May 2011, 18:39:28 »
Nick, to nick czyli świętość. Dobre wychowanie wymaga, aby nie przekręcać nicka.

Mati

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #16 on: 24 May 2011, 20:34:34 »
pobor, ostrzeżenia za jedną rwę ode mnie nie otrzymasz, jedynie upomnienie, co niniejszym czynię, mimo tego, że ewidentnie prowokujesz. Myślę, że jak się trafi jakiś tam bluzg u kogoś to nic wielkiego się nie stanie. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy posiadają emocje, ale jeśli pojawia się ich znaczna ilość, albo ktoś nadal używa lub prowokuje po upomnieniu no to niestety, ale +1 do profilu się należy.

Hiacenty, żadna nowość. Bany poszły już jakiś czas temu :) Ja zawsze byłem za tym aby cziterów eliminować ze sceny. Ban dla Plonka się należał, tym bardziej, że robił syf. Ubolewam jedynie nad tym, że Desperat pokusił się na użycie tego gówna. Nie mam nic do niego, (baa, przecież on był u nas w PW), ale lekki niesmak pozostał.

Odnośnie ostrzeżenia Wawera, to jest tak jak napisałem na samym początku tego posta - jeśli po upomnieniu nadal używa tego typu zwrotów na forum no to wlepienie ostrzeżenia ma swoje uzasadnienie.

Odi, teraz ja mogę powiedzieć, że wieje trochę przesadyzmem ;)

Dziki, prawda, ta sama reguła, nawet w większym stopniu odnosi się do nazwisk i co z tym związane różnego rodzaju przekręcania oraz wyśmiewania się. Nie mam na myśli zwykłego uśmiechu na twarzy po usłyszeniu jakiegoś oryginalnego nazwiska (sam mam takie trochę nietypowe), ale żywego naśmiewania się.