Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 36321 times)

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #75 on: 11 April 2011, 00:43:55 »
Fakt Apos, Heniu to już nie jest ten potwór co kiedyś. 8)

Quote
Zawsze tak było jest i będzie i nigdy normalni gracze nie zmienią o was zdania to już na was będzie ciążyć do końca nawet jak będzie RO 50001 też będziecie uznani za łajzy co maja cheaty

O nie kolego klany jak PW, JC, E^G, 1stCav i myślę ze Fsq złego słowa o enclave nie powiedzą. Pewnie nie masz pojęcia co to za klany (niektóre) i chwała Bogu że nie znają takich osobników jak wy bo gdyby zobaczyli to jaki syf robicie wyśmialiby was ale jestem pewny że wrócą do RO 2 i dowiedzą się o klanie RaG i jego przeszłości.

@Pobor a ktoś ty ? nie znasz mnie a zarazem oceniasz mnie jaki to Bee jestem. Dlaczego składałbyś rezygnacje ? Po tych postach co ludzie piszą ? Bo nie wiem.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #76 on: 11 April 2011, 08:12:16 »
Hiacek napisałem tak,ażeby udobruchać cześć tego forum by wreszcie się zamknęła,bo się to już robi nudne.
I adminki bym nie złożył. Miałem nadzieje,ze to co napisałem na prawdę zamknie temat,no ale nie wyszło.

Dziki_Koziol

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #77 on: 11 April 2011, 09:38:18 »
A Wawer gra jeszcze w Encalve? :)

P.S. Jeśli się o kimś mówi, że jest cziter, to przydałoby się jakiś dowód pokazać.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #78 on: 11 April 2011, 10:35:25 »
No tak. Ale do Ragow to nie dociera.
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #79 on: 11 April 2011, 10:38:07 »
@Kozioł, dowody ma osoba, od ktorej to wszystko sie zaczelo.. Mysle ze wiesz o kogo chodzi.. paczke z tym gownem znalazl 3 lata temu, a osoba ktorej wyslal to jako pierwszej byl Desperat.. trzecia osoba, ktora to dostala bierze udzial w dyskusji w tym temacie, co doprowadza mnie do lez ;) Podal mi nicki 6 osob, ktore to otrzymaly (2 z nich byly dla mnie kompletnym zaskoczeniem, a o reszcie wiedzialem juz wczesniej). Droga pantoflowa rozeszlo sie to jeszcze dalej (m.in. Plonek i pare innych zanych na tej scenie graczy, co z kolei wiem od innej osoby, ktora to w ten sposob otrzymala i uzywala)... Pozostaje tylko czekac, az w koncu to ujawni, ostatnio stwierdzil, ze jak sie zdenerwuje to wrzuci tu wszystko na forum..

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #80 on: 11 April 2011, 10:45:36 »
Quote
kazmirzk :
@Kozioł, dowody ma osoba, od ktorej to wszystko sie zaczelo.. Mysle ze wiesz o kogo chodzi.. paczke z tym gownem znalazl 3 lata temu, a osoba ktorej wyslal to jako pierwszej byl Desperat.. trzecia osoba, ktora to dostala bierze udzial w dyskusji w tym temacie, co doprowadza mnie do lez ;) Podal mi nicki 6 osob, ktore to otrzymaly (2 z nich byly dla mnie kompletnym zaskoczeniem, a o reszcie wiedzialem juz wczesniej). Droga pantoflowa rozeszlo sie to jeszcze dalej (m.in. Plonek i pare innych zanych na tej scenie graczy, co z kolei wiem od innej osoby, ktora to w ten sposob otrzymala i uzywala)... Pozostaje tylko czekac, az w koncu to ujawni, ostatnio stwierdzil, ze jak sie zdenerwuje to wrzuci tu wszystko na forum..
lol, kto? Mowisz o Lipie i ( ze niby ) Hiacek coś ma :dontgetit ?
w RO gram jako raq

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #81 on: 11 April 2011, 11:05:41 »
Hiacenty podsyłał linkę do strony z czitami "zaprzyjaźnionym" ludziom. W swoim czasie kolegowali się z Simo, gdzie również grałem i Kadi, który pełnił rolę lidera klanu dostał od Hiacentego namiary na haksy, żebyśmy wygrali mecz z ruskim BIA. Szło wszystko dobrze, póki Kadi nie wrzucił screena z widocznym wallhackiem. Nikt nie protestował, bo ruskie też mieli to samo. Chłopaki widzieli przez ścianę jak ruskie na nich przez ścianę się gapią. Kto pierwszy założył temat o Simo - Hiacenty. Totalna hipokryzja. Chłopaki mu wszystko w twarz powiedzieli, zamieszczono linkę do strony, admini pól dyskusji i linkę wywalili. Może wreszcie ktoś się odważy i powie prawdę ?

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #82 on: 11 April 2011, 12:15:20 »
o ten burdel nawet ja pamiętam:|
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #83 on: 11 April 2011, 13:05:07 »
A ja nie bo sie do matur uczyłem :con Fajne smianie musialo byc, toz 2 debil wpadl w ten sam sposob.
w RO gram jako raq

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #84 on: 11 April 2011, 13:11:13 »
Widzisz profik nic nie musiałem udowadniać odezwali sie ci co wiedzą więcej i mają dowody . Co do twojej mentalności hiacek hmm nie rzucał bym tymi nazwami klanów tak ot sobie bo fsq i 1stcav z tego co pamiętam chyba nie miało o was zbytnio dobrej opinii chyba, że masz na myśli, że spośród tych klanów są dwie osoby w ich składzie co z wami rozmawia i myślicie, że was lubią .

Heniu

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #85 on: 11 April 2011, 13:25:16 »
Quote
kazmirzk :
@Kozioł, dowody ma osoba, od ktorej to wszystko sie zaczelo.. Mysle ze wiesz o kogo chodzi.. paczke z tym gownem znalazl 3 lata temu, a osoba ktorej wyslal to jako pierwszej byl Desperat.. trzecia osoba, ktora to dostala bierze udzial w dyskusji w tym temacie, co doprowadza mnie do lez ;) Podal mi nicki 6 osob, ktore to otrzymaly (2 z nich byly dla mnie kompletnym zaskoczeniem, a o reszcie wiedzialem juz wczesniej). Droga pantoflowa rozeszlo sie to jeszcze dalej (m.in. Plonek i pare innych zanych na tej scenie graczy, co z kolei wiem od innej osoby, ktora to w ten sposob otrzymala i uzywala)... Pozostaje tylko czekac, az w koncu to ujawni, ostatnio stwierdzil, ze jak sie zdenerwuje to wrzuci tu wszystko na forum..


Kaziu tylko co ty chcialbys tym dowodzic?

Wejdzie jakis zakapturzony folksdojcz i wskaze tych ktorym wyslal 3 lata temu link do stronki ogolnie dostepnej w necie, jednej z setek ktore wyskakuja w google po wpisaniu "red orchestra hack" ?

Ja rozumiem ze dla chlopcow z RaG cos takiego moze stanowic niesamowita sensacje, co widac po zapale z jakim tropia Mroczny Spisek Przekazicieli Stron z Haxami do RO, ale obslugi google dzisiaj jeszcze przed gimnazjum ucza, wiec przecietnie inteligentny 3-klasista z komputerem znajdzie w necie darmowe czity do praktycznie kazdej gry jaka istnieje.
Wiec jaka wartosc mialoby wyznanie Mitycznego Rozdawacza Linkow Do Stron z Haxami Do RO ? Kiedy byle szympans znajdzie takie strony w 5 minut ?

Juz pomijam drobny szczegol i twoj problem z logika- jezeli teraz na PM wysle ci jeden z tych linkow ktore wyskakuja w google, to rozumiem ze zbanujesz sie sam na forum i serwerach ? Analogie widac ?

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #86 on: 11 April 2011, 15:05:59 »
Nie udawaj niewiniątka bo nikt nie jest tutaj głupi wiadomo że haki są ogólnodostępne no ale to nie znaczy ze masz ich używać a to ze dostałeś str z nimi to nic nie znaczy a jedynie jak ich używasz jak to jest w twoim przypadku.
I nierób tutaj głupka z Kazmirza czy z innych graczy co mają staż po parę lat.
A dla twojej świadomości my też wiemy, że są ogólnodostępne to tak jak z fajkami są w każdym sklepie ale czy ktoś każe tobie je palić.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #87 on: 11 April 2011, 15:15:26 »
Quote
wiadomo że haki są ogólnodostępne no ale to nie znaczy ze masz ich używać a to ze dostałeś str z nimi to nic nie znaczy a jedynie jak ich używasz jak to jest w twoim przypadku
znowu to samo; dowód jakiś na to?
w RO gram jako raq

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #88 on: 11 April 2011, 15:32:11 »
hmm dowód ok zacznę nakręcać frapsem wasze numery z drugiego konta żebyście nie widzieli, że wlazłem  ale znając życie i tak zaczęlibyście ich używać bo jak zobaczyłem jak heniu z pierwszego piętra na nogi spadł i nic mu się nie stało gdzie nie wiem jak się spada zawsze nogi się łamie to mi ręce opadły na te bezczelne oszustwo ale henia najwidoczniej to nie dotyczy bo pobiegł dalej jak by się nic nie stało . Profik po raz kolejny się udzielasz jak nie do ciebie to udzielam jak nie umiesz czytać do kogo bije to kup sobie okulary lub jak masz problemacje z czytaniem to sobie pójdź do podstawówki bo najwidoczniej za szybko na studia poszedłeś bo przespałeś lekcje czytania ze zrozumieniem.
I tak wiem profik gra na monitorze od komórki na 2 calówce i dlatego mu biodro włazi jak by to maiło znaczenie albo bugów używa jak to określiłeś ale wy wszyscy jesteście równo zabugowani cały ten wasz śmieszny klan to  jeden wielki bug (pomyłka).

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #89 on: 11 April 2011, 15:47:49 »
@Heniu, rozmowy dotyczyly uzywania przez te osoby, ktore dostaly linki owych hackow.. Wybacz, ze to powiem, ale srednio inteligentny szympans by sie tego domyslil, ze dowod na uzywanie hackow o ktorym pisalem, nie jest rownoznaczny z dowodem na otrzymanie linka.. Zreszta zupelnie nic mi do tego, jesli dla mnie ktos jest na tyle zalosny by musiec tego uzywac jego sprawa..