Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 36354 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #60 on: 10 April 2011, 21:59:23 »
30 kwietnia zdaję się,ze dojdzie do nas nowy Moderator i z tego co wiem chce zrobić porządek na forum . :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #61 on: 10 April 2011, 21:59:37 »
No i pan ze strzelnicy dobrze podsumował.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #62 on: 10 April 2011, 22:04:46 »
Jak chcesz mi powiedzieć, że to Hiacenty będzie to ja się nie przyznaje, że w ogóle tutaj się udzielałem i że gram pod banderą Polski bo to siara i kompletne dno jak dajecie jakąkolwiek władze oszustowi co by miał nie robić tutaj nawet czyścić kible.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #63 on: 10 April 2011, 22:08:14 »
ej bo jeszcze Bogu ducha winny Haratacz oberwie...:no
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #64 on: 10 April 2011, 22:35:05 »
Quote
James Ryan :
Jak chcesz mi powiedzieć, że to Hiacenty będzie to ja się nie przyznaje, że w ogóle tutaj się udzielałem i że gram pod banderą Polski bo to siara i kompletne dno jak dajecie jakąkolwiek władze oszustowi co by miał nie robić tutaj nawet czyścić kible.



A gdzie tam Hiacek...,kto inny-dowiedzie się w innym terminie.
Jakby Hiacek został to sam składam uprawienia admina i rezygnuje z tego forum.

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #65 on: 10 April 2011, 22:58:11 »
I to co napisał Shock powinno być podsumowaniem całej dyskusji. O ile jeszcze w pewnym, niewielkim stopniu rozumiem używanie czitów na meczach - każdy zawodowy sportowiec też używa różnych cudów to granie na serwach ogólnych z tym gównem to świństwo i oszustwo. Gram sobie for fun, od wielu lat, nie jestem złym graczem i widzę kiedy kto oszukuje. Potrafię się wtedy wkurzyć i powiedzieć prawdę w oczy. A odzywki udowodnij, to są bugi itp. to jawna kpina z porządnych ludzi. Nie występujecie pod swoimi nickami, bo wiecie, ze będą bluzgi, że enclave to cziterzy. Ja swoje wiem i do póki nie będziecie grali uczciwie pod swoimi nickami i bez wspomagania, to będę otwarcie mówił, o co w tym wszystkim chodzi. Kapitan Raginis dał przykład jak postępuje człowiek honoru - nie poddał się,  tylko wysadził się granatem.  Nigdy nie był "szmatą", jesteśmy Polakami i używamy języka polskiego, a nie angielskiego. Wiec dogryzanie tego typu to już poniżej krytyki. Pozdrawiam tych uczciwych, którym strzelam w głowę i tych, którzy strzelają mi, bo są w danym dniu szybsi, lepsi, bardziej wypoczęci, czyli normalnych.

Heniu

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #66 on: 10 April 2011, 23:11:09 »
Quote
Shock24 :
Zgadzam się z Ryanem co do osób o nicku Heniu i Hiacenty. Na piątkowym fajtnajcie aż kipiało od waszych hacków w RO.


No fakt, zapomnialem ci wyslac filmik, wiec prosze cziterhanterze:



Runda na baksanie po ktorej sie rozplakales w postaci tego, co teraz mam w podpisie. Jak nie pasuje kompresja ktora powoduje youtube moge wrzucic gdzies oryginal .avi 700mb (Bart, moze jakies ftp. ro.pl ?).

Czekam na wskazanie kipiących haków.

Bo ja jedyne co widze to frustrata, ktoremu strasznie trudno zrozumiec, ze poziom gry ktory sam reprezentuje w zadnym wypadku nie jest wyznacznikiem dla poziomu innych.
A prosciej: po prostu za cienki bolek jestes i pisanie o "hakach" podobnie jak ragowe pisanie o spidhakach jest tego wyrazem.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #67 on: 10 April 2011, 23:16:01 »
Quote
30 kwietnia zdaję się,ze dojdzie do nas nowy Moderator i z tego co wiem chce zrobić porządek na forum
Moze jakis chinczyk teraz jak juz niemiec jest. Multi-kulti.
Quote
Shock24 bo to są tego pokroju ludzie bez kultury osobistej najeżdają na każdego co im powie prawdę w twarz a przy tym są w tym co próbują rzekomo udowodnić bardzo zawistni ale cieszy mnie to, że się wyłamałeś ze schematu broniącego enclave i ich niby "świetości"
Przeginasz. Nic o mnie wiesz i daruj sobie takie teksty. W twojej paplaninie nie było ani jednego argumentu, który mógłby posunąć tę sprawę ciut dalej. Już byli łowcy cziterów Ess się nazywali i  też im nie wyszło. Ani jednego argumentu: "pewni ludzie", "wszyscy wiedzą", "niektore klany". Weź napisz konkretnie. A zapomniałem, szkoda ci czasu na mnie. Rozumiem. A na smarowanie debilnych wpisów go znajdujesz? Tiaa, interesujące. Napisz coś ciekawego, coś do czego mógłbym się ustosunkować. Dla ciebie nie będę specjalnie bluzgał tylko daj jakieś fakty, inaczej ta cała nawijka nie ma sensu; ei incumbit probatio qui dict, non qui negat  :)
Tak, że czekam RaGi bojownicy o lepsze jutro http://kwejk.pl/obrazek/39708/zapraszam.html
Za co warn?
w RO gram jako raq

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #68 on: 10 April 2011, 23:26:10 »
Co do zaproszenia RAG bojowników o lepsze jutro - po głosie na TS wiedziałem, że z męskością u ciebie słabo, ale to rozpuszczanie włosów w poprzednim poście i zapraszanie do łóżka jako kobieta w ostatnim..... Bardzo Panią przepraszam w imieniu James'a za niemiłe słowa, to się nie powinno wydarzyć. :love

Shock

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #69 on: 10 April 2011, 23:32:18 »
Quote
Heniu :
[No fakt, zapomnialem ci wyslac filmik, wiec prosze cziterhanterze:



Runda na baksanie po ktorej sie rozplakales w postaci tego, co teraz mam w podpisie. Jak nie pasuje kompresja ktora powoduje youtube moge wrzucic gdzies oryginal .avi 700mb (Bart, moze jakies ftp. ro.pl ?).

Czekam na wskazanie kipiących haków.

Bo ja jedyne co widze to frustrata, ktoremu strasznie trudno zrozumiec, ze poziom gry ktory sam reprezentuje w zadnym wypadku nie jest wyznacznikiem dla poziomu innych.
A prosciej: po prostu za cienki bolek jestes i pisanie o "hakach" podobnie jak ragowe pisanie o spidhakach jest tego wyrazem.


Słusznie, nie jestem uber graczem, docenionym na arenie polskiej i międzynarodowej. Gram tylko dla czystej przyjemności jaką daje mi ta gra, a którą skutecznie odbierają mi tacy ludzie jak Ty.
I nie widziałeś mnie tylko słyszałeś człowieka zniecheconego grą przez takie postępowanie. Moze inaczej, gdybyś mnie zobaczył w tym momencie szybko byś usnął.

Napisałem w tym poście cztery zdania za dużo bo zwykle nie rozmawiam z ludzmi którzy poziomem prezentują poziom krawężnika. Więc idąc tą myślą, polemizował z Tobą nie będę.

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #70 on: 10 April 2011, 23:33:02 »
Ale mam bekeee:D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #71 on: 10 April 2011, 23:38:03 »
W maju zacznie się dies irae :D
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Shock

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #72 on: 10 April 2011, 23:39:14 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Nic o mnie wiesz i daruj sobie takie teksty. W twojej paplaninie nie było ani jednego argumentu, który mógłby posunąć tę sprawę ciut dalej. Już byli łowcy cziterów Ess się nazywali i  też im nie wyszło. Ani jednego argumentu: "pewni ludzie", "wszyscy wiedzą", "niektore klany". Weź napisz konkretnie. A zapomniałem, szkoda ci czasu na mnie. Rozumiem. A na smarowanie debilnych wpisów go znajdujesz? Tiaa, interesujące. Napisz coś ciekawego, coś do czego mógłbym się ustosunkować. Dla ciebie nie będę specjalnie bluzgał tylko daj jakieś fakty, inaczej ta cała nawijka nie ma sensu; ei incumbit probatio qui dict, non qui negat  :)


Faktycznie nic o tobie nie wiem, bo nigdy z tobą nie rozmawiałem, więc nie rozumiem skąd ten przypływ adrenaliny. Obrażasz mnie ok, jakoś to zniosę. Ja Cię obraxać nie będę bo nie mam powodu.

Co do podawania nicków czy imion ludzi którzy z takiego czy innego faktu są niezadowoleni - nie zrobię tego, bo nie mam prawa wypowiadać się za nich czy sugerowac, że cokolwiek wiedza lub powiedzieli.
Jezeli będą chcieli się wypowiedzieć, to na pewno to zrobią.

Audiatur et altera pars.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #73 on: 10 April 2011, 23:48:47 »
Nie pisałem do Ciebie. To był zacytowany Ryan; mogłem go jakoś oznaczyć - gwoli ścisłości.
w RO gram jako raq

Apos

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #74 on: 11 April 2011, 00:22:00 »
Quote
Heniu :



Po tym co widać na filmiku można stwierdzić tylko jedno: starzejesz się Heniu :)