Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 36302 times)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #45 on: 10 April 2011, 19:07:06 »
No właśnie. Ja czekam na fakty; od razu to napisałem
Quote
Wracając do tego męczenia ciebie to graj normalnie i bez szaleństw typu przebieganie wg. ciebie normalnie bez biegu langera w 5 sekund. i strzelanie z 200 metrów biodra za każdym razem z wynikiem trafiony w łeb
Dobre, dobre. Gdzie takie cuda można spotkać?
Quote
żadnych screenów tutaj dawać czy coś bo już nie raz do ciebie pisali nie tylko od nas, że nie grasz czysto i cie to udowadniali
W jaki sposób? Pisząc, że jestem chujem i czituje bo oni nie potrafią trafiać?
Quote
A z tym graniem od 2 miesięcy to się chłopie grubo przejechałeś bo gram od 5 lat w ro( wcześniej miałem inny nick przed małą przerwą w te grę)
?? A napisałem tak w ogóle? Weź czytaj to co piszę a nie własną interpetacje rób.
Quote
Zauważ ze ja jakoś nerwy trzymam na wodzy bo jestem rozumnym człowiekiem a ty tylko bluzgi używasz ogarnij się i udowodnij, że jesteś dojrzały bo jak na razie to reprezentujesz poziom dresa czyli żaden.
Kolejny ananas. Twa elokwencja mnie poraża. No i co z tego, że bluzgam. To forum czytają faceci, chyba się nie roztopią od kilku kurw. A wkurwiać się jest o co bo mnie to waszę pierdoleni zwyczajnei zmęczyło.
Ok. DAJCIE JAKIEŚ DOWODY, ŻE KTOŚ Z W.W CZITUJĘ. POTEM BĘDZIEMY BLUZGAĆ.
w RO gram jako raq

lord_pl

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #46 on: 10 April 2011, 19:12:10 »
Quote from: James
bo jak na razie to reprezentujesz poziom dresa czyli żaden.

Ej James ! Chcesz wpier*** ? Ja chodzę w dresach :D


btw. Ma ktoś ładowarkę do Nokii ? xD

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #47 on: 10 April 2011, 19:35:45 »
ja mam. mam nadzieję, że pomogłem.
w RO gram jako raq

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #48 on: 10 April 2011, 20:14:30 »
Ja nie mam czasu na takiego pajaca jak ty czy któryś z twoich niedorozwiniętych kupli znajdować dowody bo po prostu nie będę się zniżał do waszego i tak niskiego poziomu co ty Profik po raz drugi udowodniłeś mówiąc, że nic się nie dzieje jak bluzgami rzucasz. Może u ciebie w chacie rzuca się cegłami w twarz i oklepują ciebie kaloryferem przy tym bluzgając (nie wnikam w szczegóły ),  ale oznajmiam ci że każdy normalny człowiek co nie wychował się w patoli umie normalnego języka używać, ale ok ty nie umiesz to nie jest wstyd to jest po prostu porażka.
Nikitycz w adwokata enclave się zabawiasz czy po prostu podlizać się chcesz im bo mnie to zastanawia . Nie udowadniam bo tutaj niema sensu tego udowadniać popytaj każdego co gra w te grę dłużej niż 2 lata  oczywiście z poza enclave to tobie poda parę screenów parę filmów nawet są na yt jak to hiacek szaleje ze strzałami przez mur ściany itd strzela z mausera 8 strzałów po czym doładowuje tylko 2 naboje i dalej wali  przez mur  dodam, że maus ma 5 naboi, a nie 10 . Zapytajcie nawet z zagranicy jaka jest opinia o enclave  (poza core i alc ) bo jak sam profik powiedział, że alc ma jak to nazywa enclave "bugi", a cheater cheatera zawsze pozna :). Jak jeszcze nie wiecie to wśród normalnych klanów i nie mówię, że u nas czy nie wiem u jednego klanu ale co najmniej z 7 macie opinie zwykłych dzieciaków co grają na hakach. Zauważyłem, że tutaj się odzywa towrzycho wzajemnej adoracji enclave, że tylko my jesteśmy bebe enclave cacy i ich po jajakch trzeba całować itd tylko nie zapomnijcie wszystkie lizusy im twarzą butów wypolerować bo aż się na zwrot bierze jak się na to patrzy.
Kazmirzk człowiek co nienawidzi cheatów jako mnie nie bluzga chyba nie bez powodu bo na pewno też ma swoje zdanie .
Bawi mnie osobiście te wychwalanie was, że to wy tacy święci jesteście bo to zrobiliście czy tamto .
Sam fakt ze jak dobrze pamiętam na rolu focha walneliście bo kogoś tam wyrzucili od was i wyszliście już pokazuje jakie z was dzieciaki a dalej samemu można sobie dopowiedzieć.Ludzie otwórzcie oczy to nie są bogowie żeby ich tak bronić .
Druga sprawa, że u was w klanie było 2 oszustów i z rozmowy wynikło, że dobrze wiedzieliście, że mają je co już jest żałosne, a tam gdzie dwój tam i może być kolejnych 10. Zawsze tak było jest i będzie i nigdy normalni gracze nie zmienią o was zdania to już na was będzie ciążyć do końca nawet jak będzie RO 50001 też będziecie uznani za łajzy co maja cheaty.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #49 on: 10 April 2011, 20:19:16 »
heh mam niezły ubaw panowie jak to czytam:D

wy gracie o kasę jakąś, dostęp do taniego cukru czy paliwa po cenach Libii?

Bo ja z nudy i dla zabawy.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #50 on: 10 April 2011, 20:20:59 »
Bart mozesz zamknac to szambo?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #51 on: 10 April 2011, 20:51:32 »
Przynajmniej ubaw jest. A widzę,że każda ze stron nie jest na tyle mądra ażeby zakończyć to wszystko. Odi dodatkowo zgarnął warna,co widzę niewiele dało.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #52 on: 10 April 2011, 20:56:18 »
haha Odi ma odznaczenie:yes

Bohatyr związku Radzieckieeeeeeeeeego:D


hahhahha
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Shock

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #53 on: 10 April 2011, 21:30:46 »
Zgadzam się z Ryanem co do osób o nicku Heniu i Hiacenty. Na piątkowym fajtnajcie aż kipiało od waszych hacków w RO. Swoją drogą dużo ludzi się wypowiedziało na ten temat w samej grzej i kilka z niej wyszło.

Swoja głupotę udowodniliście na mumbllu gdy weszliście z grubej rury do sześciu graczy tam się znajdujących i zaceliście jeździć po wszystkich bez wyjątku.

Nie udało mi się poprawną polszczyzną poprosić was o wyjście lub przeniesienie się na podkanał , bo nikt nie ma (miał) z wami ochoty rozmawiac ani przebywać w waszym "towarzystwie"

Nie udało mi się też "poprosić" was dosadniej o opuszczenie lub przeniesienie się na inny kanał. Czysto dzięcięce zachowanie.

Więc jako dorośli ludzie przenieśliśmy się sami o kanał niżej.

I nie mów "dowód" bo gram dla przyjemności a nie po to zy uganiać się za kimś po serwerach nagrywając go. Wdepneliście w gówno to je noście teraz pod butem bo się go długo nie pozbędziecie.

I do pierwszego posta, jak powiedział niegdyś Seneka Gloria vanum et volubile quiddam est auraque mobilius.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #54 on: 10 April 2011, 21:35:30 »
Quote
Haratacz :
haha Odi ma odznaczenie:yes

Bohatyr związku Radzieckieeeeeeeeeego:D



Chyba prędzej Zdradzieckiego.
A co do Henia i reszty,bójcie się daty 30 kwietnia.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #55 on: 10 April 2011, 21:39:04 »
a co pobor, maturę piszą:p:p:p:p:D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #56 on: 10 April 2011, 21:39:09 »
Shock24 bo to są tego pokroju ludzie bez kultury osobistej najeżdają na każdego co im powie prawdę w twarz a przy tym są w tym co próbują rzekomo udowodnić bardzo zawistni ale cieszy mnie to, że się wyłamałeś ze schematu broniącego enclave i ich niby "świetości"

Shock

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #57 on: 10 April 2011, 21:41:14 »
A co jest 30 kwietnia ?

Wiem tyle, ze musze sprawdzic czy dobrze rozliczyłem się z fiskusem. Chyba, że znowu wprowadzą kartki na masło tak jak w 1981 roku tegoż dnia.

@Ryan - "Shock24 bo to są tego pokroju ludzie bez kultury osobistej najeżdają na każdego co im powie prawdę w twarz a przy tym są w tym co próbują rzekomo udowodnić bardzo zawistni ale cieszy mnie to, że się wyłamałeś ze schematu broniącego enclave i ich niby "świetości"

Nigdy zadnego klanu nie popierałem i nie broniłem, dość często wyjezdzałem więc nie byłem na bierząco w temacie klanów. Zmieniłem pracę , gram więcej i widze co się dzieje.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #58 on: 10 April 2011, 21:42:25 »
Nie pierwszego maja tradycyjnie, ale to byłaby ost noc:P
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Dziki_Koziol

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #59 on: 10 April 2011, 21:53:57 »
Upadek, dno, muł, a nawet rzekłbym "mół"...