Serwis RedOrchestra.pl > Wiadomości i ogłoszenia

1 września...

(1/3) > >>

Goral:
Gdyby nie ta bardzo smutna data z 1939 nie było by naszej gry, naszej strony... nie byłoby pewnie wielu gier o IIWŚ.
Dobrze też, że IIWŚ to tylko gry i oby tak zostało.
[_]
Obyśmy nigdy nie musieli brać udziału w wypadkach tamtych dni...
[_]
Ale czasu cofnąć się już nie da... Było, minęło, pozostała pamięć... W ra,ach tej pamięci może jakiś utalentowany autor (lub grupa) strwoszy mod-a do RO z kampanii wrześniowej? A może jakaś modyfikacja dokładająca polski akcent do frontu wschodniego? Może wątek Powstania warszawskiego?
Fajnie by było... Może historia naszego Narodu poprzez grę trafiłaby także do społeczności graczy z całego Świata?

ciocia|Ola:
Nie mam takiego talentu żeby stworzyć moda, pomysł uważam ze genialny. Mapa ‘Powstanie Warszawskie’ good idea, – ale czy można, no ja się nie znam, ale tam byli Powstańcy, Niemcy i Ruskie za rzeką. Jestem, za, ale mogę jedynie wesprzeć tym, że na takiej mapie chciałabym zagrać :)

Zdzira:
jest taka klątwa... "obyś żył w ciekawych czasach"

btw mapa Warsaw jest ;)

[*]

AC| AdRain:
zdzira i to chińska  chyba jeszcze...

no cóś powstanie moda... hmmm zauważcie żę powstańcy walczyli częściej bronią zachodnich aliantów :) a nie rosjan... i tu sie pojawia kolejny problem...

Cóż wracająć do wrześniowych wydarzeń trzeba przyznać, że nie mieliśmy żadnych szans, ale jedno szczęście spora część naszych wojsk zdołała zbiec na zachód. Posłuchajcie czasem na discovery co mówią  o Polakach.

"takim zapałem i chęcią walki oprócz niemców wyznaczali się jedynie Polacy i Rosjanie"

Mati:
S!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version