Linia frontu > [PL] RedOrchestra.PL RO:TDM & Fun Maps

-=[Iskatyel]=- ID: 51631767

(1/3) > >>

5 ® î Ð A ¥:
Tak ja w temacie, to dziecko już przesadziło. Wytrzymywałem jego bluzgi i spam na globalnym, aż do dzisiejszego dnia. Chciałbym dla niego PERM. Zauważyłem że to już recydywa http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=24121#24121  Przedstawiam wam go  :



Materiał z innych serwerów :


Tutaj demko z Glasera (biodrówka) : ( marnie mi szło bo mycha rozklekotana :cry )

Demko

kazmirzk:
Codziennie go upominam, lub kickuje. Za teksty typu "noob i cheater" raczej kara przeznaczona nie jest, ale ostatni i trzeci od konca screen kwalifikuja go  do tego, by tym razem pozegnal sie z serwerem na stale. Tak wiec miloby bylo, gdyby bart dorzucil jego ID do czarnej listy.

Pobor:
No to permik. :yes:yes:yes

5 ® î Ð A ¥:
O jednego mniej. Ciekawe jak będzie się tłumaczył w mailu do barta :D

BartBear_[PL]:

--- Quote ---P0LAK0 :
O jednego mniej. Ciekawe jak będzie się tłumaczył w mailu do barta :D

--- End quote ---


No w ten sposób:


--- Code: ---
Hello,
I'm "Iskatyel", a regular player of TDM server.
Two month ago I was playing in one of your maps with a friend (he can certificate it) when I leaved the server by my own.
One week later or so I went again to RO, to play FUN & TDM when I saw I'm banned...

I didn't understan how I can leave the server "by my feet" and be banned next time I enter... Normally the ban is in the ACT, just when you sometigh very wrong.
I can admit a ban, but in my country there is an expression: Which forewarned is forearmed.

That is why I consider a lack of respect from this event admin.

Regards...


--- End code ---

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version