Author Topic: Uwaga na Oszusta!  (Read 23197 times)

Smietan5

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #45 on: 19 January 2011, 22:41:11 »
Spoko, spoko. Ogólnie, w naszym klanie panuje miła atmosfera (darujcie sobie, koledzy, oskarżenia o reklamę :wink). Jeśli mam być szczery, to naszą opinię zepsuł tylko fakt obecności Klona u nas (swoją drogą, wpadnijcie czasem do PGS-u na treningi, humor gwarantowany). Apropos, nie wiem, czy widziałeś dzisiaj, Poborze, na FunMapsach Bartka, który najpierw mianował siebie generałem, potem zdegradował się do kapitana, a potem jeszcze raz awansował na wcześniej wymienionego generała. Ja o mało nie dostałem skrętu kiszek ze śmiechu, gdy przy nicku Bartka ujrzałem skrót "Gen.":D.

EDIT: Dobra, kończę offtopic.

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Uwaga na Oszusta!
« Reply #46 on: 20 January 2011, 15:02:49 »
Tutaj mam coś podobnego Śmietan :) :
http://img716.imageshack.us/i/3yz.mp4/

i małego screena :
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

kazmirzk

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #47 on: 20 January 2011, 16:35:21 »
Oi Oi, osobiscie bym najchetniej banowal za tego typu brak poszanowania.. zasad ortografii i rodzimego języka. Ja sie zastanawiam gdzie sa ich rodzice, przeciez te dzieci czesto graja w godzinach porannych, kiedy powinny siedziec w podstawowce (choc cofniecie ich do przedszkola byloby chyba korzystniejsze dla nich i reszty ich obecnej klasy).

Smietan5

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #48 on: 20 January 2011, 17:03:16 »
Zgadzam się z tobą, kazmirzk. Często, kiedy patrzę na wypowiedzi Bartka na FunMapsach, to po prostu żal mi się robi, że są ludzie, którzy aż tak kaleczą naszą mowę. W pewnym momencie chciałem nawet dać na niego głos na kicka, ale darowałem sobie, bo wiedziałem, że i tak tego nie przegłosuję. Powiem tylko tyle, najwyższy czas, aby ten n00b (sorki za wyzwisko, ale inaczej się go nie da nazwać) zajrzał do słownika ortograficznego (choć założę się, że on nawet nie wie, co to jest :no)

Tradytor

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #49 on: 20 January 2011, 22:10:26 »
Zgadzam się z wami w 100% jak czytam te ich wypociny to mam chęć im przywalić słownikiem języka polskiego w łeb . A najlepsze jest to jak zapytałem Bartka co ma z polaka to napisał że 4 żenuła .

Radzisław

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #50 on: 21 January 2011, 16:34:58 »
Może po prostu, ma 4 tylko w szkole specjalnej??? Serio tacy też mogą grać w Ro.Tam wystarczy  już, że umiesz składać litery, a jak, to już inna sprawa.

FanBoy

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #51 on: 21 January 2011, 17:28:42 »
No  i wreszcie się w czymś zgadzamy. :yes

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Uwaga na Oszusta!
« Reply #52 on: 21 January 2011, 19:28:31 »
Nie wierzę.....pewna osoba nie daje już spacji przed przecinkiem i innymi znakami interpunkcyjnymi:p:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Uwaga na Oszusta!
« Reply #53 on: 21 January 2011, 21:45:24 »
Chyba dobrze dla wszystkich byłoby, gdyby anonsowane (od Bóg pamięta kiedy...) RO2 i obecnie podany przybliżony czas wydania- tym razem nie przesunął się o kolejny kwartał...

Widać wyraźnie, że nuda dokucza. Niewiele brakuje, by doszło do jakiejś ustawki ;)
Swoją drogą- przynajmniej jest się z czego pośmiać przy porannej i wieczornej kawie... Bo głos zabierac w tej dyskusji- szkoda klawiszy. Kiedy i tak pierwsze 2-3 posty są na temat a pozostałe- można by spokojnie wywalic bo nic nie wnoszą do dyskusji.
A jak się szuka odpowiedzi na jakiś problem- ciężko się przez ten spam doszukać czegokolwiek konkretnego
Coś by się wreszcie mogło zacząć dziać. Coś pozytywnego. Klanów nie ma, albo są nieaktywne.

Nawiązując do słów Tradytora... Pamiętam w podstawówce, przy pisaniu prac klasowych- słownik orograficzny leżał na biurku nauczyciela  każdy zainteresowany- mógł podejść, sprawdzić pisownię i ewentualnie poprawić błąd- z czego korzystali i tak tylko Ci, którzy i bez słownika- robili niewiele błędów a więc Ci ambitniejsi, którym zależało.

Taki  gracz jak: CM Bartek (czy jakoś tak) Mistrz Świata w doprowadzaniu do śmiechu do łez ;)

Dziki_Koziol

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #54 on: 23 January 2011, 09:09:22 »
Quote
Pamiętam w podstawówce, przy pisaniu prac klasowych- słownik orograficzny leżał na biurku nauczyciela każdy zainteresowany



Wtedy to była jeszcze jakaś szkoła i czegoś uczyła. Dla opóźnionych były tzw. "zespoły wyrównawcze" i musieli zostawać po lekcjach. Wypracowania nie ściągnąłeś z netu. Jedynie mogłeś je przepisać od kumpla, ale i tak trzeba było wiedzieć o co chodzi w temacie. Po szkole średniej miałeś alternatywę, albo studia (lub technikum po zawodówce) albo za moich czasów 1,5 roku w MON-ie. Gra była więc warta świeczki. Fajnie, że są ludzie na ro.pl, którzy nie przechodzą obojętnie obok "błenduf". Rispekt!

Btw, pojawił się Maxim, byc może w poniedziałek zrobię fotki i oczywiście dla wszzystkich chętnych zamieszczę na tym forum. :P