Author Topic: Uwaga na Oszusta!  (Read 23259 times)

FanBoy

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #30 on: 19 January 2011, 18:51:28 »
Ja mam datę dodaną na profilu i od poczatku mówiłem, ile mam... Ja nie skopiowałem, ale Ty kolego podałeś, że masz 13... Heh 8)

Nikitycz

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #31 on: 19 January 2011, 18:57:15 »
No heh,ale go szanują a Ciebie nie

plonek

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #32 on: 19 January 2011, 19:00:14 »
uspokójcie się, bo Fanboy wam zrobi wjazd na chatę ;]

FanBoy

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #33 on: 19 January 2011, 19:00:54 »
Quote
Nikitycz :
No heh,ale go szanują a Ciebie nie

Powiedział szanowany. xP
Mnie ludzie nie muszą szanować, bo jestem tylko chorym człowiekiem z chorymi marzeniami, który pewnego dnia odejdzie w cholere i już tu nie wróci.

Nikitycz

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #34 on: 19 January 2011, 19:10:53 »
Oby...

P.S: Moze nie szanowany,ale nie potępiany

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Uwaga na Oszusta!
« Reply #35 on: 19 January 2011, 19:23:12 »
FanBoy, a kiedy będziesz umierał? Strata takiego idola będzie mnie bardzo boleć...
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Uwaga na Oszusta!
« Reply #36 on: 19 January 2011, 19:29:35 »
J.w.
A kiedy ja podałem ze mam 13 lat,oprócz tego kiedy cie wrabiałem na serwie?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Uwaga na Oszusta!
« Reply #37 on: 19 January 2011, 20:13:17 »
Jak wjazd na chatę to w ten sposób (film instruktażowy już wypuszczony jak widać)

lord_pl

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #38 on: 19 January 2011, 20:19:27 »
Fanboy powiedz mi jakie to uczucie wciąż wypowiadać się na tym forum , jak wszyscy Ci mówią żebyś sobie dał spokój bo tylko się ośmieszasz. Rozumiem , że nie przyjmujesz do świadomości słowa pisanego , wiedz podsyłam Ci małą instrukcję co powinieneś uczynić dla dobra tego forum :

http://www.youtube.com/watch?v=gHCzdEE5ktc&feature=related

Mam prośbę do adminów aby przymknęli trochę oko na poniższą wypowiedz. Rozumiem , że trochę naginam regulamin ale proszę o wyrozumiałość

FatBoyu , jesteś zakompleksionym dzieciakiem który o życiu zapewne gówno wie. Próbujesz udawać osobę inteligentną i ważna. Rozumiem , że w realnym życiu masz zapewne przejebane i nikt cię nie szanuje , dlatego poprzez swoje popisy próbujesz zdobyć poparcie i szacunek na tym forum. Niestety życie jest brutalne i Ci nie pomożemy , mało tego obawiam się , że i specjaliści mogą mieć z tym problemy . Jeżeli masz resztki godności i honoru powinieneś zostawić nas w spokoju i WYPIERDALAC . Nie wiem  jak wielkimi literami trzeba Ci to napisać żebyś zrozumiał , że wszyscy mają Cie tu w dupie :dozingoff Jak już wygrzałeś jape na tym forum to spierdalaj ...

Przepraszam , że tak ostro no ale cóż my jesteśmy tylko plebsem  w porównaniu do Fatboya , a plebs używa takich przyziemnych zwrotów ...

Hiacenty

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #39 on: 19 January 2011, 20:39:48 »
lor't' niech pisze co chce nie zwracaj na niego uwagi bo jak widzę że ktoś pisze na niego coś po raz piąty to się odechciewa oglądać forum.
A i przed przecinkiem nie rób spacji...:satisfied

Smietan5

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #40 on: 19 January 2011, 22:10:20 »
Pozwólcie, panowie, że dołożę tu swoje trzy grosze (choć podejrzewam, że i tak zostanę wyśmiany). Naprawdę intryguje mnie to, jak doniesienie (skarga, ostrzeżenie, jak zwał, tak zwał) o cheaterze może się przerodzić w regularną kłótnię i wymianę wyzwisk. Ja staram się zrozumieć obydwie strony. Ja wiem, FanBoy palnie czasem coś irytującego, ale zdarza się to każdemu z nas. Jednak, patrząc również na inne tematy, zdałem sobie sprawę, że za każdym postem FanBoy'a idzie zdecydowana riposta innych użytkowników (patrz: Pobor). Przeglądam to forum już od dłuższego czasu i po przeczytaniu tych wszystkich postów, tych wszystkich obelg i "jeżdżeniu po sobie", pragnę zaapelować o wzajemne poszanowanie i, na Litość Boską, przestańcie offtoppicować (z tego, co mi wiadomo, ten dział jest na ogłoszenia, czyż nie?). Tyle z mojej strony, dziękuję:).

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Uwaga na Oszusta!
« Reply #41 on: 19 January 2011, 22:21:45 »
Smietan aż założył konto,no proszę 13 th się zbiera :D

Nie chodzi o jeżdżeniu po sobie,chłopie plonek zaproponował wh dla jaja,żeby zobaczyć jak zareaguje FanBoy.
Potem Fanboy wrzucił bez sensu screen z rozmowy z socomem i dalej się wszystko potoczyło.
Ja nie popieram cziterstwa,ale gdybyśmy wrzucali na forum,kto co nam proponował albo co gorsza co my komu proponowaliśmy (patrz każde spotkanie na mumblu przy fajnnajcie:D:D:D) to cale forum było by zapchane-tyle tego było.


Nie wiem albo Fanboy,wszystko bierze na poważnie(próba sprzedania przez plonka wh) albo ma całkowity brak poczucia humoru( patrz rozmowa z Socomem).  


Skończmy to wszystko wstydu oszczędźmy.

Pobor

Smietan5

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #42 on: 19 January 2011, 22:26:01 »
Chwileczkę, Pobor. Ja konto tutaj mam już od dłuższego czasu, tylko że dopiero teraz udzieliłem się na forum, gdyż nie mogłem na to wszystko patrzeć (nie, żebym Ci coś wypominał, tylko prostowałem :wink ). Ja nie wiem, jakie były intencje Plonka, czy Socoma, ale ja stwierdzam tylko fakty.
A....zapomniałbym. Cieszę sie, że nie zostałem od razu potępiony tylko dlatego, że jestem z 13-tej :).

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Uwaga na Oszusta!
« Reply #43 on: 19 January 2011, 22:33:00 »
Ja do 13 th nic nie mam,fajny ludzi nawet macie(jeden nawet robi repliki broni z kartonu-szacun:yes:D)

Hiacenty

  • Guest
Uwaga na Oszusta!
« Reply #44 on: 19 January 2011, 22:35:49 »
Quote
pobor :
Skończmy to wszystko wstydu oszczędźmy.

Pobór