Author Topic: Witam-mam pewien problem  (Read 10978 times)

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Witam-mam pewien problem
« Reply #30 on: 08 December 2010, 21:25:56 »
Quote
Erwin17PL :
są problemy z CD-Keyem i z czymś jeszcze,a z tym to coś da radę zrobić?

Ponad 2 lata temu, miałem problem z CD-Keyem do RO. Oczywiście kupiłem oryginalną grę [w empiku]. Wszystko ładnie się instaluje, aż do pewnego czasu. Wprowadzam poprawnie swój "oryginalny" klucz aktywacyjny, niespodzianka. Steam krzyczy, że nie poprawny klucz. Wpisuje go kilka razy, zero efektu, co tu robić. Przychodzą mi do głowy myśli, że kradziony key. Dobra, odwiedzam stronę Steama i przechodzę do zakładki Support. Wybieram język polski, szukam tematów związanych z moim problemem. Coś znajduję :

http://supportwiki.steampowered.com/pl/Invalid_CD_Key

http://supportwiki.steampowered.com/pl/Retail_CD_Keys

Staram się próbować, kombinować tak jak tam sugerują. Brak efektów.
Uderzyłem z tym problemem do Cenegi. Wysłałem i opisałem im ten problem wraz ze skanami cd keya i paragonu zakupu gry. Nie spodziewałem się, że przyniesie to jakiś efekt.
Za kilka dni odbieram wiadomość e-mail. Twoja gra została aktywowana, przepraszamy. Nie pamiętam dokładnej treści wiadomości, tylko tyle utchwiło w mojej pamięci.
Uruchamiam Steama, rzeczywiście gra aktywowana.
Steam ściąga pliki gry na komputer, czekam cierpliwie. Odpalam grę i wszystko gra. Do dzisiaj nie wiem czy ja popełniłem jakiś błąd przy wprowadzaniu klucza, w co wątpię.
Czy doszło w jakiś sposób do kradziejki keya.
BTW, warto zagrać w tą grę/symulator pola walki ww2.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #31 on: 09 December 2010, 01:20:08 »
Mogę wiedzieć dlaczego to panowie/koledzy robią z siebie głupoli do jasnej ciasnej? :D jaka niby przykrość? ależ ja zażartowałem sobie tylko z tym kapelusikiem :D (to taki koleżeński żarcik ponieważ chcę się zapoznać bo jestem tu nowy ;)),kłótnia? To jest nie potrzebne :),Moje miasto jest akurat historyczne wiem trochę o nim jak ktoś chętny to mogę pogadać a jest tu jakiś płocczanin? nie chciałbym waszej głupoty prosić tylko się konkretnie dopytać o Grę,Przykrości to raczej mi nie róbcie swoim zachowaniem.

Tak bardzo mi się podoba każdy symulator Pola walki o IIWŚ jest taki konkretny a inne te współczesne wojny to jakiś talib z kałachem samobójca i terrorysta i eee szkoda gadać po ubierani jacyś dziwacznie więc niema to jak IIWŚ konkretne wojska i mundury.

Przepraszam? a czy Niemieckie zwroty wami gardzą?

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Witam-mam pewien problem
« Reply #32 on: 09 December 2010, 06:55:23 »
Erwin: któryś z urzytkowników tej strony napisał Ci już kilka postów wcześniej, że nikt tutaj Ci nie pomoże, ponieważ wszyscy mamy gry nabyte legalnie.
Ale podsunę Ci pewnen pomysł: Na Twoim miejscu zapytałbym tego kogoś, kto udostępnil Ci grę do pobrania.
Skoro coś takiego zrobił i ludzie z tego korzystają, to chyba jest jakiś sposób  na poprawną instalację i być może tam znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

Biały Orzeł

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #33 on: 09 December 2010, 10:00:02 »
A jak jesteś nowy to nie zaczynaj od napinki tylko się przywitaj a nie zaczynasz od betonów z piratem i pyskówki z człowiekiem który de facto tworzył z innymi scenę RO do której masz zamiar dołączyć. Tu nikt nie lubi buraków a jak źle zaczniesz to ciężko Ci będzie zatrzeć złe wrażenie. Zobacz sam, pierwsze posty i już jesteś nominowany do "Legendy RO".A co to? Rozejrzyj się po forum. Jak nie znajdziesz to miejsce tam masz zaklepane :D Chłopaki żyć to Ci nie dadzą :)

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #34 on: 09 December 2010, 10:44:30 »
(Martin napisał:  któryś z urzytkowników tej strony napisał Ci już kilka postów wcześniej, że nikt tutaj Ci nie pomoże, ponieważ wszyscy mamy gry nabyte legalnie.)

Toć wiem i rozumiem ale jaja sobie robię i pytam głupkowato dalej :D skoro problem rozwiązałem to tylko dalej sobie już robiłem jaja :D.

(Biały Orzeł napisał: Chłopaki żyć to Ci nie dadzą)

spokojnie  :yes jakoś sobie będziemy tutaj żyli w spokoju.

Nikitycz

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #35 on: 09 December 2010, 13:34:31 »
Quote
Toć wiem i rozumiem ale jaja sobie robię i pytam głupkowato dalej  skoro problem rozwiązałem to tylko dalej sobie już robiłem jaja .
Gdybys się wygłupiał to wątpie czy wcześniej bys pisał ze pokazujemy sie z tej "głupiej" strony...ale nie wnikam

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #36 on: 09 December 2010, 16:07:29 »
oj no dobra bez kawałów :D nie martw się też cie lubię ;).

Nikitycz

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #37 on: 09 December 2010, 20:24:29 »
Spoko spoko :D

Biały Orzeł

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #38 on: 10 December 2010, 16:41:02 »
No i fajno :) Miło, że nie brniesz dalej :yes