Author Topic: Witamy  (Read 76587 times)

Goral

  • Guest
Witamy
« Reply #60 on: 02 August 2006, 14:59:40 »
Dokładna lista map na serwerze F-B.pl (na ten moment):
Standardowe:
ro-arad
ro-baksanvalley
ro-barashka
ro-basovka
ro-bondarevo
ro-hedgehog
ro-kaukasus
ro-konigsplatz
ro-krasnyioktyabr
ro-lyeskrovy
ro-odessa
ro-ogledow
ro-rakowice
ro-stalingradkessel
Customy:
RO-AmbushOST
RO-Arad_Night
RO-Basovka_Tank
RO-BlackDayJuly_B_2
RO-Boheme-Paradise
RO-Budapest-b6
RO-Burokampf1945_b2b
RO-Entweichen
RO-Factory
RO-Frontline_Assault_b4
RO-GermanBunker_B3
RO-GreyGhostsOfWar
RO-Hell_B1
RO-Herbstoffensive-b5
RO-Hill_Flak88
RO-Koitos1944
RO-KurlandKessel
RO-Kuzernki_B1
RO-Lakelands_Final
RO-Lakelands_Night_Final
RO-Last_Battle_B2
RO-Last_Battle_II
RO-Lazur
RO-Lodz-b4
RO-Makhnovo
RO-Makhnovo_Village
RO-Mga_b1
RO-Nabruska-II
RO-Odessa_Tank
RO-Orel-88vs76
RO-Orel
RO-OrshaClearingb3
RO-POW_Train_Escape_b3_1
RO-PartisanForest
RO-RoadToHill_B4
RO-SnowyForest
RO-StalingradElevator-b1
RO-Town_assault
RO-Tsarevitch-B9
RO-TulaOutskirts_b6
RO-Warsaw
RO-WinterManor1941_b4

Tyt@n

  • Guest
Witamy
« Reply #61 on: 02 August 2006, 15:21:29 »
...

To chociaz jak mozesz zrob z tych map mappack.. Ulatwisz nam zycie :D

Mati

  • Guest
Witamy
« Reply #62 on: 02 August 2006, 15:27:55 »
Ja na Waszym miejscu bym dał na server tylko mapy standardowe. Niech ludzie się z nimi zapoznają mniej więcej przez te 5 dni. A potem po 11 sierpnia dałbym te customy, ale oczywiści to Wasz server i możecie robić jak chcecie.

Tyt@n

  • Guest
Witamy
« Reply #63 on: 02 August 2006, 15:34:16 »
Popieram Matiego... Ludzie którzy będą grac w tę gre pierwszy raz powinni zapoznac się moim zdaniem najpierw z mapami standardowymi... Chociaz przez te 5 dni darmowego grania, ale tak jak Mati powiedzial to jest Wasz server, ja tylko przedstawiam swoje zdanie jak wg. mnie byloby najlepiej

Firzen

  • Guest
Witamy
« Reply #64 on: 02 August 2006, 15:46:39 »
Również jestem zdania że na te 5 dni można by dac tylko standartowe mapy. Ale decyzja należy do adminów serva

jools

  • Guest
Witamy
« Reply #65 on: 02 August 2006, 15:58:43 »
I ja, jak przedmówcy, proszę o zestaw mapek standardowych! (t = -6)

Goral

  • Guest
Witamy
« Reply #66 on: 02 August 2006, 16:14:41 »
Na neostradzie są na razie same standardowe mapki... na flagowym F-B.pl zastanowimy się...

Tyt@n

  • Guest
Witamy
« Reply #67 on: 02 August 2006, 16:37:13 »
Na neostradzie jest malo slotów. A pozatym pewnie chcielibysie aby na Waszym panowal wysoki poziom(grali na nim prO gracze)-wolą oni grac na standartowych mapkach, które gra się w cb czy innych rozgrywkach.. Apropo to nie tylko 'prosi' wolą grac na normalnych mapach, rowniez preferują taką gre wszyscy gracze, którzy grają w klanach, które uczestniczą w rozgrywkach. Mozna podczas gry na publicku podszlifowac swoje umiejętnosci, znajomosc mapy, zgranie w temie itp. Ponownie apeluję o standartowe mapki na F-B :P

Goral

  • Guest
Witamy
« Reply #68 on: 02 August 2006, 17:12:51 »
Serwery F-B.pl są dla wszystkich, a nie dla klanowiczów, którzy chcą sobie szlifować warsztat. Takie serwerki mogą sobie hostować. Tutaj mają się spotykać gracze, którzy chcą pograć dla przyjemności, a nie przyporządkowywać sobie innych pod swoje treningi. Pr0 wchodzą na serwer F-B.pl i grają towarzysko, a nie zawodowo. Zawodowcy niech sobie załatwiają serwery u sponsorów lub niech je hostują.
Mam nadzieję, że się jasno wyraziłem.
Wiem jak polscy "zawodowcy" potrafią obrzydzić grę na polskim serwerze innym graczom. Przerabiałem to juz na DoDzie i nie mam zamiaru tego powtarzać tutaj.

A co do mapek, to jak powiedziałem, zastanowimy się, i nie będę tutaj robił ukłonu w stronęobecnych jak i przyszłych "zawodowców".

Tyt@n

  • Guest
Witamy
« Reply #69 on: 02 August 2006, 17:41:46 »
Rozumiem :). Dalbys rade skombinowac na szybko mappack z tymi costumowymi mapkami ? A tak apropo to na publickach sie nie trenuje zle mnie zrozumiales ale to jest malo wazne ;]

Mati

  • Guest
Witamy
« Reply #70 on: 02 August 2006, 17:47:52 »
Na publich da się i to nieźle wytrenować. Wiem to z własnego doświadczenia w innej grze.

Goral

  • Guest
Witamy
« Reply #71 on: 02 August 2006, 18:20:57 »
W mapowiaku na samym dole jest mappack finalnych mapek (22 mapy). Niestety, Nabruska-II, SnowyForest i KurlanKessel się zmieniły od czasu wygenerowania mappacka więc trzeba je i tak podmienić na nowsze.
Mapen niefinalnych jeszcze nie mappackowałem :)
[_]
Mati, owszem, ale co innego trenować grając na publicu, a co innego robić z publica serwer pod treningi.

Tyt@n

  • Guest
Witamy
« Reply #72 on: 02 August 2006, 19:53:53 »
Quote
Goral :
Wiem jak polscy "zawodowcy" potrafią obrzydzić grę na polskim serwerze innym graczom.

Co masz na mysli o tym mówiąc??  Jesli chodzi Ci o wyzywanie itp to w kazdą gre w jaką gramy zawsze milo sie z nami gra na pubach czy  podczas oficjalnych meczy

Goral

  • Guest
Witamy
« Reply #73 on: 02 August 2006, 19:56:15 »
Generalnie to się zrobił OT! Więc na tym koniec.

Robal_PL

  • Guest
Witamy
« Reply #74 on: 02 August 2006, 20:39:59 »
Witam wszystkich. Przybywam z odległej krainy Battlefielda 2 i jak widze nie jestem tu jedyny bo sporo znajomych mordek ze sceny tu widze ;)
Spotkamy sie o 22 na serwerku wiec przygotujcie sie bo bedziecie mieli nie lada zadanie mnie pokonac ;)
Moj nick - Robal_PL o ile nie ma takiego czegos jak w BF2 ze nick moze byc zajety.

To na ktorym serwerze sa mapki standartowe? Wole najpierw zagrac na nich aby zapoznac sie z gra, a nie przy wchodzeniu na serwu wchodzic na nwy ze wzgledu ze nie mam takiej mapki :)