Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Pojazdy

Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz?

<< < (3/3)

FanBoy:
Też sobie tak pomyślałem.
Bo ile można jeździć z nie swoim karabinem do którego masz cholernie mniej amunicji niż do własnych DP? Ale kit, w końcu to Ruscy :D

IgraSov:
Tu jest temat specjalnie dla Ciebie...

Koleżko z ponadprzeciętnym poziomem inteligencji - rozruszałeś trochę nasze forum i rozbawiłeś wszystkich do łez swoimi wypocinami,
jednak to co na początku było śmieszne (twoja obecność i twoje posty) zaczyna się pomału robić żałosne!
Więc proszę ja ciebie o lekkie ogarnięcie swojej ponadprzeciętnej głowy...:yes

Haratacz:

--- Quote from: IgraSov ---Koleżko z ponadprzeciętnym poziomem inteligencji - rozruszałeś trochę nasze forum i rozbawiłeś wszystkich do łez swoimi wypocinami,
jednak to co na początku było śmieszne (twoja obecność i twoje posty) zaczyna się pomału robić żałosne!
Więc proszę ja ciebie o lekkie ogarnięcie swojej ponadprzeciętnej głowy...
--- End quote ---


racja.

Tomciaz_PL:
Ujmując sprawę bez sarkazmu:
jeżeli chodzi o kwestię Bren-Carrierów z Lend-Lease:


(dla niepitomnych ruska - podpis brzmi "Uniwersal Carrier")


Inny rodzaj fajfoklokowego uzbrojenia na stanie RKKA - rusznica ppanc Boys 14,3 mm


I jeszcze jeden, kilka w jednym.

Bren jak byk, więc nie można powiedzieć że ruscy brenów nie używali, bo używali. Logicznie rzecz ujmując Lend-Lease opiewał na dostawę nie tylko broni, ale też amunicji, co wynika z faktu używania przez Ruskich innych rodzajów importowanego oręża z niestandardowym kalibrem uzbrojenia. Przy okazji: jak widać białe gwiazdy raczej zamalowywano.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version