Author Topic: Gra nie chce połączyć się z siecią  (Read 6480 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Gra nie chce połączyć się z siecią
« Reply #15 on: 12 September 2010, 20:02:13 »
@Apos
Te z pierwszej połowy lat 90-tych też? :O_o8):D

lord_pl

  • Guest
Gra nie chce połączyć się z siecią
« Reply #16 on: 12 September 2010, 20:49:15 »
No zależy jeszcze czym  sprawdzał temperaturę procka :) Programy takie jak everest nie są zbyt precyzyjne i mogło się wkraść jakieś przekłamanie. Mozę teraz się pomylę ale wydaje mi się , ze przy kręceniu procka itp. można wyłączyć takową blokadę :)  Słyszałem podobne historie od kolegi ( albo nawet lepsze ) co bił swój rekord w podkręcaniu komputera i tam rzeczywiście temperatury były kolosalne a na kompie można było jajka smażyć :) Z tego co mi wiadomo to ma tam miejsce w czołówce na forum pclabu w podkręcaniu phenona xD

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Gra nie chce połączyć się z siecią
« Reply #17 on: 12 September 2010, 22:09:48 »
Quote from: Apos
@Haratacz, trochę naciągana historia ponieważ płyty główne mają zabezpieczenia przed przegrzaniem komponentów i powyżej okreslonej wartości (temp) wpierw alarmują a potem wyłączają komputer.


i tu Cię zaskoczę, bo komp się nie wyłączył, bo płyta była uszkodzona(potem padła całkiem), wiem, że są zabezpieczenia ale w tym przypadku nie działało, kompa wyłączyłem sam. Procesor uratował mi pokaźny radiator. Możliwe, ze program się mylił, temperaturę sprawdzałem na "evereście".
Dziękuję, pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."