Żołnierze > Wyjazd na poligon

Piechotny turniej RO.PL

(1/11) > >>

IgraSov:
PIECHOTNY TURNIEJ RO.PL

Chętni proszę pisać do mnie na PW.
Proszę o zapoznanie się z mapą zanim zaczniecie wojować.


Poniżej lista wszystkich aktualnie zapisanych na turniej.
Lista chętnych będzie cały czas aktualizowana:

- Socom
- Nek0l
- Sharik
- Wolk
- nobestius
- James Ryan
- Sojuz_PL
- Oberschlesien Soldat

lord_pl:
Po jaka cholerę te bronie ; TT33 oraz Luger P08. ?? :no Panie Igrasov przydało by się troszkę więcej informacji  na temat zasad panujących na turnieju :(   Celujemy czy samo biodro ?? Bagnet czy bez bagnetu ??

Moim skromnym zdaniem pojedynek powinien być do 20 fragów. Jak ktoś nabije 10 fragów to zmiana stron , tak by było sprawiedliwiej.

IgraSov:
Pojedynki będą do 20 fragów przecież a finał i mecz o 3 miejsce do 30. Zmiana stron jest niepotrzebna bo każda broń jest dostępna po obu stronach.
Jeżeli nie jest napisane, że nie używamy bagnetów i nie celujemy to znaczy, że nie jest to zabronione czyli bagnety i celowanie jak najbardziej tak.

lord_pl:
Dałbym sobie łeb uciąć , że jeszcze wczoraj pisało ; "Pojedynki będą rozgrywane systemem pucharowym 1 vs. 1 do 10 fragów, natomiast finał i mecz o 3 miejsce do 20. ":D
Jak można na fmj celować ?? :no Toż to mija się z celem :no Czy tylko ja mam takie odczucie ??

Socom:
szczerze mowiac mysle ze powinno sie jakos ustalic to celowanie/biodro, bo gra bez zadnych zasad w tym zakresie moze wygladac nieciekawie, przykladowo jedna osoba na sile chcaca wygrac bedzie kampic na spawnie i po chamie celowac i moze sie to zamienic w pojedynek camperow :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version