Sztab > Meldunki do sztabu

wrong parameter in url - czyli nowy post

(1/2) > >>

_KaszpiR_:
7 raz pisze posta, na tyle dlugo ze po wcisnieciu submit pojawia sie ten upierdliwy komunikat i cala moja praca na marne.
zrobice cos z tym bo to szalu mozna dostac -  z jednej strony jest ograniczenie spamowania, wiec ludzie pisza na sczescie rzadko, ale myse ze psuja sobie kres przez to ze po zbyt dlugim pisaniu wygasa sesja.


w efekcie trzeba tekst pisac albo w innym programie, np notepad, albo edytowac po pare razy...


a wkurzylem sie juz doszczetnie jak pisalem tutorial o rozwiazywaniu problemow z gra, i jak cla moja robota poszla w pizdu po 30 min a dodatkowo klawisz history back pokazuje 'przyjazne' bo puste okeinko to mi odesciahlos ie psiac na 3h na forum aby ochlonac i sie nie stresowac bardziej

Goral:
Mam to samo, jednak jeszcze nie doszedłem do tego jak to wyeliminować... Wczoraj jednak udało mi się utrzymać dane w edytorku po wciśnięciu "Wstecz". Ale dopiero ponowne wejście w wątek i wklejenie zawartości edytorka pozwoliło mi umieścić posta. Okazało się, że w tym czasie ktoś inny wysłał posta stąd mój został "odrzucony".
Pracuję nad tym...

Robson:
No ja myśle ze niedługo forum będzie śmigać bez żadnych problemów :wink :D

thebil:
Mam pewien mini sposób na ten problem - mianowicie zawsze kopiuję sobie treść postu i w razie błędu robię <-  i ctrl+v. wiele wysiłku nie kosztuję, a uratowało mnie kilka razy przed porządnym e, no, powiedzmy, że zdenerwowaniu :)

_KaszpiR_:
ja robie jescze inaczej, pisze newsa na szybko (np 4 linie), zapisz, a potem edit, ew dlugie teksty do edytora

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version