Author Topic: Mecz z Niemcami  (Read 34136 times)

IgraSov

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #75 on: 31 July 2010, 14:54:14 »

`lay-Z

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #76 on: 31 July 2010, 15:13:33 »
tutaj jest screen końcowy z wczorajszego meczu:


http://www.atoclan.webd.pl/pictures/Shot00008.bmp

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #77 on: 01 August 2010, 10:43:54 »
Już Propaganda do mnie zagadał zapewne z braku szpiona Igrasofa na temat decydującej rundy w Sierpniu.
Wyłożyłem problemy mapki berlińskiej, więc sprawa ostatecznej rozgrywki-dogrywki jest otwarta jeżeli chodzi o miejsce (może być Krieg jak się społeczność niemiecka będzie upierała, ale całkiem możliwe że to będzie inna mapa).
Co do omawiania szczegółów odesłałem go do politycznego w końcu od tego tu go mamy, zapewne będzie chciał nasze stanowisko dotyczące spotkania dograć tutaj z Wami, może jakaś ankieta albo coś....Niech się chłopak męczy :D

`lay-Z

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #78 on: 01 August 2010, 13:24:59 »
jeśli to ma być kolejne 20 na 20 to ja bym proponował którąś z tych  mapek:


    Berezina
    Cholm1942
    Dom-Pavlova
    Gorlitz
    Makhonovo



a druga sprawa-propozycja: zebrać skład przed ustaleniem mapy, tak, żeby po jej ogłoszeniu wziąć się "do roboty" i coś rozplanować, żeby nie było takiego "chaosu" jak ostatnio :wink

IgraSov

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #79 on: 01 August 2010, 13:39:57 »
Szczegóły nie zostały jeszcze dogadane ale tak jak Coval wspomniał wyżej, zbierzemy skład wiele wcześniej i umówimy się na jakieś treningi.
O wszystkim dam znać później.:satisfied

Stilus_PL

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #80 on: 01 August 2010, 16:40:52 »
Proponuje Maslovka CK, piechota ma tam co robić.

Pasterz

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #81 on: 01 August 2010, 17:10:28 »
Berezina jest dobra i ciekawa, chętnie bym zagrał jbc.

lord_pl

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #82 on: 02 August 2010, 09:47:01 »
Może patriotycznie  weźmy Warszawe :))) Mapa ani wielka ani mała nie jest wiedz w 20 vs 20 można by zagrać. Ogledow i Zhito też ciekawe mapy mogły by być .

Nek0l

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #83 on: 02 August 2010, 10:41:47 »
Zhito jest niegrywalne powyżej 16 vs 16 , Niemców można praktycznie zamknąć na pierwszej fladze i trzymać przez całą mapę. Jeśli o mnie chodzi to Berezina jest gites (choć mapa jest strasznie wielka)

Radzisław

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #84 on: 02 August 2010, 13:29:40 »
Quote
Nek0l :
Zhito jest niegrywalne powyżej 16 vs 16 , Niemców można praktycznie zamknąć na pierwszej fladze i trzymać przez całą mapę. Jeśli o mnie chodzi to Berezina jest gites (choć mapa jest strasznie wielka)

Nie wiem w jakie gry grasz jeśli dla ciebie Berezina jest WIELKAAA.To jedna z niewielu standardowych map, gdzie teren przedstawiony jest b.realistycznie.Można już troszeczkę pokombinować ,nic na pałę.Typowy front wschodni mapa godna polecenia.Apropo wcześniej przedstawiłem swoją wizję(tak to nazwę) ustawień serwera.Coś orginalnego i poważnego.Jednak za dużo ludzi mieli RO w klanach i wychodzi z różnym nastawianiem ,co widać w tym wątku.Pozdrawiam

Nek0l

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #85 on: 02 August 2010, 14:16:01 »
Szanowny Panie Radzisławie forum to jest po to aby każdy mógł przedstawić swoje zdanie, wypowiedzieć się etc. jeżeli coś nie pasuje to wystarczy napisać co i jak. Najłatwiej jest krytykować bez podania przyczyny. To że jest ktoś członkiem klanu nie oznacza to, że jest gorszym i ma złe nastawienie, a jeżeli coś nie pasuje to wystarczy napisać Dziękuje, do widzenia i skasować konto

Radzisław

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #86 on: 02 August 2010, 14:35:08 »
Ochłoń troszeczkę  kolego i nie sap się tak ,bo się spocisz.TO forum i jeśli coś piszesz spodziewaj sie jakiejś riposty.Nie każdy musi  wchodzić tobie i twoim kolegą z klanu w pupkę ..kapiszsz Pozdrawiam

`lay-Z

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #87 on: 02 August 2010, 14:59:31 »
Słuchaj Radziu - każdy podchodzi do gry inaczej. Trzeba rozróżnić dwa typy graczy RO - klanowicze i zapaleńcy, którzy jarają się drugą wojną światową. Dla mnie, ty należysz do tej drugiej grupy. Główna różnica między nimi polega na podejściu do gry - klanowicze podchodzą do niech chłodno, kalkulując przy jakiej ilości graczy daną mapkę gra się najlepiej. Ty, i inni "zapaleńcy", chcecie żeby wszystko było duże, bronie realistyczne, mapy ogromne, wszystko zgodnie z historią. Otóż, gra musi mieć pewne uproszczenia.
Dlatego musisz potraktować mecz przeciwko Niemcom, jako mecz, nie jako spotkanie 4fun, odgrywane zgodnie z zasadami historii. Jeśli oni biorą zwycięstwo w takim evencie na poważnie, dlaczego my mamy podejść do tego z nastawieniem na zgodność z realiami historycznymi?
Dla mnie na przykład chodzi w tym "turnieju" o to, żeby wygrać, nie o to, żeby kulka od Mausera była mniejsza czy większa... Dlatego weź Radziu pod uwagę, że wybierając mapkę która jest ogromna, realistyczna, a tym samym NIEGRYWALNA w meczu, sami skazujemy się na przegraną. Trzeba wybrać coś, co jest zbalansowane, daje równe szanse na zwycięstwo obu drużynom...

Apos

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #88 on: 02 August 2010, 15:10:18 »
Coval (vel lay-Z) ma rację. Trzeba zachować umór i znaleźć złoty środek, który w świecie cybergamingu nazywa się "grywalnością" oraz "balansem obu stron".

Makhonovo village, możecie wywalić z listy. Z tego co pamiętam wiele osób miało problemy z fpsami podczas kampanii Fall Barbarossa na tej mapie. Chyba, że coś zmienili na tej mapie od ostatniego czasu :P

kazmirzk

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #89 on: 02 August 2010, 15:16:02 »
KrasnyiBor- mapa dośc duża, combined ale co najwazniejsze zbalansowana. ;)