Author Topic: Hejo ;P  (Read 2486 times)

wahzorka

  • Guest
Hejo ;P
« on: 13 July 2010, 21:17:45 »
Witam Wszystkich ! Tak sobie pomyślałam, że zapytam, co u Was i jak Wam wakacje mijają?:)

kazmirzk

  • Guest
Hejo ;P
« Reply #1 on: 14 July 2010, 00:40:32 »
Wakacje? ehhh chciałbym się cofnąć do czasów liceum i znów mieć te 2 miesiące wakacji. Zaczniesz pracować to zobaczysz jak trudno jest odpocząć mając do wykorzystania zaledwie 20 dni urlopu w roku. Tak wiec korzystaj póki jeszcze możesz ;) Tym bardziej, że pogoda sprzyja spędzaniu czasu poza domem, zwłaszcza, jeśli mieszka się tak jak Ty na Mazurach.

Daazzz

  • Guest
Hejo ;P
« Reply #2 on: 14 July 2010, 09:47:11 »
taaa... pogoda to nawet przesadza juz8) bo taka temperatura to masakra. O ile oczywiscie ktos nie mieszka niedaleko morza, jeziora, rzek, albo basenu ktory nie jest przepelniony ludzmi scisnietymi jak sardynki w puszce:no a co do wakacji to kaziu znam pewna osobe ktora ma 3 miesiace urlopu:D
wiesz o kim mowie:wink?:D

kazmirzk

  • Guest
Hejo ;P
« Reply #3 on: 14 July 2010, 10:15:39 »
O mojej matce, która jest nauczycielką ? :D

Biały Orzeł

  • Guest
Hejo ;P
« Reply #4 on: 14 July 2010, 10:42:58 »
Gorąco, gorąco, GOOOOOOOOOORĄĄĄĄĄĄĄĄCOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooooo..........................(piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pacient dead.)

Hiacenty

  • Guest
Hejo ;P
« Reply #5 on: 14 July 2010, 11:19:33 »
Dobrze jest:p a jak będzie na minusie to płakać będziecie.

IgraSov

  • Guest
Hejo ;P
« Reply #6 on: 14 July 2010, 11:23:30 »
Jakby nie było to będzie źle:p Za ciepło, za zimno...8)
Ale faktycznie jest okropieństwo.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Hejo ;P
« Reply #7 on: 14 July 2010, 12:19:33 »
oj tam ciepło, po kilku tygodniach walki z powodzią wcale mi to nie przeszkadza...

a wakacje-praca, praca i jeszcze raz picie:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."