Author Topic: Problem z konfiguracją klawiatury  (Read 4345 times)

maciex

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« on: 06 July 2010, 16:33:53 »
witam otóż problem wygląda tak że nie mogę zmienić domyślnych ustawień klawiszy ustawionych w grze np .
w grze celownik jest ustawiony na "I" i nie moge zmienić tego ustawienia ani żadnego innego
w grze jest napisane aby nacisnąć backspace ale po naciśnięciu nic się nie dzieje

moja klawiatura to razer lycosa a mysz to razer diamondback 3g prosiłbym bardzo o pomoc dziękuję

IgraSov

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #1 on: 06 July 2010, 16:59:25 »
W głównym katalogu gry w folderze System jest pliczek DefUser.ini, w tym pliku są wszystkie ustawienia klawiszy.


PS: To nie jest problem dotyczący RO:HoS, przesuwam temat.

maciex

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #2 on: 06 July 2010, 17:33:26 »
niestety nie pomogło to , pomimo zmian w tym pliku nie ma żadnego efektu , czy na prawdę nie ma sposobu aby ustawić to w grze ?!

kazmirzk

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #3 on: 06 July 2010, 18:24:33 »
W grze NIE MA celownika..

Biały Orzeł

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #4 on: 06 July 2010, 22:41:03 »
Quote
kazmirzk :
W grze NIE MA celownika..


I bardzo dobrze.A jak ktoś potrzebuje to kiedyś proponowano żeby zrobić kropkę markerem na środku monitora, ponoć pomaga :D

Apos

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #5 on: 07 July 2010, 00:17:38 »
Nie pomoże ponieważ celownik nie jest statycznymi współrzędnymi X,Y monitora, ale zmienia się w zależności gdzie broń jest wycelowana. Inna sprawa jeżeli patrzymy przez szczerbinkę ;)

maciex

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #6 on: 07 July 2010, 00:50:36 »
właśnie chodzi mi o szczerbinkę !

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #7 on: 07 July 2010, 08:13:16 »
Ja ustawiłem sobie ppm obok "I" i działają mi oba klawisze, można jeszcze celować naciskając kółko myszy, ale lepiej jest (przynajmniej mi) ppm.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Biały Orzeł

  • Guest
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #8 on: 07 July 2010, 11:17:15 »
Quote
Apos :
Nie pomoże ponieważ celownik nie jest statycznymi współrzędnymi X,Y monitora, ale zmienia się w zależności gdzie broń jest wycelowana. Inna sprawa jeżeli patrzymy przez szczerbinkę ;)


Wtedy trzeba mazać szybko po monitorze(najlepiej zatrudnić jakiegoś bezrobotnego) by na bieżąco nanosił pozycję jedną ręką a drugą zmazywał poprzednie :D
A poważnie, to mam celowanie pod kółkiem(PPM służy do walenia w ryja :satisfied ) i jest ok.Tylko mysz musi mieć skok bo przy łagodnym skrollu to się za często broń zmienia ;)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Problem z konfiguracją klawiatury
« Reply #9 on: 07 July 2010, 16:19:14 »
Do walenia w mordę stosuję capslock-sam się zastanawiam jak ja to robię:O_o
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."