Author Topic: Co to za klan?!  (Read 6004 times)

`lay-Z

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #15 on: 05 July 2010, 22:18:38 »
wiesz Sojuz, Counter Strike też jest od 16-tego roku życia :dozingoff

Hiacenty

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #16 on: 05 July 2010, 22:22:11 »
Red Orchestra jest od 12+ ale na niektórych serwerach widzę upomnienia od 16 lat.

Biały Orzeł

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #17 on: 05 July 2010, 22:36:59 »
Bo przecież startowała w 16+ i pewnie starsze serwy się trzymają tego.

kazmirzk

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #18 on: 05 July 2010, 22:47:57 »
Quote
Martin :

Mam nadzieję, że kiedy bedziesz tym razem jechał do Łeby- dasz znać ;) To może razem poszalejemy...




Napewno sie odezwe jesli bedziemy sie wybierac ponownie. Swoja droga, mam nadzieje ze po naszym ostatim wypadzie Łeba jeszcze żyje, bo troche tam narozrabialiśmy ;)

Daazzz

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #19 on: 06 July 2010, 00:05:03 »
Martin.
Jak dla mnie to mozecie nawet rekrutowac od 10 roku zycia jesli to wam odpowiada.
Dla mnie i to jest moje prywatne zdanie gracz 14-15 letni nie nadaje sie do klanu. Miedzy innymi chodzi o czas rozgrywek klanowych, sparow. Watpie zeby rozsadny rodzic pozwolil 14-15 letniemu dziecku przesiadywac przed kompem do poznej nocy. Brak kultury osobistej tez jest problemem a osoba mloda nie zawsze umie sie zachowac. Za serwery trzeba tez placic.
A granica o ktorej mowisz to 18 lat. I jest jak najbardziej widzialna. Miedzy innymi dlatego fajki alkohol i odpowiedzialnosc karna(pelna) jest od tego wieku. Od czlowieka pelnoletniego mozna wymagac odpowiedzialnosci rozsadku itd od 14-15 niemozna gdyz jeszcze dojrzewa ksztaltuje swoja osobowosc.
Nie mierze wszystkich graczy jedna miara wiec mylisz sie. Szanuje tych ktorzy szanuja mnie. Doceniam tych na ktorych mozna polegac i tych ktorych znam.
A co do Twoich glupich zaczepek w stylu:
"Czytając tego typu posty (wypociny w Twoim przypadku)- utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś osoba podatną na sugestie osób trzecich"
to sam pokazales ze oceniasz ludzi bez ich poznania a w moim przypadku po 3 slowach.

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Co to za klan?!
« Reply #20 on: 06 July 2010, 02:33:11 »
Quote
Od czlowieka pelnoletniego mozna wymagac odpowiedzialnosci rozsadku itd od 14-15 niemozna


Człowieku- przeczytaj to zdanie sto razy i pomyśl (...) Jeśli to nie wystarczy- przeczytaj 200 razy...  

Quote
A co do Twoich glupich zaczepek w stylu (...)


To nie zaczepki i nie głupie. Głupi był tu jedynie Twój komentarz. Mój komentarz natomiast to komentarz do Twoich słów. Wspominałeś jeszcze coś o kształtowaniu osobowości... Osobowość kształtujemy przez całe swoje życie!

Przykładów masz masę, choćby w literaturze polskiej... Skończyłem.

Nie miałem zamiaru Cię obrażać a jeśli to tak odebrałeś, lub odbierasz- przepraszam. Proszę tylko- powstrzymuj sie od komentarzy, które są zwykłymi sloganami. A jeśli masz coś do dodania w temacie, lub zastrzezenia do kogokolwiek z klanu [FG] porozmawiaj o tym ze mną. Rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości a każdą uwage potraktuje powaznie i wyciągnę konsekwencję, jeśli delikwent zachowuje się nieodpowiedzialnie i wbrew ogólnoprzyjetym normom.

Skończyłem i oswiadczam, że nie zamierzam więcej wypowiadac się w tym temacie.
Do zobaczenia (mam nadzieję) na serwerach...

Quote
Witajcie!

Natknąłem się podczas gry na ludzi z przedrostkiem [FG] przed nickiem. Moje pytanie: co to a klan, do jasnej ciasnej?


Jogurt, jak Ci sie nudzi, to poczytaj sobie o Nas... Nikt Ci bardziej dosadnie nie odpowie... Fun Gaming Clan

Pod powyzszym linkiem na Naszej stronie z lewej strony w panelu nawigacji znajdziesz zakładkę "historia klanu"

Daazzz

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #21 on: 06 July 2010, 02:52:40 »
Powstrzymam sie od dalszej dyskusji na  bo prowadzi ona do nikad. Kazdy z nas ma swoje racje i bedzie ich zaciekle bronil wiec niema sensu ciagnac tego tematu. Swojego zdania nie zmienie i watpie zeby martin tez zmienil swoje.

Biały Orzeł

  • Guest
Co to za klan?!
« Reply #22 on: 06 July 2010, 17:54:47 »
No a jednak można kulturalnie zakończyć sprzeczkę mimo różnicy zdań.Chylę czoła Panowie.:yes