Author Topic: Restart;(  (Read 9461 times)

Semla

  • Guest
Restart;(
« on: 27 August 2006, 14:01:45 »
Cze,kupiłem red orchestre,zainstalowałem wszystko pięknie i chcę zagrać na próbę z botami,podczas ładowania mapy resuje mi się komp;(  Z ponad miech temu go przeczyszczałem,w cs:s normalnie mogę grać;/
Komp:
Pentium 4 3200
1024 Ram
Geforce 6200 256 podkręcona do 6600

Goral

  • Guest
Restart;(
« Reply #1 on: 27 August 2006, 16:13:57 »
Wygląda na to, że chyba masz ZoneAlarm na pokładzie i to długo nie aktualizowanego.

Semla

  • Guest
Restart;(
« Reply #2 on: 27 August 2006, 20:22:39 »
I co ja mam zrobić;> Sry,trochę noobek w tych dziedzinach jestem;p nie wiem co ten zonealarm a na googlach pisze ,że to firewall;P
Teraz mam nowy problem po przeinstalowaniu RO
 Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3215 MHz with 1023MB RAM
Video: No Video

Nie znaleziono 'ini:Engine.Engine.GameEngine' w pliku konfiguracyjnym

Historia: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Free

Remix22

  • Guest
Restart;(
« Reply #3 on: 27 August 2006, 22:07:54 »
niewiem moze w to nie graj :P a co do zonealarm to jak kolega wyzje stwierdzil ze on moze przeszkadzac to znaczy ze go usun albo zrob co kolwiek byle go nie bylo w PC :) co do bledu nr.2 to niewme co poradzic ale ja bym usunol z PC wshystko co zwiazane z RO a puzniej instalnij wszystko na nowo :) moze pomoze :P

thebil

  • Guest
Restart;(
« Reply #4 on: 27 August 2006, 22:10:53 »
A ja sugerowałbym formacik i sciaganie wszystkich sterów najnowszych. Po formacie najczęściej problemy tego typu rozwiazują się 'same'. Kiedy ostatnio robiłeś formacik?

ciocia|Ola

  • Guest
Restart;(
« Reply #5 on: 28 August 2006, 00:42:20 »
Quote
thebil :
A ja sugerowałbym formacik i sciaganie wszystkich sterów najnowszych. Po formacie najczęściej problemy tego typu rozwiazują się 'same'. Kiedy ostatnio robiłeś formacik?

Słuchajcie, co pisze
Quote from: Semla
Sry,trochę noobek w tych dziedzinach jestem
&#8211; mi też trzeba czasem coś łopatologicznie powiedzieć, jak On ma sobie instalnąć wszystko? Trzeba powiedzie? Panel sterowanie/dodaj/usuń programy/odinstaluj grę. Zainstaluj grę. Jak masz Zonealarm to firewall. Zamień go na systemowy firewall &#8211; Panel sterowania/zapora systemu Windows &#8211; zaznacz ptaszek włączony &#8211; no i wyłącz wcześniej Zonealarm. On też ponoć jest w miarę bezpieczny a gry Ci nie zblokuje tyle, że jak wyświetli okno to daj przyzwolenie, że ma łączyć się ten program z netem. No i faktycznie może coś masz ze sterownikami od karty graficznej. Może je tez przeinstaluj &#8211; a to zapewne masz w instrukcji karty. Jak nie to się odezwij to poświecę Ci czas albo poszukaj na google :) a teraz dobranoc :)

Semla

  • Guest
Restart;(
« Reply #6 on: 28 August 2006, 07:51:56 »
Instalnołem jeszcze raz i to samo tylko zamiast restartowania zawiesza się podczas ładowania,formatowanie było  2 miechy temu;p Zapoadam moje temperatury,może tu coś sie nie zgadza;(

Offline mAKs

  • Towarzysz broni
  • Posts: 18
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • Oficjalna strona Day of Defeat w Polsce
Restart;(
« Reply #7 on: 28 August 2006, 09:04:46 »
Co do problemu po przeinstalowaniu poczytaj to:
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=46

Cow fifty

  • Guest
Restart;(
« Reply #8 on: 28 August 2006, 21:36:42 »
Mam podobny problem. Podczas włączania Steam komp się restartuje. Czasami też poprostu, nawet kiedy nic nie robię. Nic się nie wyświetla. Podejrzewam zasilacz lub pamięć RAM.