Author Topic: [PL] Raginis Serwery Publiczne  (Read 46168 times)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #45 on: 15 September 2010, 08:53:31 »
przyjemnie się zaczyna robić....:((
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #46 on: 15 September 2010, 15:24:04 »
Normalnie bym w obronie rag nie wystapil, bo wiem ze szczecin banuje dla zabawy. Ale z 2 dni temu kilku panow z enclave weszlol na publika gdzie gralo sporo raginisow, 1 z nich zmienil sobie nick na [SB]denaturat (czy jakos tak) i na chacie zaczal wypytywac rag czy chcieliby zagrac mecz, argumentujac to tym, ze sa nowym klanem i slyszeli ze rag sa tak beznadziejni ze z latwoscia ich pocisna (cos w ten desen). Tak wiec nekolu, porozmawiaj ze swoimi kolegami, bo tym razem to oni zaczeli waśń, skoro pozniej jestescie dotknieci przez nałożone na was bany. Nawet jesli robil to tylko jeden z was, reszta grajaca na serwerze jakos nie interweniowala, w momencie gdy nasmiewal sie on a raginisow.

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #47 on: 15 September 2010, 17:33:00 »
nekol ja też dostałem bana i nie płacze, niech sobie grają na tym danzigu i stalinie. Tylko szkoda mi takich ludzi że mają obsesje na punkcie cziterastwa.
Najlepszy hax to chyba 'strzelanie z kolby'

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #48 on: 15 September 2010, 19:34:03 »
Quote
Hiacenty :
nekol ja też dostałem bana i nie płacze, niech sobie grają na tym danzigu i stalinie. Tylko szkoda mi takich ludzi że mają obsesje na punkcie cziterastwa.
Najlepszy hax to chyba 'strzelanie z kolby'


i bicie z lufy 8)

IgraSov

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #49 on: 17 September 2010, 14:20:23 »
--- Ten temat został podzielony, ten kto chce się kłócić to serdecznie zapraszam tutaj ---

IgraSov był nader łaskawy że przeniósł resztę do "off-topic" dla mnie miejsce przeniesionego fragmentu "dyskusji" jest w śmietniku...

Lookup

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #50 on: 21 September 2010, 00:01:48 »
Halo...


Witam kolegow :)

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #51 on: 21 September 2010, 09:38:52 »
@UP
Lookap dziadu gdzie byłeś jak Cię nie było =) !?  I nie rób takiego offtopu bo zaraz zobaczy Apos i zgłosi do administracji xD  ( "eee no bo na forum bf dawali za to warny " ;) )


@ALL

Możliwe , że w niedalekiej przyszłości  dojdzie do małej fuzji pomiędzy b2k , a raginisami mającej na celu zwiększyć atrakcyjność jak i popularność  "naszych" (mam nadzieję , że się POLAKO nie obrazisz , że używam takiego stwierdzenia ? ) serwerów.

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #52 on: 21 September 2010, 10:31:09 »
Quote
lord_pl :
Możliwe , że w niedalekiej przyszłości  dojdzie do małej fuzji pomiędzy b2k , a raginisami mającej na celu zwiększyć atrakcyjność jak i popularność  "naszych" (mam nadzieję , że się POLAKO nie obrazisz , że używam takiego stwierdzenia ? ) serwerów.


że raginis wejdzie do ligi?

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #53 on: 21 September 2010, 11:09:43 »
Nie , nie :) Może zbyt ogólnie się wyraziłem. Chodzi o wspólną administracje serwerów i ściślejszą współprace jak i wzajemną pomoc :) Coś bardziej w tym stylu

Wodzu

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #54 on: 23 September 2010, 07:49:36 »
wspólna administracja... tzn. bany na serwerach b2k :dozingoff

Pasterz

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #55 on: 23 September 2010, 12:41:15 »
:D:D:D

Oberschlesien Soldat

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #56 on: 23 September 2010, 14:44:49 »
Jak nie umiecie się zachować, to się nie dziwcie.
Z tego co widzę, to połowa piszących w tym temacie pisze po to aby się wypłakać lub wyżalić, zamiast tego radzę wyjaśnić sprawę z adminem.

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #57 on: 23 September 2010, 20:35:41 »
Quote
Oberschlesien Soldat :
Jak nie umiecie się zachować, to się nie dziwcie.


Wiesz Soldat oni i tak widzą tylko swoje racje :dozingoff

Wodzu ,  nikt Ci nie każe tam grać ...:blush

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #58 on: 15 October 2010, 10:47:19 »
Quote
Wiesz Soldat oni i tak widzą tylko swoje racje
mhm :dozingoff:satisfied
w RO gram jako raq

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #59 on: 07 November 2010, 12:09:41 »
Od pewnego czasu , praktycznie codziennie wieczorem nasz serwer z Gdańskiem wypełnia się po brzegi , co zaowocowało 16 miejscem wśród wszystkich serwerów w RO :yes:yes:yes:yes:yes  

:yes:yes:yes:yes SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓLNEJ ZABAWY  :yes:yes:yes:yes



etc. Został otwarty nowy serwer ; Zhitomirrevenge  24/7  na który też serdecznie zapraszamy