Author Topic: GDZIE SĄ screeny???  (Read 5415 times)

Furman

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« on: 13 December 2007, 18:33:13 »
Jestem w miarę doświadczonym graczem ale jak robie screena w RO wszytsko jest jak powinno na chwile gra się przycina i jade dalej ,ale jak szukam screen'a to nie moge go znaleźć szukałem chyba wszędzie ale nie ma :( co mam począć??

Chupacabras84

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #1 on: 13 December 2007, 19:10:52 »
To poszukaj tutaj-->/dysk na ktorym masz zainstolowana orchestre-->Program files-->Red orchestra-->steamapps-->common-->red orchestra-->screenshots następnie zrób se skrót do tego folderu zeby zaoszczędzic sobie klikania myszem :D

Furman

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #2 on: 14 December 2007, 17:29:22 »
Dzięki już wiem gdzie są screeny :D

Tymex

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #3 on: 04 April 2010, 11:41:00 »
a jak screenshooty się robi?:con
Wiem że może to głupie pytanie ale proszę o odpowiedź, bo chcę przyłapać cziterów i innych debili na gorącym uczynku, przez których często dostaje bana. A przy okazji, nie wiecie może jak otrzymać numer IP od jakiegoś ziomka (czitera)? Po nicku steam? Proszę o pomoc.

IgraSov

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #4 on: 04 April 2010, 12:16:43 »
Screenshoty robi się F9, a z tym wyłapywaniem IP po nicku steam to nie wydaje mi się aby taka możliwość była.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #5 on: 04 April 2010, 15:56:55 »
Po co Ci IP kolesia, jak to Dziecko Neo to przy następnym pobycie może mieć już inne. Do raportowania/banowania itd. służy Steamowski Global ID. Można go uzyskać dla każdego gracza na serwerze (i wtedy zrobić dodatkowego screena), ale że dawno tego nie robiłem z poziomu serwera bo mi potrzebne nie było to mi się komenda w pamięci "zdeformowała" i nie chciałbym tutaj gafy literowej popełnić, Igraś wytłumaczy o czym mówię :wink

Hiacenty

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #6 on: 04 April 2010, 17:34:02 »
Quote
Tymex :
a jak screenshooty się robi?:con


PrtSc
SysRq          

..do painta i masz.


F9 ? pierwsze słyszę :love

kazmirzk

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #7 on: 04 April 2010, 17:47:58 »
wciskasz ~

komenda : listplayers

ten numer w naziwasie za nickiem gracza to global ID

screenshotami nie udowodnisz NIKOMU, ze dana osoba cheatuje (dopoki sama nie wstawi wlasnych, pozdro Desp :D ) wiec mozesz zaoszczedzic sobie trudu.

IgraSov

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #8 on: 04 April 2010, 19:21:01 »
Quote
Hiacenty :F9 ? pierwsze słyszę :love


Hiacuś, może źle odebrałem pytanie ale wydaje mi się, że chodziło o robienie screenów z poziomu gry(?)

Tymex

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #9 on: 10 May 2010, 15:22:06 »
No dobra, klikam F9, wbijam do folderu ze skreen szotami a tam nic! Co jest grane??

Sojuz_PL

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #10 on: 10 May 2010, 17:16:47 »
Zepsules :D  Z tego co pamietam to z ktoryms renderowaniem nie dzialalo, poprostu nie idzie ustawic opcji "zrzut ekranu, czy cos.." Zerknij w konfiguracje, dobierz renderowanie tak aby ta opcje dalo sie zaznaczyc...

Desperat

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #11 on: 10 May 2010, 19:14:45 »
najlepiej to sobie  ściągnij xfire i  tam masz zajewabistą  opcje do robienia skrinów

Tymex

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #12 on: 17 May 2010, 17:36:03 »
Omg, nie wiem co robić x fajer nie wchodzi w grę...zmieniałem klawisze screen shota i dalej nic...co jest źle?? Co mam skonfigurowac czy coś?

`lay-Z

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #13 on: 17 May 2010, 18:15:08 »
ściągnij sobie mały aczkolwiek zarąbisty programik do Screenshotów UOSU. Zapisuje screeny w jpg, w wybranym folderze itp.
Download: http://www.uosu.net/download.html

Tymex

  • Guest
GDZIE SĄ screeny???
« Reply #14 on: 26 May 2010, 15:36:01 »
dzięki