Żołnierze > Odznaczenia i kary

nick: ~ ID : 59725025

<< < (3/4) > >>

IgraSov:
To co proponujecie? Bany dla wszystkich graczy o takich nickach?:O_o
Jeżeli dwie osoby mają taki sam nick to wyświetla się (2), więc nie wiem jak mogliście wszyscy nie zauważyć?
Weźcie pod uwagę również to, że taki znaczek "~" to też może być literka z cyrylicy.

Haratacz:
no zbanować wszystkich się raczej nie da...
"~~~~~~~~~~~~~~~~~" -to znaczy Władimir czy Sasza, a może Dmitrij:O_o skoro tak trudno wymyślić nick, to może trzeba zasięgnąć rady jakiegoś lekarza?
a co do tej dwójki to nie jestem pewien czy się zawsze wyświetla... nieraz widziałem dwóch "ROplayerów" i żadnej dwójki tam nie było(no chyba, że się mylę, ale raczej nie)
a nick taki jak "STALIN" jest dozwolony? Widziałem Polaka z takim nickiem dzisiaj na serwie.

kazmirzk:
Haratacz te nicki ~~~~~~~~ to w wiekszosci Rosjanie, pisza cyrylica i oni widza swoj nick napisany normalnie "po rusku". A to ze ty nie widzisz ich nie interesuje. Nie widze powodu kickowania z tak blachego powodu. Poza tym >>> TUTAJ <<< jest patch dzieki ktoremu bedziesz widzial rosyjskie litery.. Owe znaczki typu ~~~~~~ przestana istniec. Patch ten jednak usuwa litery polskie, wiec cos za cos.

Haratacz:
Dziękuję za wyjaśnienie.

5 ® î Ð A ¥:

--- Quote ---kazmirzk :
te nicki ~~~~~~~~

--- End quote ---

Nazywam ich "tyldziarze" :wink

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version