Żołnierze > Wyjazd na poligon

FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum

<< < (6/7) > >>

Haratacz:

--- Quote from: patrykus93 ---P.S. Kto wjechał czołgiem do kościoła?
--- End quote ---


czołg w kościele to stały element polskich FN:D

Apos:
Taka sugestia: publikując informacje o evencie na steam group róbcie to w 1 grupie, a nie w obu. Osoby zapisane w obu grupach (oficjalnej ROPL oraz CC) dostają dwa pop'upy z tą samą informacją - to raz. Części osób z grupy ROPL może FN na modzie nie interesować - to dwa.

BartBear_[PL]:
Oczywiście masz rację Apos, oceniając członków Społeczności własną miarą => jedna Steam-Grupa powinna wystarczyć; lecz żyjąc już jakiś czas na tym świecie zdążyłem się zorientować, że niektórzy wpadną na napis nie widząc go i jeżeli to jest jakaś informacja to i tak będą pytali kogoś w pobliżu o jej treść... Tak więc przynajmniej na samym początku staramy się informować jak najbardziej oczoje.... by przykuć uwagę, oczywiście po jakimś czasie tej (udanej lub nie) akcji wszystkie "codzienne" informacje zawęzimy do grupy CC a dla "wszystkich" będziemy puszczać tylko wyjątkowo ważne eventy.

Radzisław:
Przypominam o dzisiejszym FN( o 20.00) na modzie MN!!!Chyba że terminy się zmieniły a ja jestem do tyłu.Pozdrawiam

BartBear_[PL]:
Wszystko jest tak jak powinno być, o czym przypomni "event" na Steamowskiej Grupie RO.PL
Przypominam że posiadamy TS3, który niepotrzebnie zżera prąd jeżeli stoi pusty :wink

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version