Author Topic: Nasz klan Simo.  (Read 29777 times)

Biały Orzeł

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #45 on: 24 April 2010, 17:20:35 »
Cholera, pokłóciliśmy się.Ok.Ale czy to oznacza, że już w każdym temacie będzie wojna?Weźcie wyluzujcie.

kazmirzk

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #46 on: 24 April 2010, 17:28:51 »
Quote
Graf :

PS. To nie Veteran obraża, a jego obrażają - takie małe sprostowanie.


Male sprostowanie. To Veteran aka [Fsq]Mike zwykle obraza polowe sceny RO, ale nie nie robi tego tu, tylko na forum fsq. :D

Quote
VeteranPL :
trzeba uczyc dzieci kultury :)


Tobie pare lekcji tez by sie przydalo  --->

veteran aka  Mike na innym forum:  "..., tak fajnie mi sie jechalo te bure suki :DD "

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #47 on: 24 April 2010, 17:30:52 »
tylko Ciebie Kazik ;D hehe ;*

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #48 on: 24 April 2010, 17:34:08 »
-Wiesz twoja sprawa kogo nazywasz nazistą , ja na własne oczy nic takiego nie doświadczyłem i szczerze wątpię w twoje słowa . E-penisa to masz w uchu chyba. Jedyne szydercze Pm do od Ciebie są i przystopuj trochę bo będę Cie tu musiał zjechać jak burą suke. Co do graczy z dP to bierzemy tylko tych niezbanowanych. Vasilij grał w sparzę o ile mi wiadomo i nikt go nie ukrywa proszę Pana Policjanta. Co do kłótni z SIMO , to jest tak jak teraz z tobą. Przyjdzie taki młot co gówno wie w sprawie otworzy mordę i myśli , że jest fajny. Gówno kazek wiesz więc przystopuj.

Graf

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #49 on: 24 April 2010, 17:43:35 »
Wawer myślę że masz rację i wcale mnie to nie cieszy.

Widzę że dyskusja zbliżyła się do poziomu nieakceptowalnego, także dziękuję za uwagę. Nie potrafimy niczego sensownie omówić. Szkoda.
Pozdrawiam

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #50 on: 24 April 2010, 17:50:52 »
Quote
Graf :

Widzę że dyskusja zbliżyła się do poziomu nieakceptowalnego, także dziękuję za uwagę. Nie potrafimy niczego sensownie omówić. Szkoda.
Pozdrawiam


popieram w 100 %

pozdro

kazmirzk

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #51 on: 24 April 2010, 17:51:23 »
Chlopcze z pokolenia JP 100% ( nazwe cie tak gdyz wszystkie inne synonimy takiego skretynienia umyslowego jakie reprezentujesz zawieraja slowa niecenzuralne) - Nie byl to spar tylko ROL, za pozyczanie graczy na sparach nikt nie banuje. vasily gral dla BIA na ROL, a twoi ruscy "kumple" z klanu sa wspolwinni tego oszustwa. A wiem to od samego vasilego, bo w koncu byl graczem 3.SA i pytalem sie go za co dostal bana na ROL.

tak wiec "młot co gówno wie w sprawie otworzy mordę i myśli , że jest fajny" pasuje w tym omenncie do ciebie, bo probujesz polemizowac "gowno wiedzac " cytujac ciebie. Ale jak mozesz wiedziec skoro ruscy z bia ni w zab po angielsku nie moiwa, ty tez sie jakasz. Wiec komunikacja u was kleczy, ale najwazniejsze ze masz nowy klan do kolekcji. Szczerze gratuluje..

Quote
lord_pl :
. Co do graczy z dP to bierzemy tylko tych niezbanowanych.


Co nie uznacza ze uczciwych. caly klan chowal u siebie przez pare miesiecy cheaterow z F.Korps pod innymi nickami, i decyzja adminow o tymczasowym banie tylko i wylacznie dla clanleaderow byla poprostu kretynska. A teraz ta bande oszustow zaadoptowalo twoje "fair grajace" BIA.

Przestan szcerze watpic, bo nawet to ci nie wychodzi tylko porozmawiaj z jurgisem aka 14/88 albo zdenem aka windhund.

Quote
lord_pl :
przystopuj trochę bo będę Cie tu musiał zjechać jak burą suke.


Najpierw musialbys wykazac choc szczatkowy iloraz inteligencji.


Grafie, tu nie ma za bardzo czego omawiac. Wina Kadiego jest niepodwazalna, kara tez sie nalezy. A co do reszty simo mozesz jedynie dywagowac.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #52 on: 24 April 2010, 18:13:13 »
A wiedz młocie , jesteś bardziej niedowalony niż myślałem . Naucz się czytać ze zrozumieniem . Chodziło mi , że gówno wiesz o moich sporach z simo. Stary nikogo od nas nie zbanowali wiedz widocznie tak powinno być. Myślę , że rozmawiam z nimi więcej od Ciebie ale ty pewnie wiesz lepiej. Widzę , że studiujesz historie BIA , a większy pożytek byłby gdybyś w jakiś sposób próbował wyciągnąć swój mózg z upośledzenia psychicznego. Komunikuje nam się bardzo dobrze , jakby Cie stara chociaż raz z piwnicy wypuściła to byś wiedział , że to są podobne języki ale jak widać nie chciała straszyć sąsiadów wiedz dostałeś internet i teraz muszę się zmagać z takim upośledzonym dzieckiem jak ty , choć powinien się tym zająć psycholog to dam ci radę : "rozpędź się i pierdolnij głową w ścianę tak jak to robili tobą jak byłeś mały ". Klany układam sobie na półce bo mi ułatwiają zasypianie. Żyj dalej sobie w tej swojej piwnicy w spokoju tylko nie narażaj mnie na czytanie tych gniotów.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nasz klan Simo.
« Reply #53 on: 24 April 2010, 18:43:26 »
Ja tutaj widzę burda za burdą czyli chyba odreagowanie narodowej "żałoby" tak jak po JP II odreagowali "kibice" zespołów miasta Krakowa...

Zostawić Was na chwilę to chałupę spalicie, na dobrą sprawę od wczoraj i poprzedniego tematu powinno polecieć z 15 warnów bo Regulamin Forum był łamany statystycznie w co drugim poście, więc puściłem tylko "najświętszą panienkę" pod nosem i wyppp to w kosmos i tyle (Hiac nie miał z tym nic wspólnego a na domiar złego było mu kłótni za mało więc powstał ten topic)
Znowu pomalutku zbliżamy się tutaj do zenitu wytrzymałości gdzie już nie można "przymykać oczu"...
Nie lubię tego robić ale zmusicie mnie (zapewne) w następnych postach do rozkręcenia machiny warn/ban, aha i jak może pamiętacie nawet na NEO-stradodzieci pomimo kpin z ich strony o niedoinformowaniu Administracji tej strony DA się nałożyć banik na IP...Zastanówcie się czy warto i najlepiej się wzajemnie przeproście (za inwektywy nie poglądy bo tego nie zmienicie).
No i tak synki nie ma takich kłótni (i żebym komuś nie musiał napisać) Dziękuję, dobranoc...

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #54 on: 24 April 2010, 18:53:57 »
Wiesz Bart jakoś nigdy nie przepadałem za polską sceną RO. Z polakami nie da się normalnie porozmawiać , zawsze  kłótnie i pretensje (oczywiście ja też jestem tego świetnym przykładem) ale rękę do zgody można zawsze wyciągnąć. Nie musimy się lubić , wystarczy poszanowanie drugiego ...

Radzisław

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #55 on: 24 April 2010, 19:09:59 »
Tak jak pisałem we wcześniejszym wątku.Ludzie grający (klany) obecnie w RO niszczą grę już dosłownie.Durnymi zachowaniami na serwerach,czitowaniem ,swoim wiejskim światopoglądem,chamstwem itd.Ja takie jedno pytanie mam do Veterana,czy ty masz 5 lat ???Twój poziom kultury mnie szokuje.Dawno takiej pysznej i naładowanej pianą cieknącą po klawiaturze osoby, nie widziałem na tym forum.Człowieku wyluzuj.Bo ci żyłka pęknie i nas krew zaleje.
Co mogę powiedzieć o tym klanie, jak odszedłem z HS wysunęli propozycję abym do nich doszedł(jak kilka klanów w tym okresie) .Jednak  zadeklarowałem, jak najdalej od tzw. Profesjonalnych klaników w których różne rzeczy sie dzieją.
 Ja proponował bym aby ludzie co grają na kodach ,przemyśleli sprawę i zadali sobie pytanie,czy warto???Co to wam daje??Czy wygrana ,miejsce na tabeli jest tego warta.Oszukiwanie siebie i innych to hipokryzja i debilizm w czystej postaci.
  Tak naprawdę  nie rozumiecie ,czym miała być RO.Dlaczego stworzono tę grę.Dlaczego ma taki niesamowity II wojenny klimat.Bo większość z was traktuję ten produkt,jak arkad.Zero wyrozumiałości ode mnie  dla ,lamerstwa ,chamstwa i buractwa.Jakie prezentuje tu kilka postaci i wielu anonimowych użytkowników ze wspomagaczami.Kij wam w oko.Pozdrawiam prawdziwych ,normalnych i uczciwych rodaków .Dla których RO i modyfikacje do niej to, frajda i przeniesienie zainteresowania II wojną w świat gry komputerowej.

kryszek

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #56 on: 24 April 2010, 20:10:38 »
Noo Radziu masz racje, kurcze w RO gralem z 2 lata temu, to nie bylo czegos takiego.Byly tez pajacyki pokroju plonka czy jak tam mu bylo, ale to co sie teraz dzieje na tym forum to masakra. Jacys nowicjusze szczekaja widze i co gorsze do tych starych juz graczy bo z tego co mi sie wydaje to Kazmirzk jest tym samym Kazmirzk'iem  który gral juz dawno dawno... Ogolnie tak w skrocie, to jak patrze, teraz wlasnie sobie na forum wbijam czytam to widze ze niezle cyrki sie tu robia, dobrze ze juz w to nie gram. Lord nie znam Cię, ale z całym szacunkiem, na zbyt rozgarniętego nie wyglądasz po tym jak czytam Twoje posty, skołuj sobie thorazyne, dobry psychotrop na uspokojenie. No i jesli do kobiety która Cię wychowała i urodziła mówisz "stara" to gratuluje.

franek_dolas

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #57 on: 24 April 2010, 20:35:09 »
"To dlatego ja z Peterskim sie dziwiliśmy dlaczego to proboszcze franki i te różne syyyfyy tak wymiatały ostatnio.:
hiacek śmieciu sie nie odzywaj bo nikomu nie bedziesz chrzanil ze ty bez niczego grasz to po pierwsze drugie ostatnio wymiataja? zawsze tak samo na denzigu gram bo praktycznie tylko ta mape gram wiec nie pier.... tu jakichś głupot a ze ponad 60 godzin /tydzien mialem to sie nie dziw(1 miejsce na w punktacji na denzigu każdy moze mieć więc jaki chuj), ja nie potrafie strzelac kłaść sie na ziemi przycelowac przez sciane wstac i strzelic jak to ty masz w zwyczaju(wielokrotnie patrzylem jak grasz wiec nie osmieszaj sie) wiec jak nie masz jakichs dowodow a nie masz to to zamknij jape! że kadi sobie wlaczyl nie znaczy ze gramy wszyscy bo inaczej nie byloby ostatniego miejsca na ROladzie. pozdro

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #58 on: 24 April 2010, 20:41:07 »
kryszek od kiedy mnie chowała "mama" kazika ??

hacks

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #59 on: 24 April 2010, 20:48:34 »
hiacek ty sie kur...de nie odzywiaj bo ludzie co uzywaja hacksy potwierdzili ze tez ich uzywasz stoisz za sciana i wypatrujesz ludzi a jak sam wiesz sa one nie do wykrycia wiec nie udawaj glupa i te twoje pierdzielenie ze chcesz dowodow ze ich uzywasz to sa ludzie ktorzy uzywaja hacksow i sie do tego przyznaja i potwierdzaja to ze tez ich uzywasz