Author Topic: Łosie na polskich serwerach - pręgierz  (Read 171857 times)

plonek

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #435 on: 25 May 2008, 12:11:17 »
*BiA*Blus22

Za co?
 na Hellu podczas gry dostalem potraktowany kolbą od gracza z wlasnego teamu(*BiA*patrykus93), dalem mu za to bana na sesje, ale chlopakom z *BiA* dalej bylo mało wiec pan Blus22 (rowniez z mojego teamu) zastrzelil mnie po czym napisal: "to za patrykusa" i opuscił pole walki...

2 tygodnie na przemyslenia i odpoczynek od Astera

kazmirzk

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #436 on: 30 May 2008, 00:14:07 »
Wczoraj na INEI Bigtoe z Core kilkakrotnie zaczął obrażać jednego z polskich graczy epitetami typu "cip*", "kurw*" , "kuta*" itp.. I pomimo tego iz kurkawodna byl w tym czasie na serwerze i kilkakrotnmie zwrocilem mu nawet uwage na to co bigtoe pisal, koles nie dostal ani warna ani nawet kicka, o banie, ktory mu sie nalezal za slownictwo, obrazanie graczy oraz łamanie regulaminu nie wspomne..

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #437 on: 30 May 2008, 15:42:01 »
A więc kazmirzk z tego co piszesz wnioskuję,że ktoś się podszywa pod mój nick,ponieważ dnia 29-05-2008 nawet nie odpaliłem RO na kompie.Po drugie nie posiadam praw admina na serwerze INEI więc nie pod ten adres piszesz.Serwer inei posiada też własne forum ,gdzie możesz składać zażalenia dla wiciu lub Kaszpir.:p


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #438 on: 30 May 2008, 16:23:50 »
Ja uprzedzam ewentualne zażalenia - tak samo jak kolega powyżej NIE posiadam uprawnień Administratora na serwerze Inea. Razem z kurkiem za to adminujemy sobie na Asterach więc tylko na nich zgłaszajcie do nas jakieś problemy o ile akurat na nich gramy i czegoś nie widzimy, bo jak napisane w regulaminie "admin też człowiek" i o jakieś przeoczenia nietrudno :wink.
Proponuję podać listę Administratorów Ineii gdzieś na forum, żeby wszyscy na przyszłość mieli jasność :)

Hiacenty

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #439 on: 30 May 2008, 17:09:03 »
Kto ma admina na inea hm ? Bo nie wiem =]

JeyPL

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #440 on: 30 May 2008, 17:58:30 »
nowych trzeba,

cichy.

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #441 on: 30 May 2008, 18:12:15 »
mnie nie chcieli na admina inei, więc może was będą chceli :P

Wawer

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #442 on: 30 May 2008, 20:05:20 »
Żeby nie było niedomówień: lista adminów serwera Inea znajduje się na forum Inea
Tam też należy składać zażalenia na graczy i adminów.
O ile się orientuję na tym forum znajdziecie także aktualną listę administratorów serwera.

kryszek

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #443 on: 31 May 2008, 00:37:49 »
Quote
Hiacenty :
:conbo znowu dostałem bana :con chociaż prawie nic nie robiłem :wink

qwa zaś dostałem bana no japeirdole nie mogę już  ://// mam świadków ze nic takiego nie powiedziałem brzydkiego
Chce wiedzieć kto mnie cały czas banuje bo mnie to powoli  wkur****** i chce znim pogadać  o co mu chodzi qwa :O_o:O_o
i jak ten admin w ten sposób banuje ludzi to qwa powodzenia że w RO będzie ktoś grał :((:((:(( ******


Zajebisty jest admin na Inea !!!!:((:((:((


Co jak co Hiacek,ale Ty lubisz sobie qwe czy inne pierdoły napisać:P

Hiacenty

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #444 on: 31 May 2008, 01:07:02 »
weim juz kto jest adminem  :( weic mojego posta mozna usunąc :blush i sry:(:(:(:(:(