Author Topic: Łosie na polskich serwerach - pręgierz  (Read 182196 times)

Nek0l

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #405 on: 02 February 2008, 12:04:26 »
Quote
Gustlik :
Hymmm o ile pamietam raz na kaukazusie Nekol walnal TK dla jednego z Ess, Dostal NP  ale jakos mu to niepasowalo. Pozniej (bylem tego swiadkiem) Dziabnal po nogach dla jednego z Ess (na spawnie) ... Sam uwazam ze ta wielka krowa na waszym banerze powinna dostac wielkiego czopa uspakajacego.

EE a co E'ss najeli cie jako adwokata ?? zastanów sie co powiesz. Co do twojego opowiadania to bardzo mnie zauroczyła ale bajki to opowiada się dzieciom na dobranoc, jeśli mama ci je opowiedziała ostatnio to pochwal ją za wyobraźnie

coval^^

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #406 on: 02 February 2008, 12:12:38 »
Gustlik jaki masz nick?? EsS Sadek czy jaki?? :D
a moze zmien nick na Anna Maria Wesołowska :D
a Nekol ciesz sie ze NP odpisali ;)

btw. Gustlik moze byc łaciate ?? :p

grzech.pl

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #407 on: 02 February 2008, 12:40:11 »
Co do łosi na niepolskich serwerach, to wczoraj na merciles pewien ROPlayer miał imponujący wynik -55 :)

AnRe

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #408 on: 02 February 2008, 12:57:45 »
Pioziom tej dyskusji tak jak sposób zachowania niektórych graczy wskazuje że lepszym miejscem do zabawy byłaby piaskownica niż RO. Sam byłem świadkiem opisywanych wyżej TK Nekola i nie wiem o co mu chodzi i czego szuka w tej grze.
Dla niektórych przedmówców najlepiej pasują słowa Kaszpira:
Quote
_KaszpiR_ :
--- Ten temat został podzielony, posty zostały przeniesione tutaj --- (23)

ja pierdole, ogarnijcie sie.

Nek0l

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #409 on: 02 February 2008, 14:04:54 »
Quote
AnRe :
 Sam byłem świadkiem opisywanych wyżej TK Nekola i nie wiem o co mu chodzi i czego szuka w tej grze.

Jak jesteś taki cwany to daj screena a jak nie masz to czego roztrząsać temat ?? TK zdarza się każdemu jak dostałem NP to czego się czepiacie a jeśli chodzi o dźganie bagnetem to AnRe też to widziałeś ???? Wiesz jeśli tak to co ty jesteś smród w gaciach że chodzisz za mną wszędzie ??

AnRe

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #410 on: 02 February 2008, 16:04:33 »
Ja Cię kolego nieobrażam i nie chcę nikomu nic udowadniac. Napisałem o tym czego byłem świadkiem i tyle. Cytat Kaszpira dotyczył kolegów wypowiadających się na ten temat, nie Ciebie indywidualnie. Wcale się nie czepiam tylko zadałem pytanie. Jeśli Cię uraziłem to sory nie taki był cel mojej wypowiedzi. Odezwałem sie w tym tamacie tylko dlatego iż roztrząsanie takich rzeczy prowadzi do agresywnych zachowań na serwerze. Ja gram dla przyjemności i impertynencje którymi obrzucają się członkowie niektórych klanów, odbierają radoche z gry. Wypowiadających się powyżej akurat uważam za dobrych graczy i Ciebie Nekol też. Nie jest moim celem wszczynanie wojen, a raczej zainteresowany byłbym by ich nie było przynajmniej na Inei. Pozdrawiam

grzech.pl

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #411 on: 02 February 2008, 16:35:11 »
Ja tylko gwoli sprostowania. Cytat Kaszpira dotyczył offtopa jaki powstał w tym temacie, a którego sprawcą był Profanum:D (sprawcą offtopa owkorz :D).

Ps sorry Profanum ale nie chcę popłynąć razem z Tobą :p

Nek0l

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #412 on: 02 February 2008, 17:24:44 »
Quote
AnRe :
Odezwałem sie w tym tamacie tylko dlatego iż roztrząsanie takich rzeczy prowadzi do agresywnych zachowań na serwerze.

Tu jestem całkowicie z tobą zgodny bo w gruncie rzeczy wg. mniemania niektórych klanów polskiej sceny to nasz klan jest prowodyrem wszelkich agresywnych zachowań i ogólnego obrzucania się błotem jakie ma miejsce na forum jak i na serverach

AnRe

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #413 on: 02 February 2008, 19:36:21 »
Dużo się o Was mówi to fakt, ale stare przysłowie mówi że prawda leży po środku. Nie sztuka kogoś obwiniac, a żeby kogoś obwiniac należałoby znac wszystkie fakty. Tym chyba nikt nie może się pochwalic. Na pewno ktoś zaczął ale nie jest to już istotne. Dużo ambicji chyba krąży między klanami i dla graczy for fun nie jest to czytelne. Fajnie byłoby gdyby wszyscy Polacy na scenie się wspierali, bo chyba klany na świecie mają z kim walczyc. Wpisy na różnych forach wskazują że walczą ale między sobą. A szkoda - chociaż to takie POLSKIE.

Equalibrum

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #414 on: 02 February 2008, 22:57:43 »
Dobrze Gada!!, ale coz poradzic tak juz chyba maja wszyscy, ze na niesluszne oskarzenia i publiczne znieslawianie nie odpowiada sie raczej usmiechem i mowieniem samych dobrych rzeczy o tych co sobie lekce waza innych oceniajac poprzez pryzmat wlasnej osoby : "graja lepiej ode mnie graja na czitach" (tak tak wszycy wiecie o kim mowie :P). Osobiscie staram sie nie przenosic potyczek slownych i miedzyklanowych na publiczne servery bo nie poto tam wchodze, zeby sie denerwowac czy urzadzac sobie przepychanki slowne i nawet kiedy jestem zaczepiany staram sie tego unikac (wiadomo czasem nie da sie nie odpowiedziec, ale w wiekszosci przypadkow olewam kompletnie wszelkiego rodzaju zaczepki) niestety niektorzy koledzy z klanu nie sa tak wyrozumiali jak ja i zarowno Grzesiowi :P jak i Nekolowi (jemu zwlaszcza gdyz jest porywczy heh) czesto zdarza sie wpadac w takie sytuacje ale wiadomo co osoba to inaczej zareaguje na dany problem. A prawda jest taka ze od takich rzeczy jest forum jesli ktos ma do nas cos to niech zalozy odpowiedni temat tam sobie to wszystko wyjasnimy i bedzie po problemie takie "podchody" sa meczace zarowno dla nas jak i krzywdzace dla nie wiedzacych "o co kaman" zwyklych szarych graczy. Make Love Not War :)

To by bylo na tyle Pozdrawiam wszystkich :)

Wawer

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #415 on: 03 February 2008, 04:13:53 »
Nie od dziś wiadomo, że konfikt dotyczy tak naprawdę dwóch ekip...Scena, jak na tak mało popularną grę jest wyjątkowa...
Nie psujcie panowie tego...
BSE dostało za swoje ...moim zdaniem aż zanadto... Czy mamy pamiętać Ess jako łapaczy cheatów czy jako ekipę, która zamieszała w PC?
Dajmy sobie panowie na luzzz... skończmy te pierdoły...
Niedługo, mam nadzieję, zagramy jakiś polski pucharek w 8 ekip...

grzech.pl

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #416 on: 03 February 2008, 06:57:45 »
No dobra Equalibrum pienię się może za bardzo na publikach, ale sam wiesz, że nie dzieje się to bez powodu. Co do Ciebie AnRe, to zgadzam się z Tobą, że polskie klany powinny się wspierać, ale jest jak jest:|. Jakby to powiedział Majestico - życie . Dla przykładu jest pewien klan, który sparingów z bse nigdy nie zagra i mówi to dosyć dosadnie na publiku :con .

Ps nie zgodze się z Tobą AnRe, że to takie POLSKIE. Wielu Polaków ma jakąś dziwną tendencję do demonizowania samych siebie, ale nie sądzę, żebyśmy pod względem pieniactwa i awanturnictwa szczególnie odstawali od innych narodów (chociaż jak się patrzy na Naszą historię - sejmy, sejmiki i liberum veto :p )

Quote
Wawer :

Niedługo, mam nadzieję, zagramy jakiś polski pucharek w 8 ekip...

:yes

plonek

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #417 on: 03 February 2008, 11:35:01 »
ble ble ble i znowu ta sama spiewka, a juz myslalem zaczyna sie robic normalnie :wink

AdikPL

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #418 on: 03 February 2008, 13:16:22 »
Quote
Wawer :
Czy mamy pamiętać Ess jako łapaczy cheatów czy jako ekipę, która zamieszała w PC?
Dajmy sobie panowie na luzzz... skończmy te pierdoły...
Niedługo, mam nadzieję, zagramy jakiś polski pucharek w 8 ekip...



W woli ścisłości  ostatni post  naszego gracza był 21 stycznia w tym temacie i nikt od nas  nie pisze tu a temat ciągle krąży w okół BSE - E'sS , w wiekszosci  pisany przez samych graczy bse , więc to chyba ich problem ze to  tak rozkręcają nadal . Pozdrowienia dla wszystkich polskich ekip ro

cichy.

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #419 on: 03 February 2008, 14:33:07 »
Quote from: Wawer
Niedługo, mam nadzieję, zagramy jakiś polski pucharek w 8 ekip...


heh, nie mogę się doczekać, żeby skopać pupy enklawy hehehe.... ale jakoś przez to wszystko odechciało mi się grać w Ro,

ze swojej strony do nikogo nie miałem nigdy żalu i pretensji i apeluje o zamknięcie się na ten temat :)

pozdrawiam